bu çiş olayı gerçekmiii

denizcek

gül-ümse
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
1.034
8
arkadaşlar benimde tüy problemmim var.okudumda yazıları bu çiş olayı gerçekten varmıı:roflol:.yapanlar yorumlarını yazsın lütfenn.ya bide çarpılmayalımmmdelikafadulden

arkadaşlar benimde tüy problemmim var.okudumda yazıları bu çiş olayı gerçekten varmıı:roflol:.yapanlar yorumlarını yazsın lütfenn.ya bide çarpılmayalımmmdelikafadulden

Kulağa çok itici geliyo. :1shok:
ilk defa duydum vallahi.
ya işe yarasada kim yaparki bunu :uhm:

evet okudum yapanlar varmışş.ya iticide olsa gerçekten deneyen varsa lütfen bilgilendirsiin:uhm:

AZ ÖNCE BABANEMLE KONUŞTUM GÜNAH OLMAZ MI FALAN DıYE AMA TEDAVı ıÇıN SÜRÜLDÜĞÜNDE GÜNAH OLMAZ DEDı ..
BENDE BIKTIM TÜYLERDEN SONUÇ ALAN VARSA DENEMEYı GÖZE ALIYORUM :bbo:

tüylere karsi hic duymadim, ama sivilcelere karsi cok ama COK SÜPER!!! ilk duydugumda bende cok igrendim, ama kokmuo ki... ben aksamlari yüzüme sürüp yarim saat bekletiorm ondan snra sabunla yüzümü yikiorm. gercekten yaptigimdan beri ne sivilce kaldi nede leke GERCEKTEN ise yaradi!!! sivilce problemi olan varsa bu yöntemi tavsiye ederim...

evet ben pamukla yapiorm, ama dikkatli olmalisiniz eger jenital bölgenizde mantar veya baska hastaliklar varsa yapmayin... cok faydali üstelik bikac hafta beklemenize gerek yok, bi iki kere sürdükten snra etkisi belli oluo... yani bende öyleydi ve cildim yumusacik oldu

tövbe tövbe :1shok: bu da suna dumankayanın işi mi yoksa :roflol: yakında dışkınızı da kullanın dicekler yapmayın etmeyin bacılar adı üstünde ya boşaltım sistemimizin bir ürünü bu yaa:tomato:

bi haftadir her aksam yapiorum ve mucize!!! hakkaten MUCIZE!!! bizim evde benim bunu yaptigimi kimse bilmio ve fark etmioda yani o yönden kokmuo, ilk basta biraz itici gelebilir sürerken ama faydasi var kizlar, emin olmasam yazman kendimde gördüm...

tövbe tövbe :1shok: bu da suna dumankayanın işi mi yoksa :roflol: yakında dışkınızı da kullanın dicekler yapmayın etmeyin bacılar adı üstünde ya boşaltım sistemimizin bir ürünü bu yaa:tomato:

beden hazmetmedigini cikartio ama cisin icindekiler cok faydali, zaten bircok kremin icinde hayvanlarin idrari vardir!!! hatta energydrinklerin icinde olan taurinde öküzidrarinden yapilmistir!!! cesareti olan denesin...

bi haftadir her aksam yapiorum ve mucize!!! hakkaten MUCIZE!!! bizim evde benim bunu yaptigimi kimse bilmio ve fark etmioda yani o yönden kokmuo, ilk basta biraz itici gelebilir sürerken ama faydasi var kizlar, emin olmasam yazman kendimde gördüm...
pınar gerçektenmiii ya nasıl tüylerde azalma falanmı oldu geçmi çıkmaya başladı nolduuu 1 haftada gözlemlerinn nelerralkisalkisalkis

yüzdeki lekeler iiçin rus kadınlarının bu yöntemi kullandığını duydum ama tüyler için nasıl kullanıyorsunuz? detay ver birazcık. :sm_confused:

ya kızlar bana mantıklı gelmıyor yapanları elestırmek adına dergılde kendı fıkrımı soylemek adına yazıyorum hıjyenden bahsedıyoruz tuvaletten sonra herkes elını yıkar yanılmıyorsam genıtal bolgemızı bıle ıdrardan temızlemek ıcın yıkarken mıkrop oldugun bıldıgımız bırseyı yuzumuze vucudumuza surersek ne ıse yarar anlamıyorum

ya kızlar bana mantıklı gelmıyor yapanları elestırmek adına dergılde kendı fıkrımı soylemek adına yazıyorum hıjyenden bahsedıyoruz tuvaletten sonra herkes elını yıkar yanılmıyorsam genıtal bolgemızı bıle ıdrardan temızlemek ıcın yıkarken mıkrop oldugun bıldıgımız bırseyı yuzumuze vucudumuza surersek ne ıse yarar anlamıyorum
tkamısli senin bu yazdıklarının hepsünü bizde biliyoruz canımm,ama tüylü olsaydınn görürdümm o zaman canımm senii herşeyi araştırıp soruştururdunn bencüü sendea.s.

Yaaa bir sürü yöntem varken bir çişe mi kaldık yapmayın böyle şeyler...
Otu, çöpü, yağı anladım da,buna girişmeyin lütfen...

X