bu bir mucize!!!!

canım seninle çok dertleşmiştik belki hatırlarsın
inşallah Allah gönlüne göre versin inşallah hamişsindir
haber aldıysan bizi de unutma merakla bekliyouz canım

hatırladım canım senin durumun nasıl hamişmisin uzun zamandır siteye girmiyorum... sonucu aldım ama 2,63 çıktı yani negatif

canım ya takma kafaya...2,63 aslında fena değil yani hormon yeni yeni salgılanmaya başlamış olabilir..dediği gibi bikaç gün sonra tekrar yaptır
bende yaptırdım sonucu yarın alıcam ....umarım hepimiz için hayırlısı olur...

canım kendini çok umutlandırma çünkü hamileliğin ilk zamanlarında b-hcg değerleri yüksek çıkar 1000 lerde filan olması gerekir senin oldukça düşük bir rakam fakat çok yeni belkide olabilir aama umutlanma fazla regl olmazsan tekrarla testi hayırlısı olsun canım olucaktır elbet bir gün allah biliyor ki eğer istiyorsan bir gün o meleği senin kucağına vericektir inan buna

canim insaallah hamilesindir.adetinin gecikmesi,idrar testin falan belirti gibi ama bilemiyorum ama tabiki kan testinin sonucu önemli.bu beklemeler insani deli ediyor.allah gönlüne göre versin.......

canım en son 21 şubatta beraber olduk,yani bugün itibariyle 13 gün olmuş... doğru söylüyorsun sanırım gebelik yok... bi umut işte acaba yükselir mi diye düşünüyorum :çok üzgünüm:

canım allah önce sağlık versin bak eşin yanında olmayınca çok zor olurdu bide bunu düşün çünkü bu durumuda ben iyi bilirim iş icabıyla eşimden birçok kez uzun zaman ayrı kaldık çok zor bir durum ve benim işim çok daha zor mesela iş icabı uzun süreli göreve gidiyor benim eşim e çocuk olma ihtimalinide düşürüyor ama allah vericeği zamanı bilir işte yüce rabbimin takdiri eşin bi gelsin hayırlısıyla ondan sonra elbet olur ne kadarlık evlisiniz?

canım biz 3 yıllık evliyiz,eğer hamile isem çok zor olacak ama eşim de bende çok seviniriz...Allah herşeyin hayırlısını versin eğer gebe değilsem de vardır yüce Rabbimin bi bildiği

allah hakkında hayırlısını versin canım anne olmak isteyenlere dua ediyorum ve doğum anında da edeceğim isteyen herkesin bebeği olsun inşallah(amiiiiin)

allah hakkında hayırlısını versin canım anne olmak isteyenlere dua ediyorum ve doğum anında da edeceğim isteyen herkesin bebeği olsun inşallah(amiiiiin)

Allah razı olsun canım... Allah sorunsuz doğum yapmanı nasip etsin şutarafagitti

ben o 10 dakika olayına inanmıyorum.çünkü benimde çizgim baya 10 dakikadan fzla geçtikten sonra çıktı 2 testimde hatta.ve hamileyim arkadşalar.bencee %70 hamilesin arkadaşım hayırlısı olsun yinede olsanda olmasanda:)

ya kızlar peki 2,63 değeri sonuçta çok düşük,bu değeri öğrenip hamile olan var mı aramızda? valla bi çıkış bulmak için garip garip sorular soruyorum

valla ne diyim doğru söylüyorsun ama mucize işte belli mi olur :sm_confused: pazartesiye kadar benim misafir gelmezse tekrar kan testi yaptıracağım eee onda da çıkmazsa kısmet değilmiş derim artık

takdiri ilahi canım benim... sen yinede p tesi kantestini tekrarla....belli olmaz.....

canım bende senin gibi bir durum yaşadım ama sonra sonuç negatif çıkmıştı umarım sen hamiesindir..

ya kızlar ben hala adet olmadım :1no2: o kadar sinir bozucu bişey ki bu! acaba kist mi var :uhm: bu hafta sonu da olmazsam pazartesi doktora gideceğim,inşallah kist yada olumsuz bişey çıkmaz,adet belirtisi de yok Kötü Kazen kan değeride 2,63 hamiş ihtimali de yok sanırım benneyaptımki niye adet olamıyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…