Bu bir dertleşme soru değil :(

Missylovey

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2022
239
133
Merhaba hanımlar gerçekten artık çok yorulduğumu hissediyorum bir kimyasal gegbelk üzerine hala hamile kalamamak 1 yıldır olan çabayı veriyorum yaşım genç tüp bebek vs zaten istemiyorum 4 aydır yumurtlama görmüyordum bu ay gördüm süt hormonu yüksekmiş tedavimi gördüm ama bu ayda hamilelik yok 😒😒

Stres süt hormonunu yükseltir. Akışına bırak. Ve çocuk olunca yapamayacağın şeyleri dilediğin gibi yap. Bu zamanlarına geri dönemeyeceksin. Anın tadını çıkar

Stres süt hormonunu yükseltir. Akışına bırak. Ve çocuk olunca yapamayacağın şeyleri dilediğin gibi yap. Bu zamanlarına geri dönemeyeceksin. Anın tadını çıkar
Evet zaten ininırmısınız kendimi olumsuzluktan böyle çıkarıyorum bu ayda teksin ne istersen yapabilir gezeblirsin gibi ama her regli sonrası aynı telaş sarıyor

Sizi anlıyorum biraz ara verin isterseniz ve bu süt hormonuna çıkmaması için dikkat edin kafanız bir rahat olsun belki stress yaptığınız için olmuyordur birde nasib bu vakt gelince olacaktır Allah'ın izniyle 🤗

Şuanda düzeldi hatta bu ay yumurtlamada gördüm
Tamam işte ne güzel eğer yoruldum diyorsanız ara verin akışına bırakın belki o arada bebek yapmadığınız için kafanız rahat olur kimbilir belki hamile kalırsınız bu şekilde, en azından bir dinlenmiş olursunuz

Sonra tekrar denemeye başlarsınız

Tamam işte ne güzel eğer yoruldum diyorsanız ara verin akışına bırakın belki o arada bebek yapmadığınız için kafanız rahat olur kimbilir belki hamile kalırsınız bu şekilde, en azından bir dinlenmiş olursunuz

Sonra tekrar denemeye başlarsınız
Doğrusu hak verıyorum size sonra diyorum çabalamadanda durmak beni rahat ettirmiyor ovulasyon testi kullanıyorum birde her ay

Doğrusu hak verıyorum size sonra diyorum çabalamadanda durmak beni rahat ettirmiyor ovulasyon testi kullanıyorum birde her ay
Dediğim gibi ara verebilirseniz verin en azından bir ay ama henüz okadar yıpranmadım devam edebilirim diyorsanız devam edin İnshaAllah en kısa zamanda müjdeyi alırsınız ☺️

Yaşınız kaç? Bence de oluruna bırakın. Benim çocuğum var ve başka düşünmüyorum.
normal de reglim duzenlidir.Reglim birkaç gün gecti. Ben istemediğim için stres yaptım. İnanır mısınız, stresten10 gün geçti.
Yani stres çok etkili.
Bir sürü tanıdığın tüp bebek sonrası, normal çocukları oldu.stresi bıraktıklarında.

Başka şeylere odaklanın.guzel şeyleri düşünüp,stresi ortadan kaldırın.

Dediğim gibi ara verebilirseniz verin en azından bir ay ama henüz okadar yıpranmadım devam edebilirim diyorsanız devam edin İnshaAllah en kısa zamanda müjdeyi alırsınız ☺️
Çok teşekkür ederim yok o sabrım tükenmedi henüz geçende bir ayet gördüm umutsuz olmayla ilgili Allahtan hiçbir zaman umut kesilmemesi gerektiği vs

normal de reglim duzenlidir.Reglim birkaç gün gecti. Ben istemediğim için stres yaptım. İnanır mısınız, stresten10 gün geçti.
Yani stres çok etkili.
Bir sürü tanıdığın tüp bebek sonrası, normal çocukları oldu.stresi bıraktıklarında.

Güzel yorumun için teşekkür ederim gerçekten kendimi kapatmıyorum sürekli bişeyler yapmaya çalışıyorum çalışıyorum da zaten ama regli dönemi gelip çatınca başa sarıyorum bir hafta boyunca burada gezip kendime anlam bulmaya çalışıyorum ☹️

Yani stres çok etkili.

Yaşım 25 olcak aralıkta

Çok teşekkür ederim yok o sabrım tükenmedi henüz geçende bir ayet gördüm umutsuz olmayla ilgili Allahtan hiçbir zaman umut kesilmemesi gerektiği vs
Aynen öyle o zaman yola devam stress en büyük engeldir onun için bir yandan uğraşırken bir yandan başka şeylerle meşgul edin kafanızı

X