bu ay tüp bebek uygulanacak

---------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
a.s.selam arkadaşlar ben yeni üyenizim.5 yıllık evliyim uzun tedavilerden sonra doğal yollarla hamile kalamayacağım anlaşıldı ve işte tüp bebek maratonu başladı.:çok üzgünüm:aslında eşimde problem yoktu ve bendede sadece pkos (polikistik over sendromu) vardı ama yinede bir bebeğimiz olamadı.
şimdi meraktan ölücem tedaviler nasıl olacak ,yumurta toplama ve transferi nasıl olacak en önemlisi sonuca ulaşabilecekmiyiz?hepsi kafamda dönüp duruyor çok karışığım çooook

simay seniarkadas lısteme ekledım bende galba tup bebege dogru gıdıyorum allah sanada banada herkeze kolaylık versın ben 2kez asılama oldum benım esımdede bısey yok bende kente gıttım israel aruhun hastasıyım zaten 5yıllık evlıyım senın gıbı 4 yıldır olmuyo pregesteronum5.5 senınle yazısalım benı haberdar et gelısmelerden bırbırımıze yardımcı olalım

--------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
----------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Simaycığım hormon ilaçları kullandığın için bunlar normal. İnşallah sonucu pozitif olur. Bende geçen ay yaptırmıştım sonuç negatif. Hazır olunca tekrar deneyeceğim. Allah herkese o duyguyu yaşatsın.

sevgili doudou desteğin için çooook teşekkür ederim.:teselli:
aldığımız bukadar ilaç vücuda ağır geliyor. hayırlısıyla katlandığımız herşey,tutmak istediğimiz minicik eller ve minicik bir meleğin kalbine sahip olmak için.:1hug:

---------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Bende cumartesi baktırcam foliküllerime.Bakalım bendekiler ne alemde.Bende iğnemi kullanalı 4 gün oluyor.
kızlar bugün konturole gittim yumişlerin en büyüğü 13 mm ,puregonlarımı kullanalı 7 gün oldu.sanırım artık geri sayım başladı.
inşallah hayırlısı olur.hepinizi kocaman öptüm

darkinlife İNŞALLAH herşey umduğundan da iyi gelişir.
inan,dualarım bizim gibi olan herkes için aynı şiddette.iyi geceler:a015:

sevgili doudou desteğin için çooook teşekkür ederim.:teselli:
aldığımız bukadar ilaç vücuda ağır geliyor. hayırlısıyla katlandığımız herşey,tutmak istediğimiz minicik eller ve minicik bir meleğin kalbine sahip olmak için.:1hug:

Ah canım benim. Hiç kolay değil tabi Allah emeğini boşa çıkarmasın. Senin için dua edeceğim.yerimseniben

X