BU AY HSG OLUCAKLAR BU GRUPTA BİRBİRİMİZE BİLGİ VERELİM

Gerçekten fiyatlar inanılmaz.
Helede anestezi varsa.

Özelde bana 5500 fiyat verildi devlettede sıra zor geliyor birde anestezisiz galiba

Anestezili çektirin mutlaka ben anestezisiz çektirdim anlatmak istemeyeceğim kadar kötü bir aynıydı. Özelde araştırıp iyi bir yerde yaptırın

kızlarr çarşambaya randevu aldım bismillah heycan bastı beni mideme kramplar gidiyorrr

Kızlar merhaba ben de bu cuma çektireceğim. Anestezi olmayacak sadece öyle yapılıyormuş. Pcos um ve 2.6 cm bir kistim var gerçekten aşşşşırrı bir korku saldııı

Kızlar merhaba ben de bu cuma çektireceğim. Anestezi olmayacak sadece öyle yapılıyormuş. Pcos um ve 2.6 cm bir kistim var gerçekten aşşşşırrı bir korku saldııı
bende yarın çekiliyorum şuaan bile kalbim ayakta atıyorr

Bende ona gidiyorum umarım umut beyde müjdeli haberimi alırım hsg çektiricem onda
hsg filmi çok yüksek geldi bana civarlarda 4000 4500 civarı ama 2 3 defadır umut hocaya gidiyorum onda devam etmek istiyorum yarında hsg randevu var çok korkuyorum ama mecburum bunu yapmadan tedavi başlatamam diyor bakalım inşallah sadece 5500 tl ile kalırım muayne ücreti almazlar

burası baya kısıtlı şartlara sahip bir şehir üniversite de yaptıracağım orda da yokmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…