Bu ay gel artik annem gözümüz yollarda!!!

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
ben bu ay ne yazıkki umudumu kaybettim oysa ki kendimi bu ay çok hazırlamıştım ve gebelik belirtilerini de yaşamıştım dün çarşıda gezerken avare avare acayip bir akıntı hissettim ve lavobaya gidim dedim gittim ve başımdan aşağı resmen kaynar sular aktı hastalanmıştım o an o kadar kötü oldum ki kendimi zor tuttum ağlamamak için tabi daha sonra çıktım ordan bir çay bahçesine gittim ve bütün bir ay ve daha önceki ayları gözden geçirdim kendimi ve gözyaşlarımı tutamıyordum ağlıyordum inanılmaz bişi ama kendimi ağlamaı durduramıyordum sonra eşim geldi oraya ve ben ağlıyorum susamıyorum yazık adamcağız noldu kötü bi haber mi var diye soruo ama susamıyorum ki cevap verim neyse cevap verdim dedim bebek yok asta oldum sarıldım ona iyice zırlamaya başladım
neyse tabi adamda şaştı kaldı ollsun cnm ben seni seviyorum bana sen lazımsın gibi kelimeler ama beni şimdi sustur susturabiirsen bu sfer daha kötü oldum

biliyorum o da çok üzüldü ama bana belli etmek istemedi ben çok üzüldüm ya ondan bana belli etmek istemio bu ay çok kötü oldum gerçekten

minik kelebeğim artık anneciğini üzme olur mu bu ay beklios seni geldiğine pişman etmicem seni söz miniğim seni şimdiden çok özledik annem gel gel gel senağlama senağlama senağlama senağlama

• Konu Sahibi EU1
canim ne kadar zamandir dusunuyorsunuz? ya ne kadar zor oldugunu biliyorum beklemenin ama inan bu kadar kendini uzersen inan o da biraz gecikir.

inan aen rahat aman ne olursa olsun dedigin zamanda geliyor. zor oldugunu biliyorum ama ne kadar oldu mu vs diye dusunursen belirti ararsan olmuyor.

• Konu Sahibi EU1
Hayırlısı olsun canım,bende son iki aydır çok ama çok umutluydum ama malesef olmadı(

Yalnız değilsin yani:)))Aynı duyguları paylaşıyorum şuanda seninle,bende çok ağladım,her aklıma geldiğinde de ağlıyorum hala hatta ota mota herşeye ağlıyorum,çok alakasız bişeye sinirleniyorum bi bakmışım dönüp dolaşıp yine olmadı diye ağlarken buluyorum kendimi...Bide acayip asabi ve tersim bu aralar,olan garibim eşime oluyor:)))

Hakkımızda hayırlısı olsun canım nediyelim....

• Konu Sahibi EU1

slm cnm 2 yıldır düşünüos ama olmuo kendimi üzmüyorum desem yalan olur üzülüyorum elimde diil ya benneyaptımki sanırım bu 2 yılın birikimiydi bu ay söz verdi kendime bi daha böle yapmıcam saten

• Konu Sahibi EU1

hayırlısı cnm napim elimde diil işte ben de çok çabuk sinirleniyorum işte aslında bu yaptıklarımızı yapmamamız lazım ama olmuyor malesef benim 2 yıl oldu ve 2 yıldır da dayandım dayandım ama artık bu ay patladım yani ben evleneli 4 yıl oldu 2 tane daha eltim var ikisi de ben den sonra evlendiler ikisi de hamile kaldı biri 1 hafta sonra doğum yapacak diğeri şşubat ayında ama ben hamile bile diilim senağlama senağlama bi de böle şeyler olunca dayanılmaz oluyo senağlama senağlama

• Konu Sahibi EU1
cenim benim ya ...yazdiklarini okuyunca cok uzuldum.galiba uzun suredir bebek istiyorsunuz...umudunu kaybetme canim,sabret,uzulmemeye calis..allah sana salgik versin cunku sen olmazsan bebek de olmaz...cok kafana takip da stres yapma canim,biliyorum kolay degil ama Allah korusun ne olursa uzuntuyle olur...Allah yardimcin olsun bitanem,insallah en kisa zamanda anne olursun....

• Konu Sahibi EU1

canlarım siz de olmasanız ben naparım valla çok duygulandım sulu göz oldum kıs dünden beri herşeye ağlıyorum ama ağlamak da iyi ya rahatlıyorum ya biriktirsem içimde daha kötü olurum dimi! sürekli asık surat olurum o zamanda ağladım rahatladım cnm ya napim elimde diil benneyaptımki benneyaptımki

allah benim gibi olan herkese yardım etsin hayırlı evlatlar versin inş :CüvCüv:

• Konu Sahibi EU1

Aynen canım yaa,benim eltim benden 3 sene sonra evlendi,2 düşük yaptı,kan uyşmazlığı vardı ama şimdi 3 aylık bi oğlu var.Onları çok sevmeme rağmen zoruma gitmiyorda diyemem yani...Benim evlendiğim 5 sene,bebek denemelerine baişalamamız 4 sene oldu.Olcak inşallah arkadaşım,olcak....

• Konu Sahibi EU1

evet evet cnm onları kıskanıyor çekemiyor çocukları da sevmiyor diilim ama çok zoruma gidiyor çokkkkkkk

esrasabahettin canim sebebi belli mi neden olmadiginiz? yani eger doktora gittiniz ve bir sebep bulamadi ise emin ol stresindir olmamasina sebep olan.

canlarim ya ben de ok istedim yapmadigim kalmadi 7 ay. sonra hamis kaldim ama hayirlisini da istemek lazimmis. aslinda hayirlisini da istedim ama benim dis gebelik oldu. yani cok sikinti yasadim. hamileligimin tadini cikaramadim. hep bir seyler ters gitti. dis gebelik oldugu anlasilinca bebekle birlikte tupumu de aldilar.

yani bebek isterken sapasaglam tupumden oldum.

ama umutsuz degilim. benim de etrafimda hep yasit arkadasim var ve hepsi benden once hamile kaldilar. duydukca moralim bozulurdu. ama sunu dusunmek lazim. olmuyorsa var bir hayir.
herseyin demek ki bir zamani var. ille olsun dememek lazim.

ser gorunen seyde hayir vardir biz bilemeyiz. onumuz ramazan. bol bol dua edelim.

esrasabahettin canim sebebi belli mi neden olmadiginiz? yani eger doktora gittiniz ve bir sebep bulamadi ise emin ol stresindir olmamasina sebep olan.

evt cnm sebep var eşimin sperm hareketliliği azmış ameliyat oldu varikoselden 1 yıl oldu beklios işte

cnm evet kesinlikle sana katılıyorum her şeyde bi hayır vardır tabiki ben de umutsuz diilim bekliom bekliycem aşılama olcam sanırım ramazandan sonra hayırlısı kısmet :a015:

kizlar hayirlisini isteyin hayirlisi olsun insallah..
ben de bu hamisligimden once dis gebelikten dolayi dusuk yaptim.
bir daha hic bebegim olmayacak gibi geldi,yikildim.gunlerce agladim...
hastanenin onunden her gectigimde halen icim yanar...o derece istiyordum anne olmak.ondna uc ay sonra tekrar hamis kaldim ama Allah biliyor ya cok korktum bu da dusuk olacak diye...ama cok sukur Rabbim bana bagisladi...
insallah sizin de hamis haberlerinizi aliriz..
kibele canim senin de ne kadar cok bebek istedigini biliyorum ve anliyorum..
allah ikinizin de yardimcisi olsun insallah en kisa zamanda anne olursunuz
canlarim dualarim sizin icin...

evt cnm sebep var eşimin sperm hareketliliği azmış ameliyat oldu varikoselden 1 yıl oldu beklios işte

canim bak ne guzel sende sorun yok. yani dusunsene esin bir fabrika ve biraz tutukluk yapmis. yani sperm ureten bolumlere birazcik destek verilirse insallah bebeginiz olur en kisa zamanda.

sen boyle uzuldukce esini daha cok uzuyorsun. dusunmuyor musun adamcagizin halini? =benim yuzumden hamile kalamiyor diye dusunuyor. tam tersi sen karsisinda demir gibi durmalisin moral vermelisin. olmazsa olmasin demelisin.

keciboynuzu cok ise yariyormus. deniyor musunuz?

bak kıs beni ağlattın gece gece delüüüüü

keçiboynuzunu denios cnm hayırlısı artık üzmicem kendimi eşimi de :1hug:

bak keciboynuzu ile spermlere motor takilmis gibi olur yakinda:) sakin birakmayin. benim kocis kabul etmiyor ama ben kahvesine katiyom caktirmadan. tostuna falan katiyom karabiber diye. tozu var bende:)
ise yariyordur insallah.

moral bozmak yok. Allah dermansiz dert vermesin.
iyi olmana sevindim. sizin derty gene belli nedensiz interfilite var ki Allah kimseye vermesin. derdi bilmezsen tedavisini nasil yaptiracaksin ki? Allah gercekten dermansiz dert vermesin.
bebisin de olur. hatta bebislerin olur hem de kendinden bak gorursun hem de yakinda.

sen kafani rahat tut.

son iki hikaye anlatacagim.

benim bir yakin akrabam Istanbulda oturuyor ama Corumlu. Corum a gelirken kaza geciriyor Kocaelinde. buyuk bir sey degil ama yola devam edemiyorlar. uzuluyiorlar moraller alt ust. geri donuyorlar istanbula. bir bakiyorlar ki evde utuyu acik unutmus kadin. yani gitseler ev yanacak. yani kaza iyi ki olmus. degil mi? bak ser zannettik hayir cikti.

ikincisi de babamin arkadasi. adam dis hekilmiginde okuyor ve tum dersleri tamam. son sinifta tarih dersinden sinifta kalioyor. ya butun tip derslerini ver sen ve tarih sebebiyle mezun olama ve okul 1 sene uzasin. ahliyor vahliyor. tum arkadaslari mezun olup askere gidiyor. niye ben diyor. ben de coktan bitirir gelirdim askerligi ise atilirdim. sonra bu okulu bitirirken 4 aylik askerlik cikiyor. o donem askerlerde yigilma olmus 4 aylik yaptirip gondermisler. bu adam da 4 ay yapmis gelmis. ben geldim arkadaslarim hala askerdeydi diyor. yani biz bilemeyiz aslinda o ser gorunenin bizim icin ne kadar hayirli olabilecegini.

o sebeple sapasaglam dur. verecektir. zamani gelmemistir.

cnmm bnmm sana ne kadar üzülme desemde faydası yok çünkü bende aynıyım :1no2: dua etmeye devam allahım vericeği zamanı bilio hayırlı zamanda sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin bize de isteyen herkesedee stres yapma kendine de eşine de ^^moral en iyi keçiboynuzu^^ ona göre moralinizi yüksek tutunn kelebekin gelcek yakındaa... :içelim:

canım allah yardımcın olsun yaşadıklarını bir anne adayı olarak anlayabiliyorum ama ne olur moralini bozma bu işte en önemli şey moral ve candan istemek gerisi allaha kalmış uygun zamanı o biliyor dilerim en kısa zamanda hiç ummadığın anda o mucizeyi yaşarsın ve hamileyim diye bağırırsın canım allah gönlünüze göre versin dua et kenzul arş duasını oku bende işe yaradı

canımm benimm yaa..yanlız değilsinn merak etme....bende bu ay üzüldümm...eşime regl oldum dediğim an o da üzülüyor çok.... ama erkekler bizim gibi değil fazla belli etmiyorlar..olsun kısmet değilmiş hayırlısı diyor...bende 2 yıldır bekliyorumm....alllah şükür hiçbir problem yokk..olmuyor işte...kısmet artıkk..allah büyük..herşey allahtan..bu da bizimm sınavımız....inşallah bebekler gelecekk..yeter ki sağlıklı hayırlı olsunlar....bende ekim ortası gibi gidicem doktora hakkımda hayırlısı inşallah....inşallah bebekler gelecek en kısa zamanda allahın izni ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…