Bu ay da hüsran oldu :(

deniz0509

Birgün geliceksin bebeğim
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
742
10
39
Merhaba arkadaşlar,
siteye yeni üye oldum ve bu ay sizinle konuşmalarım okuduklarım beni çok ümitlendirmişti. ve gerçekten içimde bir şeyler doğuyor sandım. regl olmama 7 gun kala kesin cvp olsun die kan testi yaptırdım ama malesef 1.00 çıktı beta hcg em. dün akşam sonuçları alınca yıkıldım. 13 aylık evliyiz. Sekiz aydır istiyoruz ama hep husran hep husran. stersten aşırı da kilo almaya başladım. en yakın zamanda doktara gideceğim. benneyaptımki

güzelim yedi gün kala neden yaptın erken bi daha yaptır adet gününde gelmezse belki geç döllenme benim adetime 6 gün var ama bekliyorum adet olmazsam yapıcam

canım benim üzülme..hem neden beklemeyip erkenden yaptın testi..bu arada adet oldun mu..dr a gitmeni tavsiye ederim canım..ben evlendikten sonra 8. ayda dr a gittim ..ilk ay hamile kaldım..bi kızım var..bence dr a git sorunun neyse ona göre tedavi başlatılır..hem için rahat eder..asla umutsuzluğa kapılma..öptüm canım..

canlarım,
dayanamadım içim içimi yiyip durdu offff
inşallah dediğiniz gibi geç döllenme olmuşturda bu hafta o yuzden kanda çıkmamıştır

üzülme adet dönemını bekle hemen husran olma ıns hersey gonlunce olur dılerım hamılesındır

bende kaçıncı defadır hüsranla karşılaştım...((((

denizcim hayırlısı olsun yalnız değilsin...
bugün hüsran bende de var...bugün adet günüm ve galiba başlııyor garip bir şekilde bi gelo gibi akşama kadar yok bi bakıyom açık renkli geldi sonra tık yok hayırlısı olsun.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…