Bu Aldatmak Mı?

Konu sahibi seni anlamaya calisiyorum.Kucuk bebegin var ve bosanmaya katiyen niyetin yok.Burada sana "yok canim ne aldatmasi yatmamis bile"desek rahatlayacaksin.Konu acmaktaki amacin bu..
Ben buna aldatmak derim..firsat buldugu ilk anda yapacak derim.Hem guvenim hem saygim biter.
Bosanmayacaksan bile bunun farkina var ve bu olayi masum gostermeye calisma.Kocanin da oyle lanse etmesine izin verme.Saf olma yani..
Adamin verdigi cevap bile umursamaz,sanki cok dogal birseymis gibi"oylesine,can sikintisindan"diyebiliyor..Bu cok onur kirici..Bunu kabul etme..En azindan burnundan fitil fitil getir surundur hatta bence evden at..Yapamazsin gerci..

Bi süre yapmayacak ama ilk fırsatta gidip alasını yazacak kalıbımı basarım

Boşanmayı düşünmüyorsunuz sanırım,en azından güzel bir gözünü korkutun,sizi kaybetmekten korksun.
Ve ayrıca evet aldatmak oluyor bu,yani her ne kadar niyet okuyucu olsak da bunu dediğimiz için alakasız 3 insana merhaba tanışalım mı demesinin ki ne büyük tesadüf hepsi kadın,başka bir sebebi gelmiyor aklıma.

Aldatmak sadece baska kadinla yatip kalkmasi degildir. Oncelikle yakaladiginizda hesap sormaliydiniz bence.

Siz ne sandiniz? Yeni bir arkadas ile tanisma mi sadece? Bence bu tarz seyler tek gecelik aldatmadan cok daha kotu geliyor bana. Tek gecelik iliskide bir sekilde belki kondurabilirsin. Sarhostu dersin, kandirilmis dersin vs... bir sekilde eger pismansa affedebilme umudun olur. Ama boyle seyler, yeni tanisma vs.. sevginin ve heyacanin bittigini gosterir. Su saatten sonra dunyayi ayaklarına serse tekrar guvenemezsin. Çünkü senden sıkılmış bir adam var karşında.

Aldatmaktır boşanma sebebidir. Karşıdaki yeşil ışık yaksa yatacaktı çünkü. Önemli olan da bu.

Evet aldatmak. Eşinizin haberi var mı sizin fark ettiğinizden? Ya da bir açıklama yaptı mı

sayfaların hepsini okumadım ama aldatmak bu evet. fiziki değil sadece. eşinize hiç söylemediniz mi yakaladığınızı? tepkisi ne oldu?

Madem severek evlendiniz niye adam daha ilk aylarda ona buna sulanmış.. bende eşime belli etmeden telefonunda kurcalanmadık yer bırakmıyorum erkek sonuçta ne kadar güvenebilirsin.. Allah korusun böyle bişeyle karşılaşsam önce o telefonu gözünün önünde parçalardım sonra hesabını sorardım hee gercekten bakardım pişmanlığına affetmem kaç ayı kaç yılı bulurdu bilinmez ama takibi elden bırakmazdım

Bi de bunu karısına anlatıyor. Bu kadarıda fazla iyi sabrrtmiş dinlerken

+1

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…