Bu Aldatma mıdır?

kanka deme dudağını ısırırım dedi.
Yaşın kaç bilmiyorum ama sanırım küçük, daldan dala atlayan bir tip bu arkadaş, ilişkide boş kalmayı sevmeyen, kim olduğu fark etmez hep hayatında konuştuğu görüştüğü biri olan tip. Bu tipler sevmeyi bilmez aklı fikri cinselliktedir, yanımda kız görününce çok havalıyım ayağına takılırlar. Zaten dudak ısırma muhabbetinde de anlaman lazımdı. Ben anlamıyorum flört/sevgilinizin böyle ters bir konuşmasını veya hareketini görüp hala nasıl hayatınızda çevrenizde tutabiliyorsunuz. Akıl sormak istiyorsan koşarak uzaklaş.

Çok doğru diyorsun daha önceki de evli çıktı. Ben artık düzgün birilerinin olduğuna olan inancımı yitirdim. Normal konuşuruz diye kabul ettim
Bak şimdi gelirsem oraya dudağını ısırırım senin şapşiq diyen adamla normal konuşacağına inancın beni benden aldı

Düzgün birileri var. Ama siz evlilik aşkıyla her önünüze gelene potansiyel koca adayı olarak yaklaştığınız için seçiciliğiniz sıfırın altında. O yüzden nerde leş, çer çöp var bulup flört ediyorsunuz.
Siz nasıl anlıyorsunuz peki iyi olup olmadığını?

Düzgün birileri var. Ama siz evlilik aşkıyla her önünüze gelene potansiyel koca adayı olarak yaklaştığınız için seçiciliğiniz sıfırın altında. O yüzden nerde leş, çer çöp var bulup flört ediyorsunuz.
Konuşmadan anlayamazsın ya hani koklayarak mi anlıyorsunuz 😅

Ve de internette tanışıp mutlu olan da var niye genellediniz ki
Yoo genellemedim. İnternette tanışıp mutlu olan tabi ki var ama bu telefon numarasını bile bilmedikleri adamlarla olmuyor genelde.

Kısıtlı çevrenizi genişletin o zaman. Bakış açınızı değiştirin. Her karşınıza çıkan adama potansiyel koca muamelesi yaparsanız afedersiniz ama burnunuz moktan kurtulmaz.

Selamlar herkese.1 sene önce konuştuğum biri vardı 2 hafta falan flörtlestik sonra devamı gelmedi. Şu hani ilişkiyi hızlı yaşamak isteyen tarzan bir kişi. Neyse bu 3 gün önce bana istek attı. Konuştuk yine yürümeye başladı. Ben de diğer sefer zaten yolun başında bıraktığı için oralı olmadım. Benden sonrada 2 kızla çıkmış. Biri arkadaşım diyordu güya o zamanlar. Hani arkadasindi dedim eee işte sonradan oldu bi şeyler dedi. Her önüne gelenle çıkıyorsun dedim kanki gözüyle bakarim dedim. yok öyle değilim falan fistan dedi.. kanka deme dudağını ısırırım dedi. Ben de görüldü attim. Her neyse kızlar bu çapsız daha 20 gün önce bi kızla tatile gitmiş sanırım araları limoni olunca bana yazmış. Geçen bi baktım her yerde engellemiş. O kızı yine tav etmiş. Biz mi çok safız? Şimdi o kızı sevse bana niye yürüsün. Ee o kıza yazık değil mi kız havalara uçuyor 777 paylaşımları hep . Bu hep çok güzel kızları bulup bulup ondan ona geçiyor. Sizce kızlarda mi öylesine çıkıyordur o kıza demeli miyim. Ve biz mi çok safız:KK43: erkekler niye böyle 1 kişiye ait olamıyorlar. Her şeyin neden kıymeti tükenmiş.
Seni çocuktan uzak durman için nasıl ikna edebiliriz ne yapmamız lazım?

Selamlar herkese.1 sene önce konuştuğum biri vardı 2 hafta falan flörtlestik sonra devamı gelmedi. Şu hani ilişkiyi hızlı yaşamak isteyen tarzan bir kişi. Neyse bu 3 gün önce bana istek attı. Konuştuk yine yürümeye başladı. Ben de diğer sefer zaten yolun başında bıraktığı için oralı olmadım. Benden sonrada 2 kızla çıkmış. Biri arkadaşım diyordu güya o zamanlar. Hani arkadasindi dedim eee işte sonradan oldu bi şeyler dedi. Her önüne gelenle çıkıyorsun dedim kanki gözüyle bakarim dedim. yok öyle değilim falan fistan dedi.. kanka deme dudağını ısırırım dedi. Ben de görüldü attim. Her neyse kızlar bu çapsız daha 20 gün önce bi kızla tatile gitmiş sanırım araları limoni olunca bana yazmış. Geçen bi baktım her yerde engellemiş. O kızı yine tav etmiş. Biz mi çok safız? Şimdi o kızı sevse bana niye yürüsün. Ee o kıza yazık değil mi kız havalara uçuyor 777 paylaşımları hep . Bu hep çok güzel kızları bulup bulup ondan ona geçiyor. Sizce kızlarda mi öylesine çıkıyordur o kıza demeli miyim. Ve biz mi çok safız:KK43: erkekler niye böyle 1 kişiye ait olamıyorlar. Her şeyin neden kıymeti tükenmiş.
Uçarı bir tip ve evet, biz kadınlar epey safız maalesef. Ben o işi şöyle çözdüm: Bana asılan, beni seçen insanlarla asla mutlu olamadığım için sevgili adayımı artık kendim seçmeye karar verdim. Sosyal hayatımda referans aldığım ve beğendiğim bi' adam icin pusuya yattim. İnstagram paylaşımlarından nasıl biri olduğunu anlamaya çalıştım, takibe almadan 1-2 ay sadece hikayelerinden onu tanımaya çalıştım. Bütün fotoğraflarının altındaki açıklamaları, yorumları hatmettim, nasıl bir üslubu var, hazırcevap mı, akıllı mı hepsini inceledim. Artık tamam, bu adam benimdir, bu düzgün biri, bana uyar, dediğim an da mesaj atarak görüşmeyi başlattım. Nisan ayında evleneceğiz o adamla. :) Artık kadınların geleneksel kalıplardan çıkıp eş adayını kendisinin seçmesi bana mantıklı geliyor.

Kesin değişik dövmeleri olan serseri tiptir.
Düzgün insanları bulun.
Valla 32 yaşında gece hayatının g’si olmayan, aile özlemi çeken, alkolü sigarası olmayan, gayet efendi ve presentable görünen avukat flörtüm bu şekilde çıktığından beri dış görünüşe hayat tarzına bakmaz oldum 😂😂

Konu sahibi bacım UZAK DUR çok üzülürsün sürekli umutlanmak korkunç bişey. Bir sene yasadım hala da yaşıyorum. Kafadan silmem çok zor oldu. Akıl ve kalp ayrı çalışıyor sen fazla bağlanmadan unut. Bir yol olmaz çok net.

X