brrr gibi coca-cola

amore2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2007
72
0
50
Merhaba arkadaşlar,Coca-Cola bizi derinden etkileyen reklamlarından sonra,kendisine sadık kalan müşterileri için brrrgibicocacola.com isimli sitesinde en iyi brrrlayana ve brrrlatacağı arkadaşlarına hediyeler veriyor.Acaba o reklama ben çıksaydım,nasıl brrrlardır diye merak ediyorsanız sahne sizin,denemek bedava!!!:sm_cool:

görüp görebileceğim en iğrenç coca cola reklamıdır kendileri
sayesinde coladan daha bi sogudum mirmirmirmir
ki zaten iceceksem cola turca iciyorum, coca colaya para vermem sengözlerimebaksanab

görüp görebileceğim en iğrenç coca cola reklamıdır kendileri
sayesinde coladan daha bi sogudum mirmirmirmir
ki zaten iceceksem cola turca iciyorum, coca colaya para vermem sengözlerimebaksanab

Boğazında kalsın kola içeceğine tuz ruhu iç iyi gelir.

Nefret eiyorum bende o reklamdan nedir yani bu bırrrr hiç birşey anlamadım.:mymeka:

Cevaplarınıza bayıldım arkadaşlar.Ben en son Cüneyt Arkın' at üstünde görünce koptum zaten! Yinede yazdım sizlere,çünkü her insanın içinde kendine sakladığı,yapmak isteyipde yapamadığı bir sürü çılgınlık vardır.Brrrlamakla bi yerden başlamak isteyenlere işte fırsat! Bu arada brrrlamak mecbur değil
bilgisayarda tuşa devamlı basınca sizi brrlamış sayıyor ve yapabilenede aktivasyon kodu veriyor.

evimize kesinlikle cocacola girmez eşim asla almaz bende... biz TÜRK'üz türk malı alırız...
reklamlarınıda kendilerine benzetmişler.... biz colaturka reklamında bir amerikalıyı oynattıkya :)))))

cüneyt arkın o reklamına gülmekten bayıldım arkasındaki atcaz nasılda irkiliyo :roflol:bırrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Ne cüneyt arkın da ne de müslüm gürses te karizma neyin kalmadı bu reklam sayesinde.
Ahh para ahh sen nelere kadirsin.:1closedeyes:
Koca adamları nasılda bırrrrrrrlattırdın....

o reklamdan sonra cüneyt arkın asinir olmaya başladım 3 kuruşluk bi mal için ne hale geldiler zaten nefret ederim o markadan ve diğer bağlı ürünlerden kesinliklede kullanmamaya çalışırım verilen paranın nereye gittiği belli çünkü

Kızım geçen sene anasınıfındaydı.Öğretmenleri,hepsinin kola aşkını 5 dk.da bitirdi.Bir parça etin üzerine kola döktü,etin önceki ve sonraki halini görünce bir daha hiç biri kola içmedi.

ah kızlar bide ben vazgeçebilsem ama nasıl vazgeçecem banada vazgeçmem için yardım edin....

hayatımda bu kadar sınır bır reklam görmedım o koskoca adam cüneyt arkın anırırcasına bırr demıyormu sınırlerım bozuluyor kanal degıstırıyorummm...

ay Allah'ım brrlama çıktı bi de başımıza
nefret ediyorum o reklamdan ifrit oluyorum ya
ay geldiler yine soldan soldan

X