Brooke Shields

bu niye hiç bi başlığa uymuyo onu anlamadım beni baştan yaratta birsürü güzel diye koyulan gereksiz hatunlar var neyse güzelmiş hakkatten azcık kaşlarını düzenletse tam süper olur :lepi:
valla benim gördüğüm en güzel kadın... tek kelimeyle muhteşem....

Önüne gelene güzel mi diyorlar ? zemuszemus
44 yaşında kadın hala güzel.Demek ki güzelliği yaşla bağdaştıranlar sınıfta kaldı .:jeyyar:

image2154054454554.jpg
lei2i.jpg

losangelesd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
bu kadınn muhteşem mavi gölüü izlediğim de dee bayılmıştımm

bu fotoğrafların gerçek olduğuna inanmak istemiyorummm
hepsi lensli fotoşoplu estetikli banane bananee bananeeeeeee mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

¤ decemBer ¤;9090439 .!.:
bu fotoğrafların gerçek olduğuna inanmak istemiyorummm
hepsi lensli fotoşoplu estetikli banane bananee bananeeeeeee mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

maalesef değil. çocukluk resimlerine de bakarsan aynı. sıfır estetik. bu kadın gerçek gibi değil zaten... .yani yüzde yüz kendi:))...

bu konunun yeri burası değil imaj bölümü...yasakkelime

herkes beğendiği kişileri orda paylaşıyor....

songül hanımla konuştum zaten. haberi var.,buradaki konumdan.......

Fizigine yüz güzelliğine bayıldım..Gerçekten dogal duru bir güzelliği var çok begendim.

cok güzel bir kadın gerçekten ....dogal ve duru bir güzelligi var........
nedense eski sanatcılar hep öyleler......
oldukları gıbı.........ne estetik kaygısı nede makyajla degisme cabsında olmamışlar.........
ve bu halleri belkide güzel ve çekici yapan......
bende eski sanatcılara olan hayranlıgım hep vardır.........ve brooke de onlardan biri..........
en son kilo almış resmini görmüştüm o hali bile hoştu..........
emegine saglık okypetem.....

aslında eski sayılmaz ..
johhny deep, brad pitt, tom cruıse( kiondan 3 yaş büyüktür,)keanu reeves,demi moore (oda 3 yaş büyüktür...).bunlarla aynı jenerasyondur canım....

canım biliyorum hepsi aynı yaş grubu ve jenerosyon fakat.......
brooke onlardan ayıran özellik............
daha küçük yaşlarda sinemada ve moda dünyasında olması hatta cocuk starları arasında olması....aranan yüz olmasıdır ..........
belki digerlerinden cok daha fazla görsellikte geçmişi oluşu.....
dıgerleri kadar sıyrılıp cıkışları olmadı.......kendine ait bi dünyasının olması cok fazla medya önünde olmasıda sanki eskilerde kalmış gibi oldu........
digerleri......yani demi moore ve digerleri......her yaşadıkları medya önünde olunca ........aklımızda daha çok kalıyorlar.........

Son düzenleme:
:roflol::roflol: kendi kendine hayallere kapıldın galiba sırnaşık şey
açığını arıyomuşum peşindeymişim..ne saçma sırnaşık şey.ne kadar komik hallere düşüyorsun bu laflarla..

ayrıca herkes herkese söyleyebiliyor bunu garip bişey değil söylediğim..

benle aran iyi değil. ne işin var topiğimde.... senle iletişimim olmasını istemiyorum ben....

X