Brooke Shields

isveçte mi antalyadamı sınız sanırım tatile geldiniz ayyy keşke bende türkiyeye sadece tatile gelsemkaydirigubbakcemile3Çok üzgünüm çoook

vay be... kaş göz gerisi söz diye boşa dememişler...
hatunun kaşları yalnız nası gür, öylesi makbulmuş ya o zamanlar
şimdi de incelikten tek çizgi haline geldi herkesin kaşı, ben de onu sevmiyorum işte :dilcikar:
aynı fabrikadan çıkma gibi lülülülülülü

anaaa burda çok yaşlı çıkmış lan, üzüntü ve muz kabuğumafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör:
şimdi de incelikten tek çizgi haline geldi herkesin kaşı, ben de onu sevmiyorum işte :dilcikar:

he ya, zati ben o kaşçıyı bi göriyim geberticem, inceltme dedim o kadar dimi, mahvetti kaşlarımı:mymeka:mafoldumben

anam hiç bir zaman kaşlarım öyle kalın olmadı benim.... bundaki kaşın maşallahı var.....

Brooke Shields: ıntiharı düşündüm
Dünyaca ünlü aktris Brooke Shields, 2003 yılında kızının doğumunun ardından depresyona girdiğini ve intiharı düşündüğünü itiraf etti.
3 Nisan 2005 — O dönemde hiçbir şeyden zevk almadığını anlatan sanatçı, yaşadığı bunalımı, “Hiçbir şey bana mutluluk vermiyordu. Sanki büyük bir şok yaşıyordum ve bu durum da geçmiyordu” satırlarıyla anlattı.
ınternetteki “imdb” sitesinin haberine göre, “Down Came The Rain: My Journey Through Postpartum Depression” adlı bir kitap kaleme alan Shields, 2003 yılında kızı Rowan’ı dünyaya getirdikten sonra bunalım yaşadığını açıkladı.
39 yaşındaki güzel yıldız, o dönemde bunalım nedeniyle yaşama sevincini kaybettiğini ve hayatına son vermeyi bile düşündüğünü belirtti.
O dönemde hiçbir şeyden zevk almadığını anlatan sanatçı, yaşadığı bunalımı, “Hiçbir şey bana mutluluk vermiyordu. Sanki büyük bir şok yaşıyordum ve bu durum da geçmiyordu” satırlarıyla anlattı.
Bütün bu yaşadıklarının ardından hayata bağlandığını ifade eden Shields, kitabında yaşamdaki amacını ise “daha fazla çocuk sahibi olmak” şeklinde özetledi.
ılk evliliğini ünlü tenisçi Andre Agassi ile yapan Brooke Shields,yazar Chris Hench ile olan evliliğini halen sürdürüyor.

filmlerini hiç kaçırmadan izlerdim.teşekkürler okypete nostalji olduopuyorumnanaktan

magazin dergilerine pek çok kez kapak olmuştur. bunlardan bazıları......

80'li yılların bebek yüzlü idolu Brooke Shields artık bir erkek çocuğunun olmasını istediğini söylüyor.
Bir zamanların en güzel kızı olarak adlandırılan Shields şimdi iki kız çocuk annesi 42 yaşında orta yaşlı bir kadın. 1965 doğumlu Amerikalı oyuncu ve eski model Brooke Shields'ın iki kızı var fakat bir erkek çocuk için artık hazır olduğunu söyledi.
Kariyerine bebek yaşta bir model olarak başlayan Shields 1980 yapımı "The Blue Lagoon" (Mavi Göl) filmiyle dünya çapında bir üne sahip oldu. 1.83 meterlik boyu yüzünden kısa aktörler karşısında oynayamayacağı için birçok rol kaçırdığını söylemişti. 1980'li yıllarda Shields’ın ilişkileri magazin basınını çok işgal ediyordu. Birlikte olduğu ünlüler arasında Ted McGinley Dean Cain John F. Kennedy Jr. Michael Bolton Monaco prensi 2. Albert ve Michael Jackson bulunuyordu. Oyuncu 19-nisan 1997’de tenisçi Andre Agassi ile evlendi ancak bu evlilik 2 yıl sürdü. Altı senedir Chris Henchy ile evli Brooke'un 5 yaşında Rowan Francis ve bir yaşında Grier Hammond adlı iki çocuğu var.
2005 yılı bahar ayında Shields televizyonlarda ve magazin dergilerine doğum sonrası yaşadığı depresyonla ilgili deneyimlerini anlattı. Çocuğunu dünyaya getirdikten sonra oyuncu annelik bağlarının yeterince kuvvetli olmamasından dolayı bebeğinin ihtiyaçlarına karşılık veremiyordu ağır bir depresyon içindeydi hatta intihar etmeyi bile düşünmüştü. Oyuncuyu depresyona iten nedenler arasında travmatik doğum daha önce yaşadığı düşük ailenin depresyon geçmişi ve babasının doğumdan 3 hafta önce ölmesi vardı. Shields bu kötü dönemini yazdığı "Down Came the Rain" adlı kitabında anlattı. Bu süreç boyunca Shields’ın antidepresanlar hakkındaki demeçleri aktör Tom Cruise’un oyuncuya şiddetle karşı çıkmasına ve ikilinin uzun süre tartışmasına yol açtı. Cruise daha sonra oyuncudan özür diledi ve Shields Cruise ve Katie Holmes’un evlilik töreninin davetlileri arasındaydı.

Brooke Shields nasıl çevreci oldu?

Brooke Shields iki çocuğunun geleceği için dünyayı daha “yeşil” bir hale getirmek için çaba veriyor.

Uzun zamandır vejeteryan olarak beslenen sanatçı, yaşamında eko-adımlar atıp değişiklikler yapıyor. Bu aralar “ev işleri” ile uğraşıyor.

“Daha iyi bir yaşam için adım atmaya karar verdiğinizde, daha çevreci ve daha organik seçimler yapıyorsunuz. Gerçek anlamda çevreci olmak, hayatınızı tamamen değiştirmek çok zor. Alışkanlıkları kırmak inat ve sabır istiyor ama küçük adımlar atmak mümkün. Ben işe kullandığım tüm ürünlerin çevre dostu olmasına özen göstererek başladım. Tuvalet kağıdım bile geri dönüşümlü” diyor.

Kaynak: ntvmsnbc.com

Beyazperdenin en güzel oyuncuları arasında yer alan Brooke Shields ; Lindsay Lohan , Paris Hilton ve Nicole Richie `nin sansasyonlarla dolu hayatlarına dair yorumlar yaptı. Shields , ` Maalesef bu kızları yetiştirirken onlara sadece para vermişler. Onları düzgün eğitememişler` dedi ve ekledi: `2 çocuk annesi bir kadın olarak bu kızlar için sadece üzülüyorum. Onlara diyecek hiçbir şeyim yok ama anneleriyle karşılaşsam ağzıma geleni söylerim herhalde!`

1980'li yılların en popüler oyuncuları arasında gösterilen Brooke Shields, şimdilerde sadece TV dizilerinde rol bulabiliyor.

Ancak ünlü oyuncu bu durumdan hiç de rahatsız değil. Çünkü o, hayatını yapımcı eşi Chris Henchy ile kurduğu ailesine adamaktan dolayı çok mutlu.
(Hürriyet/Kelebek)

Gençliğe adım attığımız dönemlerde güzelliğiyle gözlerimizi kamaştıran belkide idol diyebileceğimiz vahşi,masum dişi kadın.
Teşekkürler hatırlattığınız için ve paylaştığınız için.
Unutulmaz kadınlardan biri .................
alkisalkisalkis:lepi:

Gençliğe adım attığımız dönemlerde güzelliğiyle gözlerimizi kamaştıran belkide idol diyebileceğimiz vahşi,masum dişi kadın.
Teşekkürler hatırlattığınız için ve paylaştığınız için.
Unutulmaz kadınlardan biri .................
alkisalkisalkis:lepi:

ben teşekkür ederim. güzellik olarak bana göre ,kimseyle kıyas kabul edemeyeceğim bir sanatçı....

BROOKE SHIELDS'TEN DUYGUSAL KONUŞMA
Sanatçının yakın dostu Brooke Shields, konuşmasına başlarken gözyaşlarını tutamadı. 13 yaşındayken Jackson'la tanıştığını anlatan Shields, birlikteyken eğlenen iki küçük çocuk olduklarını söyledi.

Çocukluğumun efsane filmi mavi göl ün emmelinesi ...zaten bir iki kanal vardı filmi veren ..vay be nede çabuk geçti zaman .. kadın hala taş gibi ya biz yaşlandık ama ...

bu niye hiç bi başlığa uymuyo onu anlamadım beni baştan yaratta birsürü güzel diye koyulan gereksiz hatunlar var neyse güzelmiş hakkatten azcık kaşlarını düzenletse tam süper olur :lepi:

X