Güneş Kremleri Bronzlaşmak istiyorum

Güneş kremleri, bronzlaşma

pessimisticss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2012
1.196
1
Merhaba..
Tenim süt gibi bembeyaz ciltteki lekeler falan bu yüzden çok çabuk kendini belli ediyor.Malum yaz geldi güneşlendiğimde sadece kızarıyorum hiçbir bronzlaşma olmuyor. Yaz geldi yine ve ben bronzlaşmak istiyorum :26:
Bildiğiniz gerçekten işe yarayan kremlerin ismini ve ya karışımlarınızı alabilir miyim
:KK53:
yardımcı olursanız sevinirim..
:KK14:

bir aktarın bana önerdiği ve benim de çok memnun kalıp size önereceğim karışım şudur;
1. kakao yağı (katıdır, önce bir kabın içerisinde eritmelisiniz)
2. ceviz yağı
3. havuç yağı
4. buğday yağı
dördünü bir şişeye doldurup, güneşte vücudunuza uyguladığınızda çok güzel bronzlaşıyorsunuz. hem de güneş kremlerinden çok daha ucuza geliyor. tavsiye ederim :KK66:

bir aktarın bana önerdiği ve benim de çok memnun kalıp size önereceğim karışım şudur;
1. kakao yağı (katıdır, önce bir kabın içerisinde eritmelisiniz)
2. ceviz yağı
3. havuç yağı
4. buğday yağı
dördünü bir şişeye doldurup, güneşte vücudunuza uyguladığınızda çok güzel bronzlaşıyorsunuz. hem de güneş kremlerinden çok daha ucuza geliyor. tavsiye ederim :KK66:

Güneşte durmamın belli bi saati var mı?

öyle bir süre yok
güneşlendiğin sürece üzerinde kalacak sonuçta.
ben buğday tenliyim biraz da o yüzden çabuk kararıyorum
ama sen beyaz tenli olduğunu belirtmişsin
o yüzden güneşte çok uzun süre kalmamalısın bence

Nasıl yani? Buğday tenlisin çabuk karardıgın için fazla kalmıyorsun.Ben beyaz tenliyim bu durumda daha çok kalmam gerekmez mi?

Havuç yağlı kaka0 yağlı güneş kremleri al. beyazsın işte ne güzel, ben açık buğdayım hemen bronz oluyorum ama 3 hamam a giderek açılıyorum. :KK76:

Nasıl yani? Buğday tenlisin çabuk karardıgın için fazla kalmıyorsun.Ben beyaz tenliyim bu durumda daha çok kalmam gerekmez mi?

hayır. ben buğday tenliyim. güneş bana o kadar dokunmuyo, çabuk kararıyorum
ama sen beyaz tenlisin, fazla güneşte kalırsan çok yanarsın
gece yatamazsın sonra, dikkat et.. fazla kalma güneşte :KK17:

öğlen 11:00- 15:00 saatlerinde çıkma lütfen.

doğal karışım kullan. en zararsızı ve mükemmeli

kakao yağı. katı olucak. + kayısı + havuç + ceviz

bolca sür ve güneşlen. yüzüne saat 16:30 dan sonra sür lütfen.

mecbur kalırsan öğlen saatlerinde koruyucu krem sür. yves rocher tavsiye ederim.

X