Güneş Kremleri Bronzlasmak icin günes yagi

Güneş kremleri, bronzlaşma

TorneRose

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2010
160
1
Birbucuk hafta sonra Türkiyedeyim, tatil icin. Bir haftaligina. Kakaolu ve/veya havuclu bir yag ariyorum, cabuk bronzlastiran.
Tavsiye edebileceginiz bir marka var mi? :KK23::KK23::KK23:

geç görüceksin belki ama hiç görmemenden daha iyidir :) ben her sene hawaiian tropic kullanırım gerçekten güzel yakar ama ten rengin açıksa ilk olarak onu kullanmaman gerek fena haşlıyo yoksa :))

ben bembeyaz tenliyim 2 hafta önce denize gittim daha önceleri her gidişimde kıpkırmızı olan cildi su toplayan buna rağmen hiç yanmayan renk değişikliği olmayan ben üstelik acı içinde kıvranan ben bir düşünce ile evde sıksık yemek falan yaparken yağ sıçramasında kullandığım kantaron yağını aldım yanıma belki daha az acı çekerim diye yanıklardan dolayı iyikide almışım hayatımda hiç yanamayan ben kapkara oldum bikininin izleri bembeyaz kaldı bacaklarım dahi karardı üstelik hiç acı çekmedim tavsiye ediyorum daha önce havuç özlü güneş kremi almıştım hiçbir değişiklik yapmamıştı ten rengimde bu sefer hiç güneş kremi sürmedim sadece kantaron yağı kullandım kararmak isteyen denesin

havuç yağı ve kakao yağı çok fazla işe yaramıyor bence nivea nın karotenli bir kremi vardı onu denedim beyaz bikiniyi turuncu yaptı yıkanınca çıkıyor ama boyuyor : ) bence en iyisi hawaian tropic in yağları ama açık tenliyseniz güneşe 3.çıkışınızda kullanın derim ben : )

X