Saç Bakım Ürünleri Brezilya fönü

ben yaptrdım ankarada canım yarın yıkıcam saçlarımı bakalım nasıl olcak fıyat olarak 150 tl ye yaptırdım ama sonucunu henuz görmedım memnun kalırım inşallah....

evet kzlar saçımı yıkadım ama dumduz değil saçlarım fakat eskısı gibi de değil çok fazlaydı saçlarım benım o yuzden baya kullanılabılr hale gelmiş bırde yanıklarım gitmiş bazı bölgeler hariç çok fazla tutmamış giibi hissettım ben ama buna bıle şükür çunku çok değişmiş dışarı çıkamayacak haldekı saçlarım saç denecek hale gelmiş. şimdi daha kolay düzleştiriciyle geebılıyorum daha çabuk kuruyo eskısı gibi de kabarmıyor
şunu rahat söyleyebılırım ama 400 500 verıpte sakın yaptırmayın evınızde yapın daha ıyı o kadar olağanustu değil çunku. yumuşacık olmuş ayrıca onu da belirteyım... sevdım ben şaunkı halını ama pırasa kıvamında değilim duzle dalgalı arası gibi yada nasıl dıyım duzmüş te ıslanmış gibi...

merhaba kızlar bende dün yaptırdım ve inanılmaz bir ışıltı saç rengim ortaya çıktı resmen,benimde saç uçlarımda baya kırık vardı aldırayım dedim ama brezilya fönünden sonra kırık falan kalmadı sadece 2 gün bekleyip 3.günü saçıma şekil verdicem öyle konuştuk.öle bozulma falan da hiç olmadı,sadece ben arada yıkanana kadar 1-2 dk kendim düz saçıma maşa geçiştiriyom,pazartesi yıkanıcak ve perçem yaptırcam saçıma,mükemmel bişey tavsiye ederim,kuaförüm bana 500 dedi ama tanıdık oldugu için 300 e anlaştık.şampuan gerekliymiş.sülfatsız ve sodyumsuz şampuan bilginize,denizde ve havuzda bozulurmuş o yüzden kokonalar gibi bone takıcam hem daha hoşşş:KK66:

Yok canım niye özür diliyosun, olur böyle şeyler :) :KK16:

Ayh eştahımı kabarttınız ya :) benimde çok kafam takılıyordu bu brezilya fönüne Deepfreze midir nedir onunla aynı etkilerde olduğunu söleyenler vardı tabi denememiş kişiler sağdan soldan duydukları :) Burayı okudukdan sonra feci hevesim geldi Zaten fırsat sitelerinde bir çok idirimli brezilya fönü çeken yer var güzel bir salon seçebilirim . ama sen kendin yapmışsın merak ettim :) Ürünleri nerden aldın nekadar masraf yaptı sana ? benimde Düzleştiricim var Philipsin Salonstraight belki bende kendim deneyebilirim diye düşündüm bilgilendirebilirmisin ? birde Bi önceki mesajlarda bi arkadaşa kuaförü şampuan krem ve serum kullanmasını normal şampuan kullanamayacağını sölemiş doğrumu bu ? sen nasıl yapıyorsun temizlik ve bakımını saçlarının ?

Hımm :) Birde okuduğum diğer mesajlardan sonra Keratin markasınında önemli olduğunu öğrendik . Peki hangi marka ürünleri tercih etmeliyiz kuaförde yaptıracaksak ? bi arkadaş yıllardır Global Keratin kullandığını ve çok memnun olduğunu yazmış ama amerikada sanırım bu ürün İstanbuldaki salonlarda varmıdır bilmem :) Onun haricinde hangi markaları tercih etmeliyiz acaba

strait therapy ile brezilya fönü farklarını bilen var mı arkadaşlar.

strait terapiden çok memnun kalmıştım ben 3 yıl önce. şimdi hangisinden yaptırsam? brezilya fönü ne kadar dayanıyor? strait terapy hiç bozulmuyodu, sadece üstten yeni çıkanlar yüzünden bozuluyodu.

memnun kaldıysan onu yaptır brezılya fonu çok çok kalıcı değil daha çok bakım ağırlıklı saçın çok bakımlı oluyor straight de nasıldı saçların ve nerde ne kadara yaptırdın??

memnun kaldıysan onu yaptır brezılya fonu çok çok kalıcı değil daha çok bakım ağırlıklı saçın çok bakımlı oluyor straight de nasıldı saçların ve nerde ne kadara yaptırdın??

kalıcı değil derken? 3-5 ayda yapılmamış gibi eski haline mi dönüyor yani anlamadım. bakımlı dursun kabarmasın elektriklenmesin 8 aya kadar dayansın isterim ben, dümdüz olmasa da olr ani bu dediklerim olduktan sonra.

st ile ilgili şurda yazmıştım cnm:
http://www.kadinlarkulubu.com/duz-s...traight-terapy-yaptiran-var.html#post14351540

Yanı ilk yapıldıktajn sonra saçın cınsıne de bağlı olarak yavaş yavaş bozulmaya başlıyo ama straightde öyle bişi yok saçın kesılene kadar kalıyo dıye bılıyorum anca diplerden gelen kıvırcık oluyo uçlar duz oluyo ama brezılyada saça bakım yapılıyo o bakım yan etkı olarak saçıda duzleştırıyo bakımın özelliği kayboldukça duzlukte kayboluyor...

kızlar bende yaptırdım bursa da grupfoni fırsatıyla çok memnunum.çok kuru bi saç yapım vardı.ama saçlarımı kurutunca kuaförden çıkmış gibi durmuyo tabi ki.ama şekil vermek 2 dk mı alıyo.çok pratik.

canım bursada brezia fönü yaptırdığını söylemişsin. memnun kaldığını söylemişsin nerde yaptırdın canım lütfen yazarmısın..?

X