Saç Bakım Ürünleri Brezilya fönü

Bende ablamla birlikte aldım şu internet fırsatlarıyla , 159 a , gidicez bizde , gerçi kıvırcık değil bizimkiler dalgalı ama genede dümdüz olması ve bakımlı parıl parıl olmasını kim istemez , diplerden kıvırcıkta gelmiceği için baya kullanabiliriz 1 seneye yakın diye düşünüyorum , zararını gören yok yorumlardan anladığım kadarıyla çok sevindim , ama benim kendi saçlarım kumral , biraz rengini açmak istedim ama kuaför yüzünden resmen iğrenç bi sarıya döndü , neyse bende orta kumral ve koyu kumralı karıştırtıp tekrar boyattım ve istediğim kendi rengime ulaştım , ancak boya akmaya başladı tabiki rengi oldu gene karamel gibi bişey , ben kendi saçıma boyatmak istiyorum gene , uzun lafın kısası sizce brezilya fönünden önce mi boyatayım sonra mı ??

İşyerinde bir arkadaşım yaptırdı çok memnun. Ben de çarşamba günü için randevu aldım. Dip boyası gelmişti. Kuaför önce boyarız sonra fönleriz sakıncası yok dedi. Bakalım merakla bekliyorum :44:

Yeni ürün:Kanserojen madde içermeyen amerikan fönü.
Bir arkadaşım bu konuyu çok sıkı araştırdı ve türkiyede yeni uygulanan bir ürün hakkında bilği topladı,amerikan fönü.
Bu ürünün brezilya fönünden farkı bütün brezilya keratini ürünleri içerisinde farmoldehit adlı %100 kanserojen maddee içeren bir maddeyi barındırmaması vede işlem sırasında salona dagılan dumanın olmaması kendisi bu işlemi amerikada yaptıran kişilerle mail yoluylada bilğiler alınca içi rahatladı ve bu hafta bu işlemi yaptıracak,ucuz olsun diye kanser riskine degmez bence arkadaşlar..

sabaha yıkıycam saçlarımı , 4. gün olucak , bekletiliyor 4 gün ilaç , heycanlıyım merak ediyorum nası olcak diye hadi hayırlısı ,gelişmeleri bildircem sabah :)

Daha önce de söylediğim gibi ben yaptırdım ancak bugün 4.günü. yarın sabah yıkamam gerekiyormuş. Size sormak istiyorum. Kuaför şampuan+saç kremi ve serum almamın şart olduğunu söyledi. Normal şampuan kullanamazsınız dedi. Toplam 135 TL. Bana çok fazla geldi. Siz neler yaptınız? Şampuan aldınız mı?

kızlar bende yaptırcam fakat şunu merak ediyorum; bu işlemi yaptırdıktan sonra saçı özel günler vs. için maşa yada dalgalı yapamıyormuşsun 6 ay boyunca düz kullanmak zorundaymışsın. yapan arkadaşlara soruyorum doğru mu acaba? :44:

kızlar bende yaptırcam fakat şunu merak ediyorum; bu işlemi yaptırdıktan sonra saçı özel günler vs. için maşa yada dalgalı yapamıyormuşsun 6 ay boyunca düz kullanmak zorundaymışsın. yapan arkadaşlara soruyorum doğru mu acaba? :44:

Normalde saçların düzken kuaförde yaptırabileceğin her işlemi yine yaptırabilirsin,ister kıvırcık ister dalgalı... düz kullanma zorunluluğun yok...

kızlar ben yaptırdım.
çok ama çok memunum.saçlarım pırıl pırıl oldu.ve öyle rahatki.
saçlarım röfleden tel tel olmuştu.keratin bakım (brezilya fönü) yaptırınca duştan sonra sadece kurutuyorum ve dümdüz,parlak sağlıklı saçlarım oldu.
ilk gittiğinizde keratini sürüp bekletiyorlar.sonra maşa ile düzleştiriyorlar.sonraki 3 günde maşa uyguluyorlar.
saçınızı yıkamıyorsunuz 4 gün boyunca.
sonrasında saç yıkanıp kurutuluyor.
ve pırıl pırıl saçlar.
bu arada iyi bir yerde yaptırın yaptıracaksanız.her kuaför yapamaz bu uygulamayı.

Senin bu mesajını okuduktan sonra kafamda birden şimşekler çaktı :) Saçlarım aynı biçimde yanık ve ne yazık ki bu yanıklar kestiremeyeceğim yerlerdeydi.sonunda karar verdim ama biraz titiz olduğum için kendim yapayım dedim, malzemeler sipariş ettim bu gün geldi ve şu an itibarı ile brezilya fönü yaptığım saçlarımla oturuyorum :)

kızlar bende yaptırdım bursa da grupfoni fırsatıyla çok memnunum.çok kuru bi saç yapım vardı.ama saçlarımı kurutunca kuaförden çıkmış gibi durmuyo tabi ki.ama şekil vermek 2 dk mı alıyo.çok pratik.

kızlar bu fön nasıl bişi yaa bı resım paylaşında görelım valla bırden yaptırasım geldı ankarada yapan yer varmı acep?

kızlar bu fön nasıl bişi yaa bı resım paylaşında görelım valla bırden yaptırasım geldı ankarada yapan yer varmı acep?

Saç düzleştirici ile saçlar nasıl jilet gibi dümdüz olur, böyle bir uygulama işte aynı zamanda saçlardaki yıpranmış bölgeleride onarıyor...Ben kedni kendime uygulamıştım bu gün süre doldu yıkadım ve saçlarımdaki yanıklar ve boyadan dolayı incelip lastik lastik olan yerlerin geçtiğini gördüm çok mutluyum, 10 gün içerisinde 2. seansımı yapacağım.Tabii burdan anlayacağın gibi benim ki tedavi amaçlı yoksa saçlarım normalde zaten düz...Şehirfırsatı siteleri var grupun grupanya gibi onlara üye ol şehir olarak Ankara'yı seç ve mailleri takip et böylece bu uygulamayı çok daha uygun fiyata yaptırabilirsin...

arkadaşlar daha bugün arkadaşım yaptırdı 4 saat sürdü bizim ki ilk önce saç yıkandı fönlendi.daha sonra o fön için kullanılan sıvı sürüldü ve 20 dk tarandı saç kurudu tekrar fön çekilip 450 derecelik düzleştiriciyle ince ince düzlendi bu kadar.sonuç mükemmel .aydında fiyatlarda uygun 200tl-250 tl arası

söylemeyi unuttum 4 gün boyunca saça toka takılmıyacak ve yıkanmıyacak.ayrıca kulak arkasıolmucak hergün gidip koaföre fön çektircek 4.gün sonunda saçlar yıkanıp yeniden fön çekilcek işlem tamam.

arkadaşlar daha bugün arkadaşım yaptırdı 4 saat sürdü bizim ki ilk önce saç yıkandı fönlendi.daha sonra o fön için kullanılan sıvı sürüldü ve 20 dk tarandı saç kurudu tekrar fön çekilip 450 derecelik düzleştiriciyle ince ince düzlendi bu kadar.sonuç mükemmel .aydında fiyatlarda uygun 200tl-250 tl arası

230cc 450 Fahrenheit canım, direkt 450 derece deyince iş değişiyor...Güle güle kullansın arkadaşın, sen ne zaman yaptıracaksın peki?

söylemeyi unuttum 4 gün boyunca saça toka takılmıyacak ve yıkanmıyacak.ayrıca kulak arkasıolmucak hergün gidip koaföre fön çektircek 4.gün sonunda saçlar yıkanıp yeniden fön çekilcek işlem tamam.

Yıkandıktan sonra tekrar fön çekilmesine gerek yok ki, zaten fön makinesini tutup parmakların ile saçları açarak kuruttuğunda pırasa gibi oluyor maşallah...

ayyy ben onu derece diye biliyodum hep özür dilerim.benim saçlarım düz zaten canım malesef.neden fön çekiliyo bilmiom canım koaför öle söledi. sağol ayrıca

X