Bozo hamile....

sbah ilk ıdrarla yaptıysan dogrudur canımm ben öle 2,5 doktra gtmedım degılımdır dıe..bi gıttım kı kızım vaa göbısımde ay cok sevındım ya rabbı herkezı sevındırsın inşallahhopuyorumnanaktan

Ayyy canım ne kadar sevindim bilemezsin hihoyyyt, artık diyet miyet yok :sm_cool:, 9 ay on gün sonra beklerizzz topiğeee kaydirigubbakcemile5

ayyy ben bu olayi nasil kacirdimm yaaa ..bozommmm
:lepi:cidiimi yazilanlar hamismisinn kizz sen simdiiiopuyorumnanaktan allahimm tebrikler guzelimm bakk bebisin seninleymis annesiii allahimm tamamina erdirsinn canimm benimm yaaaa:1hug:

tebrıklerrropuyorumnanaktan rabbım ısteyen tummm kk annelerıne nasıp etsınn:Saruboceq:
aminn canimm aminnn sizinn dualarinizda bize destek olacakk sagolunyaa..bozomm bi degisiklik yokmuu kiz vucudunda soylesene bize:icecream:

canım 1 saat sonra belli olucak test silik çıktı kan sonucunu bekliyorum

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Allah isteyenlere de en kısa zamanda versin inşallah.

aminn canimm aminnn sizinn dualarinizda bize destek olacakk sagolunyaa..bozomm bi degisiklik yokmuu kiz vucudunda soylesene bize:icecream:

çok değişklik yok regli olucağım zaman rahmimi üşütmüşüm gibi sancım olurdu o olmadı

tebrik ederim bozocum ne kadar sevindim bilemezsin benimde testte silik çıkmıştı cnm merak etme allahın izniyle bebişin seninle çok sevindim cnm allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş allah olmayan herkese nasip etsin:Saruboceqpuyorumnanaktan

kendi ailemden biri hamile kalmış gibi çok sevindim canııııııım opuyorumnanaktan

inanmıyoruum..

rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:)

ay çok sevindim bozocum inan ki. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…