Boyun fıtığına ne iyi gelir?

vatanbayrakaski16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
31
18
32
21 yaşındayım yaklaşık 1 yıldır boyun ağrısı çekiyorum 3 tane boyun fıtığı çıktı. Fizik tedavi kas gevşeticiler kremler boyun yastığı boyunluk sıcak su torbası egzersizler ne varsa denedim bir fayda göremedim. Çok şiddetli ağrılarım oluyor. Boyun fıtığına ne iyi gelir bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olabilir misiniz..

merhaba arkadaşım, benim annemde de bel fıtığı var.
ben kendisine hakiki zeytinyağı ve karabiberi ocakta kızdırıp, ılıtıp masaj yapıyorum sonra korseyle sarıyoruz biraz ağrısını alıyor.
ama tıbbi olarak çözümü nedir hiç bilemiyorum.
konu hakkında bilgili arkadaşlar yazarlar..
çok geçmiş olsun..

Yüzme en etkili olanlardan, magnezyum desteği, akupunktur tedavisi ve rahatlatıcı yağlar ( esanslar ) ile stres tedavisi... Bildiğim bunlar geçmiş olsun...

Bende de boyun fıtığı başlangıcı var. Düzenli egzersiz kadar iyi gelen birşey yok bana ya. Yüzmek ve boyun egzersizleri birebir
Eşimde var çalıştığı iş dolayısı ile oldu . ( Meslek hastalığı) magnezyum desteği aldık ki çok ise yaradı. Fıtık yastığı işe yaramadı ama yumuşak yastık ona çok iyi geldi en azından ağrısı yok... Masaj yapıyorum arada ağrı vuran yerlerine. Yüzme şu anlik zor gibi adam yüzme bilmiyor. Eğer daha çok yorarsa, fizik tedavi görecek. Sana da çok geçmiş olsun canım dikkat et

Teşekkür ederim Allah eşinede şifa versin :) benimki çok ilerlemedigi için sıkıntılarını fazla yaşamadım şükür ama magnezyum desteğinide ögrendiğim iyi oldu deneyecegimmm :-* :-*:)

Benim de eskiden çok fazla boyun ağrılarım oluyordu fıtık çıktı. ama egzersizler, sıcak su torbası vs işe yaramadı. gittiğim bir doktor işe yaradı. sağolsun, ağrılı nokta enjeksiyondu sanırım ondan yaptı toparladım ben.

Yüzme, yüzme, yüzme. İmkanınız varsa her gün düzenli yüzmenizi öneririm. Geçmiş olsun.

Merhaba aradan baya mesafe gecmis acaba bi cözüm bulabildiniz mi boyun fitiginiza bulabildiyseniz benimlede paylasirsaniz cok memnun olurm benimde fitigim var cok zorluyor beni

Merhaba aradan çook zaman geçmiş ama eşinizin boyun fıtığı ne durumda çare bulabildiniz mi.
Ben de magnezyum kullanmak istiyorum.Sizin fayda gördüğünüz magnezyum hapı hangisi acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…