Böyle bayram mı olur?

Dogru söyluyosun bana iyi bi ders oldu iste alaha emanet bakalim hayrlisi rabbim görüyor elbet

Evet hiyar dertleri biz umrnda deglz kmsenin zaten pismanim gtmez olaydim onuda gectm bak gttim okdr iste yaptim gene yaranamdim geldim brakti yne gtti

O zamanda söylemiştim eşiniz bencil diye. Doğumuna bir kaç gün kaldı evde 11 aylık bebekle başbaşa kalmışsın ki onunda sıkıntıları varmış diş çıkartmak sıkıntılı bir dönem. Allah yardımcın olsun. Lütfen eşiniz kavınvalideniz bile olsa bazen hayır demeyi bilin. Ezdirmeyin kendinizi.

Insanin kendine yaptigi kötulgu kimse yapmazmis benmkde o hesap oldu iste iyi bi ders oldu onlar ölüyorum dese umrmda olmaz artik

Bidaha asla zaten dersimi güzel aldim bundn snra gram umrmda olmazlar benmde

Bundan snra ölüyorum deseler umrumda olmaz anlamiyolar iyiliktende nasil olsa oglumla ilglnenedgme yaniyorum ancak

Yahu bu kadar ana baba köy meraklısıysan karını çocuğunu umursamıyosan niye evlendin yaa.vallahi sinirlendim gece gece...

Yahu bu kadar ana baba köy meraklısıysan karını çocuğunu umursamıyosan niye evlendin yaa.vallahi sinirlendim gece gece...

Dimi madem evlendirmek icin okdar ugarstrdilar basta sürekli pesimde dolandilar ben daha evlenmeyi dsnmezken evlendirene kadar canlari ckkti smdi surekli ayiriyolar böyle seymi olur ne demeye evlendrdnz madem

Sen ara ahh cok kotuyum cok sancim var falan de numara yap cikip gelecek mi acaba? Ama ambulans ararsin demisti dimi.. allah islah etsin kocani hic insanlik yokmus kocanda sana tavsiyem bir daha asla ama asla gitme o koye nolur biraz kendini dusun...

kızlar ben tüp bebek tedavisi gördüm. 10 eylülde dondurulmuş embriyo transfer ettiler. ayın 22 sinde test oldum 125 çıktı. 2 gün sonra tekrar test verdım 336 çıktı sizce sonuçlarım nasıl

Şeytan diyo o salatalıkları al kvdenle kpinin girtlagina kadar sok bi insan bu kızda hamile oğlun geleyim diye ısrar etse bile oğlum gelme karın hamile bitane de küçük var bak gece sancısı falan tutar biz yaparız zar zor falan diye hiç mi demez ya... Vay anasını arkadaş hiç kendileri insan olmamış zaten.
Boşver arkadaşım olan oldu gitmeseydim falan deme gene gene üzme kendini. Eşin gelince sakin bir şekilde ya sancım olsaydı beni neden düşünmuyorsun. Ben o halimle gelip seni düşünürken de anlat usulca kavgaya çevirmeden ozaman otomatik savunmaya Bağlıcak çünkü.
Neyse canm bu gece yat rahatça dinlen. Rabbim doğmuş yawruna hayırlı güzel ömürler nasip etsin. Doğacak olan meleginide sağ salim sağlıklı sıhhatli kucağına almayi nasip etsin insiallah.
Rabbim sanada şu hayırlı günlerin yüzü suyu hürmetine ailenle beraber sağlıklı huzurlu bir ömür nasip etsin canm. Olmasaydı ama oldu daha fazla düşünüp tekrar bu bencil insanlar için canıni sıkma artik

sanırım eerkeklerden nefret ettim artık ya bu ne arkadaş. canım sen ne die gidiosun karnın burnunda doğurdun doğurcan, bide hizmet etmişsin bi dünya. Nazlı nazlı çekilip otursana bi köşeye. erkeklerin ne halt olduğu belli biz kadınlarda salaklığımıza doymuyoruz bdv'de bunu öğrendm ben

Sen ara ahh cok kotuyum cok sancim var falan de numara yap cikip gelecek mi acaba? Ama ambulans ararsin demisti dimi.. allah islah etsin kocani hic insanlik yokmus kocanda sana tavsiyem bir daha asla ama asla gitme o koye nolur biraz kendini dusun...

Cocuk cok huysuz dedimde yalan söyluyo sandi inanirmi umrmda degl bundn snra gelmesinde istemiyorum ondan gelck hc bseyi allah isla etsin bunlari yatip keyfme bakicm evde

Yazık sana yaa. Kocan olacak adam ise tam bir öküz, beyni çalışmıyor belliki. Ufacık bebeğin var ve digeride dogdu doğacak, sende de akıl yok kusura bakma. Sen canına bakmazsan caninda sana bakmaz, bu sözümü asla unutma..

Düsünmezlerki varsa yoksa kendileri zaten esim degl ablasi enistesi getrmis fidanlari zaten onlarim basindan cikiyo yalak enistesi her sefeernde bisey cikariyo bize patliyo kabak.
Dedm güzelliklede syledim dlga geciyo anlamazlar bnlar.
Sagl cnm amjn insllah

Aynen haklisin canm salakligima benm kadr kmse doyamaz

Haklsin cnm insann kendne yaptgni kmse yapmazmis ben pismanlimla kaldim iste bn snr olrken onlarn keyfi yerine takmyrm artk onlar icin kendmi üzdugme degmiyor

Burda herkwa GITME GITME dedi , ama yokk gitmissin üstüne üstün bide is yapiyosun..
Zikkimin kökünü yesinler .

Tävbe tövbe...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…