Boy Uzatmak İçin Telkinli Ses Dosyası

merveozal1993 cnm sırasıyla yazıyorum :
. paylasımdakı ılk sayfadakı alternatıf lınk e tıkla
. daha sonra yesıl bı kutu ıcınde yazan slower download yazsına tıkla
. altında bazı harflerı gırmenı gırmenı ıstıcek bı ku var o kutuya ıstenen harflerı duzgunce yaz
. dogru yazmıssan eger zaten ınıyo goruyosun sag ust kosede ındıgınıgorceksın
. ındıkten sonra yıne yesıl kutudakı slower download yazısına tıkla
. boy uzama.rar seklınde yazı cıkacak bı dosya ıcınde kaydete bas
. ve en son bılgısayarından bılgısayara tıkla daha sonra karsıdan yuklenenlere tıkla ve ındırdıgın muzıgı dınlemeye basla cnm :KK52:
ama dedıgım gıbı ben ınanmıyorum kımse denememıs ıste bu dıyen yok gogus kadar etkılı degıl demekkı zaten sacma gedı bana da ama ındırdım yıne de keske dememek ıcın sende ındır bak amahareketler olmadan da uzamanı beklem derım cnm mutlaka yap spor esne bol bol

alternatife tıkladım fakat senin dediğin gibi yeşil bir kutu yokk satın alınması gerektiğini gösteren fiayt filan var bir üyelik istiyo :2:

neden ınanmıyomusn bana cnm merak etme baska farklı bısey yollamadım yanı:KK19:zaten bı tane vardı oda benım yolladıgım sana ılk paylasdı bız hemen ındırdık sımdıde sorun var kımse ındıremıyo yanı:KK37:

canım merhaba nasılsın ben yeni üye oldum acaba bana bu boy uzatma telkinini gönderbilir misin

Son düzenleme:
Bunu denemedim ama ben benden uzun olan birini hazmedemeyerek beynimi uzamaya şartlandırdım ve uzadım:KK70:

Selamm. Hiç bir link göremiyorum. Ses dosyasını tekrar göndermeniz mümkün mü? Acaba benim göremediğim bir yerde mi nedir anlayamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim

bende yeni üyeyim cok uzun zamandır boy uzatma telkinini arıyorum ama hic biyerde bulamadım acaba alan arkadaslar paylasabilirmi bizimle? cok ihtiyacımız var lütfen bize yardım edermisiniz

Merhaba bir şekilde you tube a koyma şansınız yok mu ? oradan video şeklinde indirip , öylede dinlenebilir

X