Boy uzamasına yardımcı mutheşem Bitkisel kapsül

Benescape

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2011
88
0
merhaba ablalarım ben 17 yaşında 1.60 boyundayım.aileminde boyu kısa oldugu için daha uzayamayacağım moralim çok bozuk bazen ağlıyorum bu konuda.internette gezerken bir ürünle karşılaştım denemek istiyorum ürün hakkında net aleminde hiç olumsuz bir yorum görmedim dahada belki aranızda kullananlar vardır diye düşünüyorum acaba kullansam mı kullanmasam mı diyede kararsızım gelelim ürünün tanıtımına

SupraTall Bitkisel Boy Uzamasına Yardımcı Formül

MUCİZE BOY UZATMA FORMÜLÜ AMERİKA'DAN SONRA TÜRKİYE'DE! supra tall

SupraTall ergenlik döneminde gelişmeye ve kalıcı boy uzamasına yardımcı Amerika’dan ithal edilmiş T.C. Tarım Bakanlığı Tarafından onaylı %100 bitkisel bir üründür.

Günlük yaşamda vücudun ihtiyacı olan ve gelişim döneminde boyun uzamasına yardımcı vitamin ve mineralleri bir kerede SUPRATALL sayesinde alabilme imkânına sahip olacaksınız.

SUPRATALL büyüme hormonu salgılayarak boyun uzamasına ve kemiklerin daha güçlü olmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan mineral ve vitaminlerden oluşan bitkisel karışımlar ile sağlığınız için %100 doğal ek bir besin kaynağıdır.

Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur ve hücre büyümelerini düzenler.

SUPRATALL HORMON İÇERMEZ!

SupraTall içeri itibarı ile %100 bitkisel olup hiçbir hormon maddesi içermemektedir. Gönül rahatlığı ile kullanılabilinir. Bu güne kadar herhangi bir yan etkisine rastlanılmamış eşi benzeri bulunmayan bir formüldür. Amerika'da binlerce kişinin tercih ettiği bu formül ile boyunuzu uzatmak artık çok kolay olacak. Çok kısa bir sürede bu mucizeyi görmek için hemen sipariş verin.

SupraTall'ın Etkileri Nelerdir?

Büyüme hormonu salgılamasına, supra tall
Omurgaların daha dik durmasına,
Boy uzamasına ve kemiklerin daha güçlü olmasına,
Bağışıklık sistemini düzenlemeye ve güçlendirmeye,
İçeriğindeki Vitamin D3 ile hücre büyümesini düzenlemeye,
Kemik ve kas yapısını güçlendirmeye,
Kanın akışını ve dolaşımını hızlandırmaya, supra tall
Vücut direncinin, ruhsal ve bedensel gelişiminin artmasına yardımcı olur.

SupraTall Boy Uzatıcı Hakkında:

SupraTall ergenlik döneminde gelişmeye ve kalıcı boy uzamasına yardımcı T.C. Tarım Bakanlığı Tarafından onaylı %100 bitkisel bir üründür. Boyun uzamasını destekleyen mineral ve vitaminler oluşmaktadır. Tamamen %100 doğal bir üründür içerisinde herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır. SupraTall yapılan klinik test ve kullanım sonucu ortaya çıkan sonuçlarda çıkan herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. İlaç değildir. Bitkisel gıda takviyesidir. supra tall

İçeriği ve Etkisi:

SupraTall ergenlik döneminde gelişmeye ve kalıcı boy uzamasına yardımcı Amerika’dan ithal edilmiş T.C. Tarım Bakanlığı 30.10.2009 tarih ve G34-6728-00018-2 sayılı izni ile üretilen %100 bitkisel bir üründür. Günlük yaşamda vücudun ihtiyacı olan ve gelişim döneminde boyun uzamasına yardımcı vitamin ve mineralleri bir kerede SUPRATALL sayesinde alabilme imkânına sahip olacaksınız. SupraTall büyüme hormonu salgılayarak boyun uzamasına ve kemiklerin daha güçlü olmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan mineral ve vitaminlerden oluşan bitkisel karışımlar ile sağlığınız için %100 doğal ek bir besin kaynağıdır. Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur ve hücre büyümelerini düzenler.

SupraTall Kullanım Şekli: supra tall

SupraTall kapsül, sabah ve akşam olmak üzere yemeklerden 1 saat önce alınmalıdır. Kesin sonuç alabilmeniz için düzenli kullanım gerekmektedir.

Ticari Takdim Şekli:

1 adet Supra Tall Kapsül 600 Mg’dır. 1 kutuda 60 kapsül bulunmaktadır.

Uyarı:

SupraTall Kapsül, herhangi bir rahatsızlık veya hastalığı önleme veya tedavi amaçlı kullanılmaz;

Hamile ve emziren bayanların kullanmaması gerekir. supra tall
Direk güneş ışığından koruyarak oda sıcaklığında muhafaza ediniz.
Ürünün şimdiye kadar hiçbir yan etkisi saptanmamıştır.
İlaç değildir. Bitkisel gıda takviyesidir.
bu şekilde tanıtımları var acaba güvenip alsam yan etki yaparmı aranızda kullanan veya konuyla ilgili açıklaması olan varsa yazabilirmi rica etsem ?

Daha önceden kullanan yokmudur arkadaşlar ?

Arkadaşlar ben 2011 yılında Haziran ayından Eylül'e kadar düzenli olarak supratall kullandım herhangi bir değişim olmadı. Sadece tat alma duyum değiştiği için iştahımı kesti ve et ürünlerinden tiksindim bir dönem. Supratall'ı kesince yemem ve tat almam normale döndü. Herhangi başka bir zararını görmedim ama yararınıda görmediğim için kestim. şuan 25 yaşındayım ve boyumda 1.68 eğer etkili olduğunu bildiğiniz birşey varsa lütfen paylaşımda bulunalım, denemeye hazırım:))

bende almak istiyorum bu ilacı kullanan yan etkisini gören yada olumlu etkisini gören var mı lütfen yazsın...

X