Botoks Önerisi

akademik53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2016
2
2
71
Arkadaşlar ben Ankara'da oturuyorum. Ekrem Civaş adlı doktor botoksumu yaptı, ancak 2 ay dayandı. Halbuki bundan önce yaptırdığım iki botoks da 5-6 ay dayanmıştı. Doktorla konuştuğumda ısrarla haklı olduğunu, yapılacak bir şey olmadığını diretti. Şiddetle önermiyorum, boş yere sokağa atılacak paranız yoksa. Şikayetimizi dikkate bile almadı.

Yaaa ne kadar fiyati acaba

Botoks firmasının kendisi ilaçları sulandirmaya başladı. O yüzden doktorum bana başka firmadan alıp yaptığını söyledi. 4. Aydayim alnim dümdüz. Hem çok uygun fiyata yapiyo hem de yeterli miktarda yapiyo

Merhaba bende Ankaradayim ve botox yaptirdim uzunca bir sure oldu halen iyi durumdayim gercekten çok memnun kaldim. Aslinda ben doktoruma once meme ameliyatimi oldum botox yaptirdim ve yeni işik dolgusu yaptirdim kesinlikle tavsiye ederim. Botox bence harika birsey. Kesinlikle doktorumu tavsiye edebilirim ben cok memnun kaldim arkadasimida yonlendirmistim o da cok memnun birlikte gidip onada yaptirdik

adı ne gittiniz dr ve nekadar süredir kullanıyonuz

Doktorum Kubilay Ozdil kendisine yaptirdim botoxumu tam hatirlamiyorum ama 4-5 ay oldu suanda da kotu durumda degil bir ay daha idare eder gibi duruyor ama kontrole gittigimde tekrar yapilmasi gerekecek sanirim:))
bir şey daha sorayım ,hangi bölgenizi kaç tl ye yaptı ,ona göre gideyim sanırım dolardan dolayı artış olmuştur

bir şey daha sorayım ,hangi bölgenizi kaç tl ye yaptı ,ona göre gideyim sanırım dolardan dolayı artış olmuştur

Ben goz cevresi alin bolgesi kaz ayaklarina yaptirdim ve biraz kas kaldirma istemistim 400 TL verdim hastasi oldugum icin. Yardimci oluyor gonul rahatligiyla soyluyorum gercekten cok memnunum

Neden daha önce memnun kaldığın dorturunu bıraktın.5-6 ay dayanmış çok başarılı sonuç almışsın.

Ya beklemiştir ürün, ya fazla sulandırılmıştır, ya ürün kötüdür (Çin malı falandır), ya da doktorun tecrübesizdir... Bu sebeplerden fazla dayanmaz bence botoks. Ben de aynı durumu yaşadım.. Bir doktorda 2-3 ay dayandı, başka bir doktorda 7-8 ay dayandı botoks. Doktorunuz, gözünüzün önünde açsın ürünü. Beklemiş kullanmasına izin vermeyin. Bir de bence tüm alın göz kenarları, kaş arası gibi her yer içinse, bir tüp 3-4 kişiye değil de 2 kişiye kullanılmalı yani çok sulandırılmamalı.

Akademuk53 inanmiyorum ya bu kadar olur az once bi konu acdim paranizla rezil oldugunuz doktotlar diye ben ekrem civas icin acmisdim senin gibi magdur olan biyirim internetten arasitarak gitttim doktor oneriyorumdan bana sivilce cukur tedavisi yapti 800 tl aldi ve hicbi etkisi olmadi dudak dolgusu yapti tam bi rezalet igrenc oldum sokaga cikamadim bana guzel oldugunu soluyo utanmadan ifadem igrenc otesi oldu 2 ay evden cikmadim eritmek icin 3 4 kere ogne yapti dudagim hala yamuk kesinlikle bu adama gitmeyin ekrem civas hosderede yeri para ugruna yapiyolar heseyi

Merhaba arkadaşlar Kayseri'de daha önce başka bir işlem için bilgi almak istedim ama pek dönüş olmadı. Botoks ve dolgu düşünüyorum. Kayseri için doktor önerisi olan varmı acaba ve fiyatları yazarsanız sevinirim :)

Kayseri de dr.yalçın yontara botoks ve dudak dolgusu yaptırdım. Merak ettiğin konuları sorabilirsin

iyide dr unuz kim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…