Botoks Önerisi

Günlerdir Dr araştırıyorum botoks için. Gittiğim drlara markayı da soruyorum çünkü sadece iki marka etkili ve güvenliymiş. Bana güven verenler Güncel Öztürk 1400, Birgül Altuntürk 1100 pahalı geldi. Simin Oğur 900 Ataşehir, Scuplture Akatlar ve Nezih Karaca 850 fln dı sanırım Avrupa yakasında olsam Nezih bey’i tercih edecektim.
Anadolu yakasında Dr.Mücahit Erden le görüştüm gayet sabırla ve samimiyetle büyün sorularıma cevap verdi. Botoks 800 tl , artı dolgu istemediğim için cilt gençleştirme için dermapenli prp 3 seans önerdi 2500 tl. Diğer aletli uygulamaları pahalı ve kendisi değil asistanları yapıyor. Süreklilik açısından bilemedim.

En son Dr Burcu Işık Yüksekova ile görüştüm Botoks 800 altıniğne 3 seans 3bin fln. önerdi prp daha yüzeysel kalır dedi. Kendi yüzüne uyguladıkları da botoks, gözaltı dolgusu, cildi gayet güzel ve doğal. Özgeçmişi de etkileyici geldi. Ama garantici olduğum için arkadaşım ve annesi uygulama yaptırıyor. Sonuçlarını bekliyorum.

Medipol’ü de hastane olarak severim çocuklarımı da sürekli oraya götürüyorum. 800 e 2 kişi hastane ortamı için çok iyi fiyat. Arayıp fiyat alamamıştım. Ama Dr önemli tabi yapılanı ve Dr. ın kemdisini görmek lazım bence. Bunun üzerine de yoğunlaşacağım Dr yavsiyelerinizi beklerim.

Medipol’ü aradım plastik cerrahlar ikisi de Prof. Dr Mustafa Keskin, Naci Karaoğlan. 2 kişi yaptırılırsa 600-600 tek kişi bin tlmiş. Yaptıran var mı Medipol’de. Deneyim ve yorum öğrenmek isterim.

Arkadaşlar ben Ankara'da oturuyorum. Ekrem Civaş adlı doktor botoksumu yaptı, ancak 2 ay dayandı. Halbuki bundan önce yaptırdığım iki botoks da 5-6 ay dayanmıştı. Doktorla konuştuğumda ısrarla haklı olduğunu, yapılacak bir şey olmadığını diretti. Şiddetle önermiyorum, boş yere sokağa atılacak paranız yoksa. Şikayetimizi dikkate bile almadı.
Geçmiş olsun canım doktorlar kendini geliştirmiyorlar biraz seminer gezseler farklı firma önerileri alsalar bu konuda kendi doktorumdan çok memnunum yenilenmeyi hiç bırakmıyor.

Bencede katiliyorum sana bende bundan dolayi cok memnunum ameliyatimi yaptirdiktan sonra hic birakmadim botox dolgu ve cilt icin bircok seyi yaptirdim gercekten artik duzenli olarak gidiyorum ve bana kendisi onerilerde bulunuyor ayrica cok samimi bir ortam var bu beni mutlu ediyor

Botoks için Ankara'da güncel doktor önerisi olan var mıdır acaba? Bir de etkisi geçtikten sonraki deneyimlerinizi de paylaşabilir misiniz? Zayıflayan kaslara bağlı olarak sarkma meydana geliyor mu sonrasında?

Merhaba ben botoxumu ve dolgularimida daha once ameliyat oldugum doktorum Kubilay ozdilde yaptiriyorum. Gercekten tavsiye ederim cok dogal oluyor. Tunali uzerinde Kennedy caddesinde muayenehanesi

Merhaba üç arkadaş yüzümüze botoks yaptırdık. Dördüncü kişiyi arıyoruz (500 tl vericek yaptırmak isteyen ) Anadolu yakasında oturan ve yaptırmak isteyen özelden mesaj atsın. Doktor tanıdık arkadaşımız olduğu için bu fiyat

Botoks için Ankara'da güncel doktor önerisi olan var mıdır acaba? Bir de etkisi geçtikten sonraki deneyimlerinizi de paylaşabilir misiniz? Zayıflayan kaslara bağlı olarak sarkma meydana geliyor mu sonrasında?
Mehmet Akgün önerebilirim.Anlimin ortasindaki cizgiler ve kaz ayaklari için istiyorum bende yaptırıcam maddiyati ayarlandığımda.

kesinlikle önermem. Hiç memnun kalmadım, nazolabial dolgu yaptırdım ve sadece giden param oldu. Hiçbir değişim yaşamadım.
Öncesi sonrası çekilmiştir illaki nezaman yaptırdınız hic fotoğrafı alıp gidip görüşmediniz mi? Benimlede paylaşırmısınız özelden merak ettim bende aynı işlemi yaptırdım Mehmet Beye sıkıntım olmadı

Botoks firmasının kendisi ilaçları sulandirmaya başladı. O yüzden doktorum bana başka firmadan alıp yaptığını söyledi. 4. Aydayim alnim dümdüz. Hem çok uygun fiyata yapiyo hem de yeterli miktarda yapiyo
Izmirde botox yapip memnun kalan yerler,ve ne gibi faydalari goruluyor 🤔ilkkez dusunuyorumda . Lutfen bilgi

Kayseri de dr.yalçın yontara botoks ve dudak dolgusu yaptırdım. Merak ettiğin konuları sorabilirsin
merhaba , bu işlemler için hala aynı doktara mı gidiyorsunuz ve memnuniyetiniz aynı mı ? umut özebit için ne düşünüyorsunuz bu zaman zarfında farklı doktorlara gittiniz mi acaba ... bende düşünüyorum dudak dolgu jwlinw ve alın botoks ama korkuyorum .. deneyimlerinizi paylaşırsanız müteşekkir olacağım .... : )

X