boşanmayı düşünüyorum

Çekişmeli boşanacağız sanırım bugün uzaklaştırma kararı aldırdım eşyalarını toplayıp verdik ağladı yalvardı beni sokağa atıyorsunuz dedi arabada nasıl yatarım siz beni zengin zannediyorsunuz herhalde demeye başladı polisi çağıracağımı söyledim defoldu gitti ağlayarak gitmeden yemek yedi mutfakta bir de böyle bir aşk acısı düşünün 😅 anlaşmalı boşanma için gittim mahkemeye ama kendisi imza atmadı

Boşanma çekişmeliye dönerse evlilikten sonra edinilmiş mallara şerh koydurum acilen. Anlaşmalı boşanacaksanız da koydurun tabi ama çekiştiğinize değmesi lazım mutlaka mal paylaşımı isteyin. Hatta hesaplarını biliyorsanız birikim hesaplarına da müdahale edip edemediğinizi öğrenin, yedi içti biriktirdi onlarda sizin ondan fazla hakkınız var.
Çekişmeli boşanma uzun sürüyormuş, belki hakkınızı alırsınız ama bu arada kendinizi de yer bitirirsiniz. Banka hesabını dondurtun diycem ama çoktan parayı başka bir yere aktarmıştır, Elde bir araba var, hızlı davranmak lazım. Ya da Allah belanı versin, gün yüzü görmeyesin deyip ilk celsede boşanmak. Seni engelli bırakırımı ve diğer suç unsurlarını kayıt altına almak için hiçbir mesajı silmeyin, tüm konuşmalarınızı telefonunuzdaki ses kayıt uygulamasıyla kaydedin. Karşılıklı konuşma olursa da kayıt tuşunuz açık olsun. Allah kolaylıklar versin.

Merhaba, çok üzülerek okudum ama her şey senin için daha iyi olacak. Bende seninkine benzer bir evlilik yaşadım şuan çekişmeli boşanıyorum. İlgisizliği hakaretleri evden dışarı çıkartmaması, çalıştırıp paramı alması, yalan söylemesi, timsah gözyaşları, cimriliği vs hepsine katlandım ama onun bir psikopat olabileceğini doğumumdan sonra sütümü kestirince anladım. Çocuk yapmaman senin için çok daha iyi olmuştur eminim. Çünkü çocuk demek iletişimi komple koparamamak demek. Ben anne olmak istiyordum tabi baba olunca daha iyi olur aile oluruz belki diye ama olmadı. Çekişmeli olursa manipülasyonları 10 katına çıkartacaktır, mesajla telefonla ve yüzyüze sürekli moralini bozan cümleler söyleyebilir bunlara hazırlıklı ol bütün iletişimini kopar benden şuan sana tavsiye çünkü benim evliliğimre fiziksel şiddet yoktu ama başlayacaktı eminim. Ailemin desteğiyle bir an bile düşünmeden ayrıldım gelin alın beni bu evden dedim. Yüklü bir tazminat davası açmanı öneririm eğer bana sormak istediğin bir şey olursa buradan mesaj atabilirsin. Her dava ayrı değerlendirilse de elimden geldiğince sana yardımcı olmak isterim :) süreç sancılı bende 3. Yılımda ondan kopmayı başardım hayatımda 11 yıldır var maalesef. O asalakların ancak boş tehditleri ve manipülasyonları olur başka da hiçbir şey yapamazlar çevrendeki insanları sana karşı doldurmaya çalışacaktır çünkü narsist oldukları için. Şimdilik bu kadar yeni hayatının ilk adımını attığın için seni tebrik ederim 👏👏 İnşallah her şey gönlünce olur 🌟🌟
Merhaba anlaşmalı boşanmayı kabul etti 🙏🏻🙏🏻🌺🌺🌺 kalbiniz gibi güzel bir hayat diliyorum Allah çocuğunuzu bağışlasın

X