Boşanmalı mıyım?

yaa arkadasım çok guldurdun benı:dance: ama çok akıllıca seyler yazmıssın agzına saglık. bence bu arkadasın eşi doktorluk olmus artık baska bır açıklaması yok..ben daha once bu tarz olaylardan çok duydum .....

BIrde cocuk istiyor.. oha yani!!

Bak canim.. ayni seyleri bende yasadim, harbi söylüyorum bak!
Cinsel hayatimiz bizimde fostu ve simdi cocugumuz oldu, ve simdi hersey daha da kötü oldu.. cinsel hayatim var yok derdim.. simdi ise hic yok diyebilirim..

Assagi yukari koca bir bucuk ay oldu.. benimki de evden ise isten eve gidiyor geliyor..
Sen yine de internetteki karilardan tatmin oldugunu biliyorsun, ya benimki?

bir erkek 1 bucuk ay hic birsey yapmadan durabilir mi??????

Bak canim, sakin benim gibi ayni hatayi yapma.. simdi cocuk oldu, ve mevcut olan bir gramlik ilgiside gitti esimin bana karsi..
Varsa yoksa baskalarini, kendini ve cocugunu düsünüyor..
ben onun icin neyim, onu bile bilmiyorm..
konusmuyorda..

Ama dedigim gibi 100 de 100 esinden emin olmadan cocuk mocuk yapayim deme..

aynen katılıyorum sana arkadasım kocası bu durumdayken çocık yapmak delılık olur yasakkelime......bence kocalarınızı doktora getırın tedavı olsunlar saglıklı bırsey degıl çunkı bu...Allh kolaylık versın.

böyle bir adamdan nasıl çocuk yapmak istersin bi kere en yanlış bu acaba kocanın cinsel sorunu mu var ?Ama boşanmanın nedeolacağını düşünmüyorum oturup yüz yüze belki defalarca konuşmanı tavsiye ederim onlarada bakmaya n erkek yok kadar azdır bence kendini çirkin görme sorun sen değilsin kocan gerekirse bir psikolokla görüşün kavgayla evlilik olmaz proföyönel yardım almalısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…