boşanmali miyim

Mesleğiniz var mı ? Mesleğiniz ve gidecek yeriniz yoksa keşke kv ile tartışmaya girmeseniz keşke, özür dilemek zorunda kalırsanız gururunuz incinir, kv havalara girer, vs… Boşanacağım diye de blöf yapmayın.

Merhaba öncelikle bugün evimi su bastı eşim işteydi bir yaşında oğlum var ve kaynanam geldi. Bebek bir yandan ağlıyordu bir yandan kaynanamı bekliyordum sonra üst komşum suyu temizleme yardım etti bebeği komşuya bıraktım. Kaynanam aşağıda telefonla dedikodu yaparken ses geldi onun aşağıda eve gelmeden orda yarım saat telefon ile konuştuğuna şahit oldum. Suyu temizledik komşu ile beraber sonrasında bebek aç ve uykusuzdu mamasını verirken kaynanam kapıyı aç diye mesaj attı. Açtım hala telefonla konuşuyordu. Bir 10 dakika da evde bekledim. Hatt,im kapandigu icin eşimi arayamiyordum. Telefonu kaapt ar,tık dedim bağırarak kapatt,i eşimle konuştum. Sonr,a bana baktı benim işim yok sen işini yap dedi. Bende dedim etrafı toplamam ve bebeği uyu,tmam lazım son,rasinda git,,ti sınırlı bir şekilde bebeği uyutmaya başladı. Dedim öyle uyumuyor ya,taga koymam lazım. Sen git işini yap diye ,tekrar bagirdi. Sonra ,onun ,telefonundan eşimi arayacak,tim. Dedim madem işin yok o,glunu arayayım seni alsın. Bı an ayaga zip ladi bu nasıl , terbiyesiz ilk serefsizlik ben senin gotun muyum diye ağlayıp durdu sonra eşimi aradi kendini savundu. Ve gi,t,ti. Eşimin bana yazdığı mesaj sen benim annemi nasıl kovarsin iş,terse 1 saat konuşur, falan fistan . Ne zaman bir kavga olsa hep annesini savundu. Ben boşaniyorum dedim. Bebeği de aldı annesinin yanına gitt,i. Bebek olmasa bir dakika durmazdim. Allah için ne yaapacagim ben simdi
Şu senin evini basmış, neden kaynanayi cagiriyorsun? Komşudan da kocani arayabilirdin. Bir dahakine hattınıza dikkat edin acil durumlar için. İnternet varsa WhatsApp tan da arayabilirsiniz. Gereksiz bir konu ama öncesi var heralde bosanmayacaksiniz belli ki dile getirmeyin bari.

Şu senin evini basmış, neden kaynanayi cagiriyorsun? Komşudan da kocani arayabilirdin. Bir dahakine hattınıza dikkat edin acil durumlar için. İnternet varsa WhatsApp tan da arayabilirsiniz. Gereksiz bir konu ama öncesi var heralde bosanmayacaksiniz belli ki dile getirmeyin bari.
İyi yaptığımı düşünüyorum. Eve geldi eşim özür diledi önümde annesini aradı haksizsin dedi annesine beni savundu. Çünkü ona artık beni savunmazsan seninle birdaha yüzyüze gelmeyeceğim bosanacagim dedim. Buraya yazdığım da iyi oldu beyni getirmedi çünkü hakli olduğumu sizin yazdiklarinizi görünce eve geldi

Mesleğiniz var mı ? Mesleğiniz ve gidecek yeriniz yoksa keşke kv ile tartışmaya girmeseniz keşke, özür dilemek zorunda kalırsanız gururunuz incinir, kv havalara girer, vs… Boşanacağım diye de blöf yapmayın.
İnternetten satış yapıyorum ama ailesi ile ortagiz eşime arabasini kendi paramla aldım.

Paran varsa neden hattın kapalı? Satışta hangi numarayı kullanıyorsun?
Tüm birikim ile araba aldım 2 aydır satış yok ürünler elde patladı o yüzden sıkıntıya girdim hattım yüksek geldiği için odeyemedim. 300-500 olsa sıkıntı değildi.

Tüm birikim ile araba aldım 2 aydır satış yok ürünler elde patladı o yüzden sıkıntıya girdim hattım yüksek geldiği için odeyemedim. 300-500 olsa sıkıntı değildi.
Bana asla mantıklı gelmiyor hattın kapalı olması. İnsanlar mallarını mı alamadı ne oldu sanki birileri ulaşmasın diye kapatmışsınız gibi geldi bana. Bilemem tabi ben. Hayırlısı. Ama kimsenin hattı asla kapalı olmamalı.

Bana asla mantıklı gelmiyor hattın kapalı olması. İnsanlar mallarını mı alamadı ne oldu sanki birileri ulaşmasın diye kapatmışsınız gibi geldi bana. Bilemem tabi ben. Hayırlısı. Ama kimsenin hattı asla kapalı olmamalı.
İnsanlar sıkıntıya girebiliyor abla fatura 1200 TL 10 gündür kapalı. Ürün aldık ödemeler iade geldiği için aksadı. Yurtdışı satışı olduğu için ödemeler günlük yansımıyor. Telefon numaram 5 kişide var toplasan kimden sakinacagim?

X