boşanmali miyim

dunyamsn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2022
306
122
23
Merhaba öncelikle bugün evimi su bastı eşim işteydi bir yaşında oğlum var ve kaynanam geldi. Bebek bir yandan ağlıyordu bir yandan kaynanamı bekliyordum sonra üst komşum suyu temizleme yardım etti bebeği komşuya bıraktım. Kaynanam aşağıda telefonla dedikodu yaparken ses geldi onun aşağıda eve gelmeden orda yarım saat telefon ile konuştuğuna şahit oldum. Suyu temizledik komşu ile beraber sonrasında bebek aç ve uykusuzdu mamasını verirken kaynanam kapıyı aç diye mesaj attı. Açtım hala telefonla konuşuyordu. Bir 10 dakika da evde bekledim. Hatt,im kapandigu icin eşimi arayamiyordum. Telefonu kaapt ar,tık dedim bağırarak kapatt,i eşimle konuştum. Sonr,a bana baktı benim işim yok sen işini yap dedi. Bende dedim etrafı toplamam ve bebeği uyu,tmam lazım son,rasinda git,,ti sınırlı bir şekilde bebeği uyutmaya başladı. Dedim öyle uyumuyor ya,taga koymam lazım. Sen git işini yap diye ,tekrar bagirdi. Sonra ,onun ,telefonundan eşimi arayacak,tim. Dedim madem işin yok o,glunu arayayım seni alsın. Bı an ayaga zip ladi bu nasıl , terbiyesiz ilk serefsizlik ben senin gotun muyum diye ağlayıp durdu sonra eşimi aradi kendini savundu. Ve gi,t,ti. Eşimin bana yazdığı mesaj sen benim annemi nasıl kovarsin iş,terse 1 saat konuşur, falan fistan . Ne zaman bir kavga olsa hep annesini savundu. Ben boşaniyorum dedim. Bebeği de aldı annesinin yanına gitt,i. Bebek olmasa bir dakika durmazdim. Allah için ne yaapacagim ben simdi

Kendini bişi sanan bi kaynanan var ( narsist yazınca sinirlenen bi kitle var anla ).

Eşine de kendini acındırmış. Kimin annesi arayıp eşin evden kovdu dese sinirlenir zaten.

Eğer eşinin şiddeti kumar kötü alışkanlığı ve kötü huyu yoksa bence fevri davranma.

Bekle bi süre. Bebek de küçük. Ayrılma kararı senden çıkmasın vicdan yapmamış olursun.

Eşinizin annesinin tavrı çok çirkin sizinle konuşma şeklide berbat. Sakinleşince twkrar konuşun bence eğer normalde davranıiları size karşo düzgünse sadece sinirle söylemiş olabilir

bebeginiz kac aylik ve neden alip gitmesine izin verdiniz
14 aylık kimsem yok bu hayatta. Avukata gitmem gerekiyordu. Geri alacağım dedim ama tereddutluyum. Oğlumu almasa şimdi asla boşanmama izin vermez ben hem oğlumu hem kendimi nasıl kurtaracagim

Eşinizin annesinin tavrı çok çirkin sizinle konuşma şeklide berbat. Sakinleşince twkrar konuşun bence eğer normalde davranıiları size karşo düzgünse sadece sinirle söylemiş olabilir
Herşeyi tek tek anlattım annesini haklli görüyor. Ve özür dilememi bekiyor

Kendini bişi sanan bi kaynanan var ( narsist yazınca sinirlenen bi kitle var anla ).

Eşine de kendini acındırmış. Kimin annesi arayıp eşin evden kovdu dese sinirlenir zaten.

Eğer eşinin şiddeti kumar kötü alışkanlığı ve kötü huyu yoksa bence fevri davranma.

Bekle bi süre. Bebek de küçük. Ayrılma kararı senden çıkmasın vicdan yapmamış olursun.
Kötü huyu yok eşimle bir sıkıntım yoktu sadec her zaman annesini savunması sıkıntı. Ve ben artık kendimi ezilmiş hissediyorum

Kötü huyu yok eşimle bir sıkıntım yoktu sadec her zaman annesini savunması sıkıntı. Ve ben artık kendimi ezilmiş hissediyorum

Elini vidanına koy empati kur sen de sinirlenirsin evi su basmış komşuyla temizledik bebek ortada ağlıyor. O ise savsaklıyor yoksa ne haddime de.

Eşinizle oturup konuşmalısınız. Aynı yatağa giren iki insanın çekinesi olmamalı.

Ama tabi arayıp değil biraz sabret sıcağı sıcağına hareket etme.

Elini vidanına koy empati kur sen de sinirlenirsin evi su basmış komşuyla temizledik bebek ortada ağlıyor. O ise savsaklıyor yoksa ne haddime de.

Eşinizle oturup konuşmalısınız. Aynı yatağa giren iki insanın çekinesi olmamalı.
Annesine laf gelince gözü dönüyor isterse annesi adam öldürsün yine savunur. Ne desem boş eşime

Sizin yerinizde olsam özür diler, cocuğumu o ruh hastalarının elinden kurtarır sonra da başımın çaresine bakardım. Hiç mi kimseniz yok, aileniz arkadaşınız :KK43:

X