Boşanmalar hızla artıyor! Nedeni...“Türk erkekleri lokum gibi ama kadınları kendine bakmıyor”

Tövbe estağfurullah manavdan sebze alıyor sanki arkadaş, gidip ne var ne yok bakacakmış, eh işte olmayan bir muta nikahı uydurulursa böyle tiplerde geçici eş arar

Tövbe estağfurullah manavdan sebze alıyor sanki arkadaş, gidip ne var ne yok bakacakmış, eh işte olmayan bir muta nikahı uydurulursa böyle tiplerde geçici eş arar

Munecim neden sildin mesajları yaw, benim espirimde güme gitti iyi mi
zaten üzgün hissediyordu silmeseydin ya

Munecim neden sildin mesajları yaw, benim espirimde güme gitti iyi mi
zaten üzgün hissediyordu silmeseydin ya
Ben silmedim bacım, siteye adam gelince ister istemez siliniyor mesajları, arttı bunlar

Acaba kendilerini nesaniolar da bizim erkegimize kendilerinini nasil yakjstirabiliolar bizim lokumlarimiz onlarin biskuvilerinden iyi oldugukesiiinnn

ben bakımlı Suriyeli göremiyorum ya
gördüklerim dilenciydi
ama bi dilencinin tırnaklarında kırmızı oje vardı
ojenin yarısı çıkmış,oje sürmesine anlam verememiştim
sanırım biraz makyaj yapıyorlar,onada bakım diyorlar.
durumu iyi olanlarında giyimi falan normal
yani onlardada aman aman bi bakım görmedim
annemlerin orda parka gitmiştim,orada bi Suriyeli gördüm
beyaz tenli,sarışın gibi,hoş bi kadındı,boşnak,çeçen falan sandım
genelde esmer olunca şaşırdım.

Evet Türk kadınları kendine pek bakamıyor, ev iş çoluk çocuk koca derdi derken kendine bakabilecek gücü bulamıyor. Suriyeli kadınlar savaşın ortasında kundaktaki bebekleri bırakıp Türkiye'ye kaçıyor. Bir de kalkıp böyle abuk subuk konuşuyorlar. Türk kadınları sizin gibi çocuğunu savaşın ortasında bırakıp kaçmaz, çocuğuna evine o kadar bağlıdır ki kendine bakmayı ihmal eder. Ayrıca Türk kadınının en bakımsızı bile bunlardan daha iyi ya...

O kadinlar bizim gibi is guc sahibi olupta Turk erkeklerine muhtac olmasalar, evlenmezler bile bizim turk pasakli erkeklerle
Ayrica gecen bir erkek uye bir kac suriyeli kadini nikahima aldirim onlari caldirtirtiyim gibi planlarda yapiyodu, belkide maksat mudur. Ne dugun masrafi, ne ceyiz masrafi ne de altin masrafi var kadinlarin.
Bazi erkeklere bence bu yuzden cok daha cazip geliyolar.

bugün tv de izledim
kuaförle röportaj yapıyorlar , suriyeli kadınlar her gün gelip makyaj vs yaptırıyor diyor , türk kadınları dip boyasınaa alttı ayda bir gidiyormuş suriyeliler ayda bir
tamam da her yerde suriyeli kadın görüyorum da daha bir tane bakımlı bir suriyeli kadın görmedim
resimde de olduğu gibi hepsinden siyah bir eşarp altında basma bir etek sıradan bir bluz bunlar mı bakımlıymış şimdi yada ben mi bakımlısını görmüyorum anlamadım ki

bakımlı suriyeli kadınlarla bizim lokum gibi adamlar bi yere saklanmış sanırım.
ben bakımlı suriyeli kadında görmedim eşinden daha bakımlı lokum adam da görmedim gözlük takıyım bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…