Boşanmalar hızla artıyor! Nedeni...“Türk erkekleri lokum gibi ama kadınları kendine bakmıyor”

ne bakılması arkadaşım..çöp konteynırında çocukları..kadın kız kuma olmaya razı..hastalık açlık..türkiye kendi açına bakamıyorki...

Salı pazarında görün bunları,çocukların ayakları çıplak,ayakkabı yok ayaklarında..
Aç sefil yaşıyorlar resmen..

Yok amca sebebi yanlis anlamis. Asil sebep: Erkekler azgin, Suriyeli kadinlar da baslarini sokacak cati aradiklarindan 'Erkek olsun camurdan olsun.' kafasında gururlarini ayaklar altina aliyorlar.

Valla gercekten de iyilikten maraz doguyormus. Hadi yine kadinlarin gidecek yerleri yok, ya peki Turk erkeklerine ne demeli? Insanin savas kackini multeci bir kadinin zavalliginidan, caresizliginden faydalanmasi icin agir serefsiz olmasi lazim. O kadinlar bu kadar caresiz olmasa o kırolarin yuzlerine bakmazlar. Tipki Rus kadinlari gibi.

vallahi onu devlet düşünecekti sokakta kalana herkez musallat olur..sokakta yatsınlar bir şeycik olmaz dediler herhalde..

vallahi onu devlet düşünecekti sokakta kalana herkez musallat olur..sokakta yatsınlar bir şeycik olmaz dediler herhalde..
Aynen devletin sucu. Madem o kadar dusunceliler bir multeci kampi olusturacaklardi adam akilli. Sokaga saldilar hepsini serseri mayin gibi.

Aynen devletin sucu. Madem o kadar dusunceliler bir multeci kampi olusturacaklardi adam akilli. Sokaga saldilar hepsini serseri mayin gibi.
kadınlar kızlar..3bin 5 bin lira..kötü yola düşen hırsızlık arsızlık yapanlar..parasızlıktan adam öldürenler...bzimkiler Aksaray inşaatıyla meşgul ola dursun..

Türk kadınından en çok beklenen şey az para ile çok işler başarması..başarmaya çalışması sonunda kendine sıra gelmiyor tabii
Bir de kendi karilari makyaj yapsa suslense 'Kimin icin susleniyorsun boyle kahpe kadin' derler, agzinin da ortasina bir tane gecirirler.Yeni nesil erkeklerimizin bile buyuk bolumu sevgililerine/karilarina makyaji yasakliyor. Ki yasli basliamcalardan bahsediyoruz.40 yas ustu Turk erkeklerinin kaci karisinin makyaj yapmasina, suslenmesine, istedigi gibi giyinmesine izin, kozmetige para harcamasina izin verir ki?

makyajlıya bakarlar kendi hanımlarına yaptırmazlar..
Suriyeli kadınlarda sokakta kalmasın yazıktır kocalarınız alsın birer tane imam nikahlı demezlerse şaşma yakında..
hep hormonlu yediği için oldu türk halkı

Valla bu kadınların neyini bu kadar güzel buluyorlar anlamıyorum.
Tamam güzel olabilirler doğal olarak ama aşırı makyaj yapıyorlar ve gerçekten çok itici duruyor.Hani ben düğünde bile o kadar çok makyaj yapılı kadın görmüyorum bunlar suratlarını pudra kabına sokup çıkıyorlar resmen.
Onun dışında bir koca için yapmayacakları şey yok cidden çok iğrenç bir haldeyiz şu anda.Zaten savaştan kaçan kadından faydalanan erkeklere ne denir onu hiç bilemem.Yok lokum gibiymiş,yok şöyleymiş falan değil düpedüz sapıktır o sapık !

öyle kadınların kıymeti asla bilinmez, lokumlar için fazla fedakarlık yapmamak lazım, bencil olmak lazım

Nataşalar türk kadınından daha güzel ayarttılar, şimdi türk erkekleri de suriyeli adamlardan daha yakışıklı olunca suriyeli kadınlar dayanamadı gene ayarttılar her durumda türk kadınları mağdur oldu, türk erkekleri de ne güzel kadını ne çirkin kadını geri çevirmiyor demek Artık elde ne varsa

Aklıma şu geldi; muhtemelen suriyeli kadın evlenip kalıcı olmak istiyor ülkede, adamında karısı yaşlanmış genç kadın görünce , kadın da hazır istiyor... fırsatı kaçırmamış. Bu geldi aklıma benim... böyledir diye tahmin ediyorum.. suriyeli kadınların öyle çok bakımlı olduğunu da sanmıyorum; iran kadını olsa tamam derim de... normaldir bence.

Aynen böyle söylüyor Suriyeli kadınlar
Kozmetik ve kıyafette sınır tanımıyorlar..
Biz bakımsız değiliz kendileri çok abartıyorlar
Ayrıca o lokum olan türk erkekleri nerde ben hiç görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…