Boşanmak istemiyorum

herkes adamı gömmüş. siz ne yaptınız ki adam bunları yazma gereği duyuyor. buradaki insanlardan ne duymak istiyorsunuz ki anlamıyorum. bir şey yazıyorsan tam yaz ki insanlar empati kurarak cevap verebilsin.

Hayır aldatmadım ona yalan söylemedim sadece işi gereği çok yoğundu ilgi istedim zaman istedim doğum yaptığımda bile bi gün yanımda kalmadı bunlar için kavga ettim bağırdım kırdım döktüm kızgınlıkla hakaret ettim böyle

herkes adamı gömmüş. siz ne yaptınız ki adam bunları yazma gereği duyuyor. buradaki insanlardan ne duymak istiyorsunuz ki anlamıyorum. bir şey yazıyorsan tam yaz ki insanlar empati kurarak cevap verebilsin.
Aldatmadım onu hep sevdim ondan sevgi ilgi bekledim beni anlasın istedim eve geldim gelirdi haftanın bi günü bana zamanı yoktu geberdim düşük riskin vardı 6 hafta evde yattıö bi gün yanıöda kalmadı doğum yaptım bi gün yanıöda kalmadı ölü doğum yaptım 3 gün sonra ailesi için benle kavga etti ben sevgi zaman ilgi istedim ama yanlış tepkiler verdiğim için haklıyken haksız duruma düştüm

Ee gayet normal her kadının çıkarabileceği bir tantana bu. Sanki bahane olmuş.

İmzalamam zaten en son sen istemiyorsun beni ne istiyorsan öyle yap deyip konuyu kapattım ne isterse öyle yapsın
Şuan boşanma davası için iyi değilim ama o açtığında istediğim şeyler yoksa boşanmayacağım eğer şartlar uygunsa anlaşmalı gitsin istediğini yapsın

Eğer olay bunlardan ibaretse neden suçlu olduğunuzu söylüyorsunuz? Bunlar suç değil. Başka bir şey var ama söylemiyorsunuz.

Hiç bir adam bu nedenlerden dolayı sözleşme yapmak istemez. Üşengeç varlıklar zaten. Küçük bir olayı resmiyete kim döker? Yapmayın..

Evet bunlar sebepleri psikolojisini bozmuşum sürekli kavga etmişim siz neden inanmadınız anlamadm

Kocan pisliğin teki, bunlara tepki gösterdin diye seni suçlu mu çıkardı bir de? Sakın barışma zaten şart şurt koşmuş bi de. Şartlar : ağzına tükürebileyim, eve gelmeyeyim, zor gününde yanında olmayıp bi de hayatı dar edeyim ama sen sesini çıkarma. Kendinize saygınız varsa asla bu adama dönmezsiniz

kendi çok mu hayırlıymış haspam
düşük riski olan, ölü doğum yapan kadını yalnız bırakmak nedir
tabiki ilgisizliği sonucu patlamışsınız

bahane arıyormuş bulmuş... boşanmayacağım diye diretmeyin çekişmeli dava açıp haklarınız isteyin muhakkak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…