Boşanmak istemiyorum

Ailengirl

Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2023
39
-3
27
1.5 yıldır evliyim bi kızım var eşim beni istemiyormuş bu zamana kadar olanlar benim suçum daha çok ama bunları şimdi görüyorum geri dönmek istedim bana aynı şeyleri yaparsam hiç bi hak iddia etmeden kızımıda ona bırakıp gideceğimi yazan bi kağıt imzalamamı istiyor bide Noterde evlilik sözleşmesi yapacakmışız bana güvenmiyormuş ancak bunları yaparsam bana inanırmış başka hiç bi şekilde kabul etmezmiş bide beni almaya bile gelmiyor ben otobüsle gideceğim ben kabul etmedim ama bi yanımda kabul etmek istiyor ben ne yapacağımı bilmiyorum bilgi sahibi insanlar bna biraz yardımcı olabilirmi

Aranızda ne geçti kim suçlu kim haklı bilemem ama evladınızı bırakmayı kabul eden bir evrak asla imzalamayın
İlaveten yerinizde olsam dönmem böyle bir adama, hatalı olabilirsiniz ve olayların detayını bilmiyorum ama davranışı çok aşağılayıcı

Sözleşmeyi imzaladıktan sonra yol vermeyeceğinin garantisi var mı?

Bu noktaya gelecek Ne yaptınız? Ve her ne olursa olsun eşiniz için bile olsa çocuğunuzu bırakabilecek misiniz? Çünkü huylu huyundan vazgeçmez.

Asla dönülmez. Aranızdaki o sınır alışmış.

Kesinlikle haklısınız zaten yapamam öyle bişey teşekkürler

O zaman hadi ordan diyeceksin eşine. Beş kuruş vermeden seni kapı önüne koyma derdinde. Haklarından vazgeçme özellikle bebeğin için.
Kandırma derdinde barışıp sonra da imzaladın deyip mahkemeyi açacak şak diye boşayacak .çekişmeli olsa da imzaladığın için sözleşme kısa sürecek

Anne değilim hatta evli değilim buuyk konusmak ıstemıyorum. Ama evladımı isteyip evrak ımzalatan adamın canına okurum ne munasebet be o cocugu dusunse zaten annesınden ayırmaz pis herif. Siz de aşk uğruna cocugunuzu bırakıp gıdeceksenız gıdın cocugu devlete bırakın daha ıyı sartlarda bakılır. Bı adamın aşkından böyle bıseyı göze alan bırısı yarında baskasına asık olur cocuk heba olur. Kusura bakmayın.

Geri dön değil bu

Şunu imzala böyle olucak şunu yapican

Şartlar maddeler resmen anlaşma imzalıyor sizle ve sizin ondan vazgecmiyeceginizi biliyor bunu kullanıyor ama aleyine hersey

Hiç güven verici değil oyun oynuyor kendinizi kapı önünde bulabilirsiniz çocuğunuzu elinizden alinmiş şekilde

Çok kısıtlı bilgi vermişsiniz, aldattınız mı? Yalan mı söylediniz, ailesine iftira mı attınız?
Adam 1.5 yılda neden bırakmak istedi sorun ne? Açıklarsanız ona göre fikir verebiliriz.

Çocuğu ve herşeyi geçtim böyle evlilikten kimseye hayır gelmez yarın bi gün bi tartışma olur hemen yüzüne vurur be olduysa. Bu raddeye gelen ilişkinin bitmesi daha iyi kendimce

Neden ayrıldınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…