Boşanma sürecindeyim ölüyorum.

Çocuk yapmak bizim Hollandalı gelinin işine gelecekti çünkü. Başka türlü orada kalması mümkün değildi.

Çocuk yapmak bizim Hollandalı gelinin işine gelecekti çünkü. Başka türlü orada kalması mümkün değildi.
Bence saplantı yapmış adamı, başka türlü orada kalmak için bu çile çekilir mi adam o kadar dövmüş sövmüş ama yaşanmışlığım var diyip duygularından bahsediyor hâla.

Bence saplantı yapmış adamı, başka türlü orada kalmak için bu çile çekilir mi adam o kadar dövmüş sövmüş ama yaşanmışlığım var diyip duygularından bahsediyor hâla.
Ben pek inanmiyorum çünkü anlattiklarini yasayip ustune boşanıyorum diye ölüyorum demez kimse. Sabah aksam dayak yiyip o kocanin arkasindan aglamaz, nutella konusuna girmiyorum bile

Üniversite mezunu ama dil bilmiyor diye ancak temizlikçi olabiliyormuş ya ondan merak ettim

Hollandalı konusunu bilmiyorum ama burada yazdıkları çok saçma
Fakeliğin de altı dolu olmadı mı sıkıyor :)
Muhtemelen istenmiştir ama o girilin sınav çok basit Yani o sınavı geçen kendini tanıtmaktan ileriye gidemez.Evet dil bilmeyince maalesef başlangıçta sadece o tarz işlerde çalışılıyor.Diğer konusunda kursa da göndermediklerinden bahsetmişti.

Güzel kardeşim annen öyle yaptı diye sen niye suçlanıyosun seni suçlayan ruh hastası insanların sözüne kanıp kendine kızıyosun devir değişti ne yani ölmeyimi bekliyeceksin kendine haksızlık etme

Yeni bir başlangıç için ayağa kalkmalısın!
Oturduğun yerden , birilerine muhtaç olarak yaşamak neden?
Kendine haritadan güzel bir şehir seç !

Güzel kardeşim yardım edilecek tek şey tavsiye vermek..
Kendine bir iş bul ve çalış madem üniversite mezunusun bu senin için bir artı..
Annenin hataları asla seni bağlamaz bırak insanlar ne derse desin, herkes kendi içindeki pisliği döker ancak..
Ayrıca o eş diye geçinen adam müsveddesinin ve ailesinin ne söyledikleri ne yaptıkları yanlarına kâr kalmaz üzülme..
Keser döner sap döner, gün gelir elbet hesap döner..
Şuan yapabileceğin en mantıklı şey herkese kulaklarını kapatıp kendine iş bulmak ve o adamdan ayrılmak.

Kolay kolay kimseye ayrıl yazmam ben mesuliyetinden korkarım ama maalesef senin eşinden bir halt olmaz ve canını çok yakar..

Bence kesinlikle boşan ve çalış kendi ayaklarının üzerinde dur. Bu arada hani demiş ya eşin çalışacaksan , anneme bakacaksan felan gel diye .. Hayırdır be adam sen hizmetçi Uşak mı aradın kendine eşin lan o senin hayırdır ne o öyle çalış bize ver hep bize hep bize .. Bence çok bencil ve sizi sevmiyor değer vermiyor böyle biri için çok zaman kaybetmişsiniz bari daha fazla zaman kaybınız olmasın önünüze bakın .. bide bence kimsesiz değilsin ! Kendini yalnız hissetme senin kendine olan inancın hiç bitmesin siz güçlü durun hep olur mu ? Dik dur hep önüne bak

Sen gercek degilsin bence
Öyle yapanlar var kendilerini deli gibi göstermek için emekli olmak için yapıyorlar ooo sen bir gör akla hayale gelmeyecek şeyler yapıyorlar yurt dışında yaşadık biliyorum. Hatta bir tanıdık anlattı sırf rapor almak için doktor odasında tuvalet diye saksıya işleyenler varmış

Psikiyatrik hastalık tanısı bir anda konulmaz ki? Ortalama bir seneyi bulan takip ve tedavi gerekiyor.

Nekadar canı insanlar çıkmış karşına öyle. Allah yardımcın olsun mor çatı diye bişey duymuştum kadınlara kalacak yer iş veriyorlar.

Kank sen yapanci ülkedeydin dimi ama biraz da açılın yani dünyaya entegre olun seni kapalı diye kolay kullaniriz mantigiyla almislar yanlarina. Açiĺ sacil orda bir sürü bul namus takıldinizda noluyo mal adamlarin dayagini şiddetini çekiyosunuz. Elimde yurtdisi şansı olsa inletirim ortalığı cok marjinal bir insanım

Okurken öyle kızdım ki eşinize anlatamam. Normalde yapıcı olmaya çalışırım ama işin içinde şiddet varsa asla ! Bu adam sizi döver de söver de. Anladığım kadarıyla cocugunuz yok kendinize yepyeni ve temiz bir hayat kurun. O adamdan asla hayır gelmez ömür boyu düzelmez,güzel yüzünüze kalkan elleri kırılsın ne diyeyim. Üni mezunusunuz hemen iş bulursunuz inşallah ve o adamdan kurtulursunuz umarım en kısa zamanda. Devlet kurumlarına gidin ve yardım isteyin şiddete şahit olanlar varsa dava açın darp raporu alın. Babanızda bence size sahip çıkar hiç üzülmeyin ne de olsa babanız eninde sonunda size kıyamaz

Selam. Nasılsın? Umarım buradaki insanların sözlerine kulak vermişsindir.
Bu adamla bir ömür geçmez. (Ve tabi anası atası bacısı ve akrabalarıyla) Düzelmesini bekleme. Düzelmez.Senin başına sürekli birşeyler (anneni) kakacak. Boşan yoluna bak. Yaşın genç iken daha henüz 25 yaşındasın. Bu adama ömrünü zayi etme. Annenin geçmişteki hayatı seni bağlamaz. Ve emin ol bu hayatı elaleme göre yaşarsan çok pişman olacaksın. Bak iyi düşün yarın bir gün çocugun olur ayrılmak istersin çocukları bahane eder ayrılamazsın. Hayatını zehir etme kendine. Mutsuz oldugun bir evlilikte cocuk yapmak zaten büyük bir günah. Mutsuz evlilik = mutsuz çocuklar...

Boşanma sürecindeyim senin gibi, aynı durum bizdede oldu annesi hep böyle davranıyordu , sen yazmışsın ya ben severek evlendim doğru ola bilir ancak ben aile isteği ile eşimle tanıdık birbirimizi sonra nişan nikah düğün oldu. Bunun sevip ve ya tanıyıp evlenmekle alakası yok , doğru siz karakterine ve sevginize güvenip bu evliliği yaptınız fakat olmayınca olmuyor be ablam , seven insan yapmaz bunları görüyorumki tektaraflı bu sevgi , siz o kadar yanlız ve kimsesiz hiss etmişsinizki o insanı kendinize sevgi olarak seçmişsiniz ona duygu anlam yüklemişsiniz , adamlık olmayan yönlerle eğlenmek diğil sevip sahib çıkmakdır , kimseye bakmayın sizin kalbiniz bakire olsun sizin namusunuz kalbiniz , kaç kadın böyle olmadığı halde bu hallere düşüyor siz siz olun kendinizi ezdirmeyin allaha inanın ona ezilin ancak bir kula hiç bir zaman

siz siz olun kendinize deger verın
siz vermezsenız ıste ınsanlarda böle nankor oluyor

Aynen katılıyorum hiç bir kadın mutlu olurken mutluluktan kaçmaz olan size oluyor hep eziyorlar sizi yazık valla yazık kaç defa geliyorsun hayata bir düşün beni ezdiler ben uzaklaştım öğrenci olmama rağmen sizmi başaramıyıcaksınız sadece çok duygusal ve iradesizce davranıyorsunuz kabre bile allah bizi yanlız alıyor her kes ölünce kendi hesap veriyor bırakın bu insanlar ne der düşüncesini hayat bu belki namus için oturucaksınız ancak bilemezssiniz gelicekde katlandığınız şey için başınıza neler gelicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…