Boşanma sürecindeyim ölüyorum.

Allah razı olsun

Sana ne desek boş , çok benimsemişsin kurban rolünü.
Okul okumussun, elin ekmek tutuyor. Hala dayak yediğin adamın , sana evini açmayan babanın ve çirkin yakistirmalar yapan akrabalarin peşindesin... Sana anasi gibi diyorlar ama keşke azıcık annene cekseydin de, el alem ne der demeden biraz kendi burnunun dikine gitseydin. Kadın kocasını aldatmış, yenisiyle evlenmiş,onu da bosamis diğeri ile düğünle evlenmiş.
Hiç de dememiş "elalem ne der" diye.
Dediğim gibi, elin ekmek tutuyor. Boşver tüm toksiklerden uzakta,yeni bir hayat kurmaya bak. Ne babadan hayır var sana ne kocadan.buradan görünüyor ki kendinden de hayır yok ama ne yap et, kurban rolünden sıyrılıp kendi hayatın için bir şey yap

Sağ ol un teşekkür ederim

Ya bu mağara kaçkını ayı oğlu ayı aile nerde yaşıyor. Insanlarin bu kadar ayi olmasi icin magara da yasiyor olmasi lazim bu ne pespayelik ya.Boşan bunlardan bu varoşları ömrünün sonuna kadar çekmek zorunda misin kalacak yerin var mı bilmiyorum ama iş bulursun çalışırsın bu nedir ya. Ayrıca o.. diye senin anana derler de bi dahakine. Ay bu ne ya sinirim hopladı.

Bence eşinizi arayın alttan alarak konuşun çok düşündüm sen ve annen haklisiniz tamam şartlarını kabul ediyorum diyin ve evinize dönün tabiki bunlar taktik. Delil toplayin altınlarınızı değerli eşyalarınızı alin ve direk sığınma evine gidin ve dava açıp kurtulun o karaktersiz kocanızdan.

Altınlar zaten senin, mahkemede bi de tazminat al da anasıyla görsünler dünyanın kaç bucak olduğunu.

Zaten babannen bakmış onlara sığın.gerekirse eşyaları ni topla babanın kapısında yat.darp raporu almadın mi?.bı daha sana ananın gibi olursun derlerse herkes yemek yediği su içtiği yere benzer de beni babannen yetiştirdi de.ayrica boşanan her kadın o. Olmuyor nasıl sözler bunlar . Allah yar ve yardımcın olsun. Kayınvalidene gelince ilk sene çoğumuz zamanın nerdeyse tamamını kayınvalidede geçirdik.ama senin sorunun bu değil .eğer gerçekten eşin sana bunları söylüyorsa bı an önce kurtul ve Allah A şükret bu adam seni öldürmedi diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…