Boşanma sürecindeyim ölüyorum.

Senin boyle bi konun var miydi daha onceden?

Neyse 46 raporu lazim olanlar not alsin lutfen

Annene helal olsun kimseyi takmıyor. Onun gibi ol kocayı boşa git işe gir. Saha aşırı gençsin çoluk çocuk yok. Elli defa evlenip boşanırsın. Seda sayan da sekiz defa evlendi boşandı nolmuş. Çok ciddiye alıyorsunuz bu tür şeyleri. Küçük bir şehirdeyseniz büyükşehire taşınmanızı öneririm.

Çok zor. yere batsin o eş de, kvde de, sana sahip çikmayan baba da. Seni tanimiyorum ama ben bile burdan sana kucak açmak istedim. Baba nasil sahip çikmaz. Akrabalari dinleme. Çaliş ve Tek oda da olsa kiraya çik. Ek iş yap. Boşandikdan sonra kanunen takilari falan al. Sizin adetleri kanunlari bilmiyorum. Ama kurtul o aileden( Allah yardimcin olsun

Bu kocaya da anasına da katlanma.
Aç davanı, al nafakanı,
Onlar senden değil; sen onlardan para alırsın hem böylece.
Ağızlarına kurt düşer senin yokluğunda.
Müstahak böylelerine.
Annense annen. O onun hayatı.
Seni bağlamaz ama damarına basmak için öyle diyorlar.
Dur bakalım. Hayat onların karşısına daha ne çıkaracak.
Güçlü durup ilerleyin.
Allah yolunuzu açık etsin bu hayatta.
Ama tez zamanda kurtulun bu yobazdan.
Görüyorsunuz, her şey sevgi değil.
Demek ki buna, sevgine, fedakarlığına layık değiller.
Yoluna bak güzelim.

Allah razı olsun kardeşim

Kimselere guvenmedin bu adama güvendin, daha da duyguların bitmiyo, ne adammis bea, hikayen olmadı bence, bu masalın da sonuna geldik
İlk aşkım dı ilk onun elini tuttum ilk onla oldum. Onunla çok güzel hayallerim vardı ama evlenince hersey kabusa döndü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…