Boşanma sürecindeyim ölüyorum.

ay bunu göreydim bir önceki yorumumu bile yazmazdım

Şimdi oldu..siz kayınvalide ve kardeşleri "psikologdan emekli" yazınca ben psikolog olarak çalışıp emekli olduklarını sandım...bu konu için mümkün değil dedim

Valla onlar beni buldu. Kimsesi yok diye gözlerine kestirmişler. Benden önce de 2/3 kişiyi mağdur etmişler
Bak bu yazdıklarını bir baskası yazıyormus gibi oku dısarıdan. Ne halde oldugunu gör. Seninkisi duygu degil bagımlı bozukluklar haline gelmis. Sana eziyet eden insanlara bagımlılıgın var. Onların gözünde kölesin bir gelin degil. Adamın sesini çıkaramaması asla senin gibisini bulamayacaklarından cünkü. Oltaya düsme.

Beni köle olarak görüyorsunuz deyince ne köleliği gördün dediler. Erkek tuvaleti temizliyordum koca koca adamlar gelip yanımda çiş yapıyordu yemin ederim. Günde 20 tane tuvalet temizliyordum. Durumdan rahatsız olduğumu söyledim eşşek gibi çalışacan yan gelip yatmak yok dediler

Gavat oglu gavata bakın allahın sidikli tavugu delirdim su an. Adamlar gelip işiyo sende wc temizliyodun öyle mi? Güzelim sende incelikli delisin ya cidden. Hala oturmus bu dümbük itine neyin duygusu????

Bazen Allah kurtarıyor ama siz ayrılık sanıyorsunuz...

Psikolog rapor veremez. Psikiyatristtir rapor veren. Üniversite mezunu biri aradaki bu farkı bilir. Ayrıca üniversite mezunu iseniz neden temizlik işinde çalıştınız?

Gavat oglu gavata bakın allahın sidikli tavugu delirdim su an. Adamlar gelip işiyo sende wc temizliyodun öyle mi? Güzelim sende incelikli delisin ya cidden. Hala oturmus bu dümbük itine neyin duygusu????
Saydıracak daha çok hakaret varda neyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…