Boşanma sürecindeyim ölüyorum.

Evi benle evlenmeden 1 ay önce aldı hakkım yok

İyi kötü yaşanmışlığın iyi kısmı tam olarak neresi? Kendinize bunu yapmayın Allah aşkına şu adam için bir hücrenin bile üzülmesi ziyan resmen
haklısınız. Eve alışveriş bile yapmayan bi ekmek almaktan bile aciz biri. Acıktığımda susadığımda sabah kalkar kalkmaz günde 20 dk yol yürüyordum anasına gidiyordum

Adamın yanındayken her gün ölüyormussunuz. Sizi sevmeyen, değer vermeyen, şiddet gördüğünüz yerin nesine bu kadar uzuluyorsunuz. Üniv mezunu bi insansınız. Gücünüzün farkına varın. Bir an önce boşanıp toparlayin kendinizi. El alem öyle dedi böyle dedi bunlar boş şeyler.

Evlilik birliği içinde eşim beni zorla çalıştırdı. Ailemden dedem ve dedemden 6 ay sonra amcam öldü beni cenazeye bile göndermediler. Onuda geçtim yasımı bile tutamadım. Amcamın öldüğü gün bile işe yolladı. Bi taraftan gözümün yaşını sildim diğer taraftan temizlik yaptım. Kül kedisiydim

Baştan beri böyle olan adam önünüze set çekse ben çalışacağım demeliydiniz şimdiye ayaklarınız üzerinde dururdunuz.Siz tam tersi çalışmak istemiyorum demişsiniz. İlginç.
Annenizin yaptığını babanız yapsaydı baya eminim millet az konuşur susardı ikiyuzluyuz çünkü.
Buyuksehirlerden birinde iş bulmaya çalışın erkek kardeşiniz hariç herkesle baginizi koparin. Kafanız rahat istediğinizi yapın. Orda kalırsanız iyileşmeniz zor.

Erkek tuvaleti temizliyordum öyle bir ortamda siz çalışmayı ister miydiniz ? Düzgün iş vardıda ben mi yapmadım

Erkek tuvaleti temizliyordum öyle bir ortamda siz çalışmayı ister miydiniz ? Düzgün iş vardıda ben mi yapmadım
O yazdığınızı görmedim.
Kucuk yerde bulması zor olabilir ama babanızın bile tasvip etmediği adamla evlenmek yerine şehir alternatiflerini esnek tutarak bir şey yapmaliydiniz o zaman. Hala daha yapabilirsiniz. Birinin gelip size yardım etmesini beklemeyin.
Bu arada dediğiniz işi yapan mezun veya mezun olmayan bir sürü insan var.

"Üstelik eşimin annesi teyzeleri falan hepsi psikologdan emekliler. " bu bölüme inandın yani
Kendi gözümle gördüm. Psikologa gidip deli numarası yapıp emekli oldu hepsi. Fındık ezmesini g*tüne sürüp , doktorun yanına girince kıçlarından alıp yiyorlarmış, bunu gören doktor direk raporu basıyormuş. Kendi ağızlarından duydum

Hahahahhaahhqhahqhhahajqjkdlslslsl kahkaha atıyorum. Bi adet mi bu? Akskslemskmswk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…