Boşanma sürecindeyim ölüyorum.

Şu büyükleri bir kere dinleyin nolur. Yol belli açacaksın davanı o çok övündüğü evini arabasını alacaksın nafaka diye o zaman baksın bakalım kim geliyormuş o öküzlüğe. Şiddet görmüşsünüz bunun artık oluru var mı?

Ne mezunusun

Henuz cocugun yokken ayril ve hayatina bak insanlar mi senin ekmegini veriyor da onlarin ne dedigine bakiyorsun. Sen dayak yerken kufur yerken insanlar mi yanindaydi? Kac kurtar kendini gidecek yerin yoksa da kadin siginma evi var. Devlet sana bakar en azindan hayatin kurtulur. Allah yardimcin olsun...

Herseye inanırım fakat kimse beni üniv.mezunu olduğunuza inandıramaz.

Boşanın ve sakın o herife dönmeyin, acil iş bulup çalışın kendi hayatınıza bakın, kimseye muhtaç olmayın...

Yaşadıkların hiç kolay değil. Sığınma evine git bir iş bulana kadar, sonrasında da boşan eş ve ailesi kesinlikle insan değil.

İstiyorum. Ama karşı taraftan ta ses soluk yok
Mağdur olan sizsiniz. Kanıt toplayıp siz açın, tazminat da isteyin. Neden onun siz sucluymuşsunuz gibi dava açmasını bekliyorsunuz? Durumunuz yoksa devletten avukat talebinde bulunun. Keşke darp raporu alsaymışsınız. Sağlam delil olurdu

Darp raporu aldınız mı? Altınlarınızı neden kiralık kasaya koymadınız? Adamda iş yokmuş, neden çalışıp ayrılmayı düşünmediniz?
Yok rapor almadım maalesef. Altınlar benim uhdemde değildi ki. Vermediler anasıyla oğlu. Kasaya koyacam dedim olay çıkardılar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…