Boşanma sürecinde ailemin gereksiz baskısı

Konuyu okurken ilk aileniz barışmanız için baskı yapıyor sanmıştım. Ama belli ki sizin için endişelendiklerinden böyleler. E haklılar da. Eşiniz size şiddet uygulamış. Ve boşanmak da istemiyor. Böyle birinin sağı solu belli olmaz. Boşanma aşamasında öldürülen çok kadın var. Bunalmanızı anlıyorum ama biraz aileniz açısından da bakın olaya

Ailen haksız mı bosanmam diyen bir adam var her gün kadın öldürülüyor bir deyim değil gerçek . Hırs yapar kafasında kurar benden sonra başka bir adamla yatamaz der öldürür. Öldürülen kadınların kaçı böyle birsey düşünmüştür ki ?

Ailen haksız mı bosanmam diyen bir adam var her gün kadın öldürülüyor bir deyim değil gerçek . Hırs yapar kafasında kurar benden sonra başka bir adamla yatamaz der öldürür. Öldürülen kadınların kaçı böyle birsey düşünmüştür ki ?
Ayrıca yorumlarda görünce hatırladım bu adamın şiddet uygulamasını da beklemiyordun mesela demek ki birden öfkesine hakim olamayabiliyor. Niyetim korkutmak değil gerçekten dikkatli olmalısın

Gecen hafta dahi cikan eski es siddeti haberlerini okuyan her aile cocugu 50 yasina da gelse bu kaygiyi yasar. Uzmeyin insanlari 💕

Tabiki evlendiğiniz kişinin size şiddet uygulamamasını beklersiniz. Ama yapmış. Aileniz de bunu biliyor. Korkmaları çok normal. Sizi o şiddetten koruyamamışlar ve aynısının daha fazlasından korkuyorlar. Gayet anlaşılır.

X