Boşanma süreci, 2. kez evlilik yapanlar?

Şiddet gördüm boşanmak istiyorum. Cezasını çekmesi için de para talep ediyorum. Sorun ne? Bundan sonraki hayatımda da tekrar aile kurup çocuk yapmak istiyorum. Neyi anlamadınız?

Adam başka biriyle evlenebilmeniz için çeyiz parası verecek doğru mu anladım.

Çok iyi üniversite mezunusunuz ama sizden olmamış maalesef…

Çocuğun olmadığı için, hiç evlilik yapmamış birinden farkın olmaz. Endişe etme. Tabii ki bir süre psikolojik olarak etkilenirsin, çevreden de bir süre soru bombaları gelir ama geçer gider. Önüne bakman hiç de zor olmaz.

Dayak yiyorum diye istenecek seyin adi nafaka degil, tazminat onu bi netlestirelim.

Tazminat tabi ki hakkiniz, ama cocuk yokken bu adam niye siz her ay duzenli odeme yapsın ki?

Ayrica 24 yaşında cocuk istiyorum diye evlenmek be kadar akil kârı? Daha kendiniz cocuksunuz, yapmayın boyle seyler, sonucu bu oluyor iste.

Anlasmali bosanabilirsiniz, o zaman surec daha hızlı olur.

İyi değilsiniz,bunları düşünmek tamam ama buraya konu açacak kadar kafaya takmak sıkıntı.Siz doğru karar verememiş bir hevesle kötü yönlerini görmezden gelip evlenmişsiniz Aynı hatayı yapma egiliminiz var DİKKAT!!!!!!!
Önce bir boşanin,yaralarinizi sarın, kendinizle yuzlesip eş secimi konusunda hatalariniza odaklanın,çevre değiştirin, çalışın,gezin,tozun,iyi ünv. imkanlarını kullanın sonra bu fikre geri dönün......

Tazminat verecek birikim yok ama maaşı yüksek. Kendinizi çok zeki sanıyorsunuz.

Ya ben evlenme meraklısı değilim zaten bundan on sene sonrası için soruyorum. 2. evliliğini yapıp mutlu olan var mı diye?

Yasinizin küçüklüğü ve hirsinizi göz önüne alarak yazacağım.Biz uzuldukce karşı tarafın yıpranması içimizi sogutacak gibi gelir ama sogutmaz.Cunku siz geçmişe yönelik bir yipranmislik yasamisssiniz geriye dönüp değiştirme müdahale etme.durumunuz yok.Zaten yipranmissiniz bu süreci daha da yıpratıcı hale neden getiriyorsunuz ki o ceza çekerken size keyif yaptıracak değil hazır çocuk da yok arkanıza bile bakmadan kaçın kurtulun bu kadar nefret doluysaniz.Altinlarinizi falan talep etseniz anlarım da nafaka talebi çocuk yokken reddedilmesi normaldir.E üniversite mezunuymussnuz çalışır yolunuza bakarsınız hiç yaşanmamış gibi.Nasibinizde varsa hayalleriniz gerçek olur zaten

Ya ben evlenme meraklısı değilim zaten bundan on sene sonrası için soruyorum. 2. evliliğini yapıp mutlu olan var mı diye?
10 yil sonra sorarsınız o zaman,burda kimi aman evlilik mi bir daha tövbe der, kimi gerçek aşkı sevgiyi ikinci de buldum der.....
Siz yaşayıp göreceksiniz,aynı hataları yapmaz,kazma adamları koştur koştur seçmez dikkat ederseniz mutlu olursunuz neden olmasın?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…