Boşanma sonrası mis gibi çiçek açanlar

Çok ama çok güzel olucak herşey merak etme.
4 senelik evlikte aldatıldıgımı ögrenince boşandım. benim çocuğum yoktu. o ilk depresyonlu dönemi kardeşimin yeni doğan kızıyla atlattım daha çok. küçük turlara gezilere çıktım bol bol. kitaplar sinema ve tiyatro en büyük destekçimdi zaten. 2023 yılında harika bi insanla tanıştım. tüm korkularımı alan gözümün içine bakan bi adamla ve yeniden evlendim. şimdi ilki için iyiki bitmiş diyorum. başlarda zor oluyor ama sonuç güzel oldu benim için.

umarım senin içinde çok güzel olur .

Direk kendi düzeninizi başka bir evde kurup bireysel olarak hayat kurduğunuzda hepsi cok daha hızla geçecek emin olun:)

O kadar umut doldu ki içim yazdıklarınızı okuyunca ağladım çok ağladım ben de o yol ayrimina geldim kendi içimde bir gün benim de çiçeklerim açar değil mi tabi benim ailem yok varlar ama öldüler diyim bir tek küçük kız kardeşim var her anında destek umarım o gün geldiğinde kurtuldugumda ben de sizin gibi yazarım
Benim iki evladım var tabi hiç desteğim yok maddi gücüm de yok şu an için ama göze aldım maddi gücümu elime aldığım anda hayatımı kurucam bir kaç seneyi bulsa bile
Gerçekten gözlerim güler bir gün benim de umarım sevgisizlikten içim kurudu artık çok yoruldum

Sizi ağlattığım için çok üzgünüm ama biraz bile umut olabildiyse hikayem, bu beni çok mutlu eder.

En zor olan şeyi, yani karar vermeyi başarmışsınız, gerisi detaylar artık. İnşallah en kısa zamanda da maddi gücünüzü elinize alır, evlatlarınızla yepyeni bir hayata başlarsınız. Çok güçlüsünüz belli, evlatlarınız için başaracaksınız, onlar da siz de çok mutlu olacaksınız eminim. Birbirinize olan sevginiz özgürlüğe giden yolda en büyük destekçiniz olacak. Güzel haberlerinizi yakında alma dileğiyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…