Boşanma sebebiniz neydi

Benim demek istediğim tam anlamıyla buydu. Ailelerin huyunu zaten değiştiremeyiz. Önemli olan eşimin tutumu bende bunu bekledim eşimden aileyi de kırmadan kendimiz ortak kararlar alalım ki onlar da saygı duymak zorunda kalır zaten ama yok eşim ailesinin ağzının içine bakıyo onlar ne derse o başka hiçbişey dinlemiyo benim bizim mutluluğumuzu düşünmüyo

Korunuyorum çocuk olmaz zaten. Bu adamla evlenirken de kendim karar verip evlendim ve hata yaptım şimdi yine hata yapmaktan korkuyorum yanlış bişey yapmaktan korkuyorum. Çocuk yapmam çocuk olursa onlara katlanmak zorunda olduğumu bende biliyorum. 2 sene boyunca korunmamakla akılsızlık yapmışım zaten Allah tarafından çocugumuz olmadı

Ben şuan bosanma asamasindayim
1 ay oldu evden ayrılalı.

İnsanlara göre boşanmak için sebepler; alkol
Şiddet
Aldatma olması gerekiyor.

Aşırı kıskanç, psikolojik baskısı çok olan biriydi. Ve onun o kemirgen ruh haline artık tahammülüm kalmadı. Patlama noktası kaynana oldu
Tartıştık ve ayrı şehire geldim Ailemin yanına
Gelir gelmez dava açtım ve ev tuttum.

2 cocugum var

Bu adamdan koca olmaz yaa. 5 yaşında çocuk gibi aynı. Yuvası yıkılıyor hala ailesini memnun etmenin derdinde. Annesi babası diyordur şimdi karını fazla şımartma, yüz verme diye. Hayattan çıkmaz onların sözünden. Ayrıca madem sen hatalısın neden özür dilemiş senden?

Bacım sana dünden beri olacakları tek tek söyledik. Biz olsak böyle böyle yapardık gibisinden. Herkes senin iyiliğini istiyor.
Millet başından geçeni de anlattı ama sen hala ‘haksızlık mı ediyorum’ diye söylüyorsun.
Seni resmen ele geçirmiş duygu sömürüsü yapıyor. Kendini düşünen biri kendine bu hayatı hak görmezdi.
Benim de canım sıkıldı adama haksızlık yapmıyorum dimi içim bi tuhaf

Yapması gerekenleri yapınca özre de çiçeğe de dandik yemeğe de gerek kalmayacak. Kalsın özrün çiçeğin yemeğin, ananı götür diyemiyon mu? Senin ihtiyacın iki güne solacak çiçek, iki saatte dışkı olacak yemek değil. Karnın tok olsun bu numaralara bi zahmet.

Rabbim kolaylaştırsın senin de benim de işimi

Şimdi geldi abimi aradım gelicek birazdan kendi babasıyla konuşmuş babasıda sen ne karar verirsen arkandayız demiş abim e de beni şikayet edecek saçmasapan bakalım hayırlısı yine aynı şeyi yaptı evde biraz tartıştık diye gitmiş babasıyla konuşmuş

Bu vesileyle son noktayı koyun derim
Ne demek şikayet etmek ya yuh artık

Ana sınıfı çocuğu gibi. Bu adamla yaşanmaz, kendi sorunlarını kendi aklıyla çözemeyen adamla hayat geçmez

Noldu sizin durum.

Oo hayirli olsun pericim desene kahvaltiya kayinpeder var. Guzel borekler ac ve onlara insanligin ne oldugunu goster. Hani gecen diyordun ya kayinvalideye kahvalti hazirlamadan gidemem insanlik gorsunler diyordun. Aynisini yap bir 3 gun sure daha ver.

3 gun daha sure vermistir. Adam cok da fifi diyordur ama peri esini duzeltmek icin fikir ariyor,sanirim bu fikri verecek bir dahi henuz cikmadi.
Aşkım bu akşam da oturup hep beraber çay çorba içerler ben de hiç şaşırmam. Herif hem ataerkil hem de ödü patlıyor elalem beni kötü bilecek diye. Napar eder bu kızı gözden düşürür öyle boşanır boşanırsa.

Katip bu adam bosanmadan pericim bosanmaz. Pericim adami duzeltecek. Gelip burada dertlesiyor belki adami duzeltebilecek ustun zeka bir fikir gelir umudu tasiyor. Hicbiriniz de piriltili bir zeka ornegi fikir vermemissiniz ki tuttutmussunuz bir bosan. Hepiniz kiskancsiniz.

Bu arada bunlarin hepsi ayni. Peri de boyle bir ailede yetismis. Perinin ailesi de bu kafada. Yoksa hangi aile bu kizi bunlara birakir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…