Boşanma Karari

Bu adamın nesi iyi
Çekmek için gerekçe ne
Eziyet yeminle ya

Çok hastayım çünkü göz altlarım falan fena halde utanmasın o halimden disarda güzel birini görür bakar ben kötü hissederim diye yaptim makyaj , bana tepkisi bu ne süs podyuma mi çıkıyosun.
Ne sizdeki zihniyet düzgün bir zihniyet ne bu evli oldugunuz sahis bir adam hele su altını çizdiğim yer saka gibi bir cümle .Allah size kolaylık eşinize de akıl fikir versin

O söylediğiniz evlilik terapistinin(!) dediklerini yapıyorsanız hayırlı işler, kolay gelsin. Aşırı irrite bir kadın ve söyledikleri çok cinsiyetçi maalesef. Onun gözünde aldatılan kadın suçlu, ben en azından öyle algılıyorum onun söylediklerini.

Beni hizmetçi olarak gören bir adamın da kafasında vileda sopasını kırar, bırakırdım. Başka isteği var mıymış paşa hazretlerinin?

Kimki o

Psikolojik olarak kötü durumdasınız,adam resmen burnunuzdan getiriyor hayatı siz,tamam hayatım modundasınız...kesinlikle hiç normal değil..

Ne zaman bosanırsınız bilmem ama sakın sakın bu adamdan cocuk yapmayın hem o coxuga hem sıze yazık olur sakın sakın.

Valla sabah uyanınca tepemde bağıracak adamı tekmeleyerek yere fırlatırım.
mesela ben sabahları uyanınca aşırı sinirli olurum.
ama bu benim problemim,eşime yansıtmaya ne hakkım var?
Arada bi regl dönemlerim de ister istemez yansıtırım en fazla gergin olurum,ters cevap veririm.

eşiniz nasıl sevgi eksikliği ile dayanabiliyor.
yani ancak sevmeyen insan böyle olur.
bizde telefonlara çok bakarız eşimle.
ama gerçekten belli bir zamandan sonra,
Gel göğsüme uzan ne bileyim elini tutayım,gel bi öpeyim, gel beraber dizi izleyelim,yada online karşılıklı tavla felan oynarız.

kendinizi tamamen geri çekin.
istediği kadar devam etsin.
kendi alanınızda bir uğraş bulun.
ama bir kadının çalışma isteğini bastıran kişi ,
Geleceği için ilk darbeyi vuran kişidir malesef.
siz yalnız takıldığınız süre zarfında iyi düşünün.
bugün 23 yaşındasınız.
5-7 yıl sonra herşey için geç kalmış olabilirsiniz...

Evet bir kaç yil sonra daha pişman olabilirim .

Bu adamdan cocuk yapma. Saygisi da yok, sevgisi de. Sevgi arada sirada olmaz. Evlilik de bu degil. Seninki kolelik.

Sevgi,ilgi,emek hak edene verilir,halden ve insanlıktan anlamayana değil!!!

Ben bu yeni nesil adamları anlayamıyorum. Yediğinden, içtiğindenmi böyle oluyorlar. Hastalık benzeri bir şey olmadığı sürece bir erkek nasıl cinsel açıdan isteksiz olur. Benim bildiğim kadınların başı ağrırırdı, şimdi ki zamanda kadınlar sırnaşıyor adamların başı ağrıyor.
Giderim kocamın göğsüne yatarım, kafamı okşatırımla mutlu olamazsınız, anca avunursunuz. Adam size sevgisini verdiği değerle hissettirecek. Eskiden çiçek böcek bekleyen kadınlardandım ama şimdi “bu hafta sonu çıkalım seninle başbaşa” demesi bana daha değerli hissettiriyor.
Ben bu hayatta bu kadar üstüne düşülen kişinin pozitif yönde değiştiğini görmedim. Kendi eşimde dahil buna. Senin net kararların, duruşun, ağırlığın olunca eşinde saygı duyuyor. Bu sadece evlilik değil her türlü ilişkide böyle.
Mesela sizin gibi gecenin 4 ünde acıktı diye kalkıp yemek hazırlamam, “acıktıysan mutfak orada tatlım” derim. Hastalık vs yoksa suyunu kadar ayağına getirmem. Ama müşkül durumdaysa her tür yardımı erinmeden yapacağımıda bilir.
Öncelikle siz kendinize değer vereceksiniz ki bunu karşı tarafa hissettirin. İlgi sevgi dilenme, oda verdiği kadarını alacağını öğrensin. Ancak o zaman hareketlerine dikkat etmeyi, huzur için eline diline sahip olmayı öğrenir.

Inan ki herşeyi denedim . Kendin yap demeyi de denedim . Yakın davrandım olmadi, uzak durdum olmadi , çok kibar oldum olmadi kaba oldum olmadi . Olmayınca olmuyomuş bitip gidecek işte böyle .

Mrb öncelikle..Allah yardimcin olsun senin icin kolay olmayan zor süreçler biliyorum endişe acaba duzelir mi cesaretsizlik kararsizlik gibi duygularini dibine kadar yaşadığın bir donemdesin..Kapi yi cikmak kolay olmaz bilirim..Adim atacakken bir ayagin one bir ayagin geriye gider..Ama böyle bir insana cocuk yapmak senin hayatinin sonu olur bu kadar net..Cocuk kesinlikle ama KESINLIKLE iliskileri duzeltip sizi birbirinize bağlamaz..Aksine uzaklastiracaktir..Güçlü bagi olan çiftler ancak birbirine baglanip aile olmayi becerebilir..Cocuk dogunca sen sadece bebeginle ilgilenebiliceksin onun ihtiyaclari uykusu beslenmesi derken kendini unutucaksin..Senin cicim aylarinda yaninda olmayan adam bu zor zamanlarinizda nasil yaninda olsun..Ilerisini dusunmeyip senden altinlarini hunharca isteyip vermeyince bagirip kalp kıran adam cocuk sorumlulugunu neden alsın..Hayat bu insanlar bu kimse degismiyor inan bana..Kisiler farkli ama olaylar ayni..Oku bak esim cocuktam sonra degisti cok mutluyum diyen kac kisi var..Sen benim gücüm yeter desende yetmez sana kim yetecek..Hayatina yazik etme daha basindasin çocuk olunca ayrilmasi imkansiza doner çocuğum icin katlanirim dersin bi bakarsin yillarin gecer geriye senin ne hayat enerjin kalir nede kendine bakmay mecalin isteğin..Sana tek diyebilicegim eşini al karsina konuş eğer bu sekilde devam edersen cikip gidicem de uzatmadan bunu ona söyle..Baktin devam mi ediyor esyalarini topla çık geriyi düşünme..O.sure icinde sen yokken kendini toparladi toparladi yoksa bitir..Sana yazik gencligine yazik..Yillar geciyor herkesin bir hayati var yillarini kavga kaos la gecirip şöyle arkana baktiginda olan emegime olmus diyip bir cok seyden kopuyosun...Daha nasil nasihat edebilirim bilmem ama yasayacaklarin bu umarim yasayarak görmen gerekmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…