Boşanma depresyonu

Okumadım. Bu kadar uzun konu yazdıran adamdan ayrılın zaten demeye geldim ve gidiyorum.
Okumadım. Bu kadar uzun konu yazdıran adamdan ayrılın zaten demeye geldim ve
Kuzucum daha yaşın okadar küçükki emin ol önünde çok güzel yılların var 41 . Yaşımdan eğer 23 üme seslenseydim çocuklarımın babasın dan ilk Tokat attığında boşanırdım . Seni anlıyorum 20 yıllık geçmişime yol verdim . En güzel dua canı cehennme anladığın yerde 1 sny bile durma .ve seven sevdiğine kıyamaz. Senin değerini ne kocan ne arkadaşların ne de bir başkası belirlemiyor sen değerlisin ! Herşey geçiyor daha genceciksin . Ama biraz zaman evet 1 yıl kendini kötü hissedeceksin belli bir dönem kimseye güvenmeyeceksin ama tekrardan çiçek açacaksın . Bir psikolog dan destek al spora başla tek başına birseyler yap ve arkadaş ortamında ailenle vs asla onunla ilgili konuşma . Ve onu engelle sonsuza kadar bok çukuruna at gitsin yok say bitti geçti gitti geçmiş olsun yoluna bak daima ileri ….

Yani lovebombing her zaman tehlikelidir ilk 6 ayda kalıcı dövme yapan adam ya delidir ya şizofren sense çok küçüksün ve bunu aşk sandın.. hepsi bu.. şimdi önüne bak biraz büyü ve gerçek askın ne olduğunu zamanla öğreneceksin

Sen iyice şaşırmışsın canım... kusura bakma kendine saygı duymazsan kimse sana saygı duymaz. Sinirden çatladım burda

Bu iliskide sevgi yok bence seven insan nasil olur siz once onu bir ogrenin iletisim kurup durmazsaniz sizi suclayamaz

Sen iyice şaşırmışsın canım... kusura bakma kendine saygı duymazsan kimse sana saygı duymaz. Sinirden çatladım burda
Bir tek ben mi kiza aciyamadim, üzülemedim diyordum. Adam haklı, o ruh hastası hallerini kim çekerse ona işkence eder. Darp raporu almamak ne demek? Sonra uğraş dur darbı ispatlayacagim diye. Rapor alsanız görevinden bile men ettirebilecekken şimdi iftiracı konumuna düşün de görün. Öyle bir ihtimal de var. Kim size şahitlik edecek? Yanında sizi dövdüğü arkadaşları mi? Hepsi birer birer kapıyı kapatsın da görün. Aşırı derecede sinirlendim size, asla üzülemedim. Bir insan kendisine bu kadar yapmamalı.

Siz defalarca şiddet görmüşsünüz.Adam sizi çöp gibi sokağa atmış. Lütfen ke denize acımıyorsa iz annenize babanıza acıyın.3. Sayfa haberi mi olmak istiyorsunuz.Sizin aklınız devre dışı kalmış anlaşılan adamın sizi öldürmesini mi bekliyorsunuz. Ailenizin yanında kalın bu adamı boyayın.Calisiyorsaniz tayin alın can güvenliği maşeri den yoksa kpss çalışıp atanın ama Allah in verdiği bu emanet bedeni de bu kadar hor kullanmayın.Bir meslektasiniz olarak yazıyorum. Bir öğrenciniz size şiddete uğruyorum diye gelip yardım isterse kendi hayatınızdan örnek verip sus otur mu diyeceksiniz.Bu anlattıklarının 9 yaşındaki bir çocuğa anlatsanız annene banana söyle seni kurtarsinlar der

Sen suçlu değilsin! Çok ciddi şekilde manipüle ediliyorsun. Piskolojin bozulmuş ve depresyondasın acil destek almalısın. Sakın geri dönmek gibi bir hata yapma. O el bir defa kalktı mı bir daha inmez. Dayak hakedilecek bişey değil. İletişimi kes ki seni manipüle edemesin. Boşan ve kurtul.

şimdi siz davayı da açmışsınız bize tam olarak neyi soruyorsunuz bu psikolojiden nasıl kurtulacagınızı mi?
Tekrar nasıl kocamı elde ederim diye soruyor zannımca blöf yaptım şimdi nasıl tekrardan kendime aşık ederim diyor galiba çünkü aklında gerçekten bitiren biri bukadar uzun yazmaz ya.üf valla ya aman

Hepsinin okumadım ama bence siz basınıza gelen her seyi hal ediyorsunuz

İsrarla okumaya çabaladım tek paragrafa ragmen baktim daha bi ton devam edemedim. Ayrildinizmi ayrilmadinizmi anlayamadim .

Ayrilin sonra da Gidin şükür namazı kılın ve terapi alin manyak etmis sizi

Seven insanın bunları yapacağından emin misin? Önce burdan el atmalısın meseleye
Seven insanın bunları yapacağına emin misin? Önce buradan el atmalısın meseleye.

herkesin acısı kendine ağırdır. herkesin hikayesi de farklıdır ama ortak nokta yaşadığımız hisler ve yaşamak zorunda oldugmuz bır hayatın oldugudur

ve ınsanlar evlat acısına bıle dayanıp hayata devam ederken, bızlerın sılkelenmesı şart dıye bakıyorum ben. ha tabi kolay olmuyor ama olmak zorunda işte bır sekılde.

Acilinden bir kurban kesin, ucuz kurtarmışsınız.
Resmen narsist bir ruh hastası tarafından ablukaya alınmış ve feci halde psikolojiniz alt üst edilmiş.
Ama ALLAH kurtarmış.
Bırakın ya düzeltmeye çalışmasın zaten düzelecek bir şey yok.
Kendinizi sakın çevrenizden soyutlamayın, toplum içine çıkın, normaliniz bozulmuş ama bu yaşadıkalrınızın hiç biri normal değil!
Ve mümkünse en acilinden bir psikoloğa gidin.

Ben uzun olsa da okudum. Sana benzer benimde bir hikayem oldu. Biriyle tanıştım ve en başında herşey mükemmeldi. Tam bir beyefendi, ağır başlı ve oturaklıydı. Kesinlikle lovebombing vardı. Farklı şehirlerdeydik ara ara buluşuyorduk ve her seferinde böyleydi. 9 ay sonunda evlendik. Her ikimizinde 2. evliliğiydi. Bu kadar acele olmasının tek sebebi eş durumu tayiniydi. Ben oldukça iyi konumda, onunda üstünde bir kurum ve pozisyondayım.
Mesleğimi yazmak istemem çünkü çok gülersiniz. Nasıl ya dersiniz nasıl olabilir. O ise düz memurdu. Uzatmayayım evlendik ve sihir bozuldu. Adam değişti. tutarsız, dengesiz, sürekli karanlık bir adam oldu. Geçmişindeki rezaletler ortaya çıkmaya başladı. Eski evliliğinde aldatma, şiddet, madde kullanımı, evi terk etme olmuş hep. Narsist ve eski bir madde bağımlısı olduğunu öğrendim. Adam tam bir bataklıkmış.
Biz tatilde buluştuk 20 gün yanyanaydık. Adam dışardan eve hiç gelmedi, suratıma bakmadı, canı isterse sevdi isterse sevmedi. Öyle saçma şeylerdi ki kesinlikle beni manipüle etmeye çalıştı. Ve her zaman bir açıklaması, mazereti vardı. Tüm bu rezilliklerini 20 gün içinde öğrendim. Peki ben ne mi yaptım? Asla ve asla kendimi bozmadım, bir kez bile sesimi yükseltmeden tane tane durumu anlatıp karşı tarafı dinledim. O evden çıkıp gittiğinde onu aramadım, nerdesin demedim. Anlattıklarını bir insan olarak anlayabilirim ama benim istediğim ve beklentim bu değil dedim kapıyı çektim çıktım. Ne kadar ağlasa, dil dökse de o kapıdan çıkıp gitmeme engel olamadı. Zarifliğimden, kibarlığımdan bir gün bile ödün vermedim. Biz birbirimize zarar veriyoruz bu ilişki toksikliğe dönüştü ve beni bir süre tam kararımı verene kadar asla ve asla aramayacaksın dedim.
Kendime çok kızıyorum, hayal kırıklığıma çok üzülüyorum ama onunla devam etmeyeceğim. Çünkü bunun sonu yok. Bu arada karşı taraf asla asla vazgeçmiyor, özürler, hediyeler, çiçekler, ağlamalar, yalvarışlara devam ediyor, cevap alamayınca da rest çekmeye, umurumda bile değilsin havası yaratmaya çalışıyor. Tavsiyem şu ışığının sönmesine izin verme... Muhakkak atlatırsın... Okuyanlar benim durumuma da cevap yazın lütfen.

Ben uzun olsa da okudum. Sana benzer benimde bir hikayem oldu. Biriyle tanıştım ve en başında herşey mükemmeldi. Tam bir beyefendi, ağır başlı ve oturaklıydı. Kesinlikle lovebombing vardı. Farklı şehirlerdeydik ara ara buluşuyorduk ve her seferinde böyleydi. 9 ay sonunda evlendik. Her ikimizinde 2. evliliğiydi. Bu kadar acele olmasının tek sebebi eş durumu tayiniydi. Ben oldukça iyi konumda, onunda üstünde bir kurum ve pozisyondayım.
Mesleğimi yazmak istemem çünkü çok gülersiniz. Nasıl ya dersiniz nasıl olabilir. O ise düz memurdu. Uzatmayayım evlendik ve sihir bozuldu. Adam değişti. tutarsız, dengesiz, sürekli karanlık bir adam oldu. Geçmişindeki rezaletler ortaya çıkmaya başladı. Eski evliliğinde aldatma, şiddet, madde kullanımı, evi terk etme olmuş hep. Narsist ve eski bir madde bağımlısı olduğunu öğrendim. Adam tam bir bataklıkmış.
Biz tatilde buluştuk 20 gün yanyanaydık. Adam dışardan eve hiç gelmedi, suratıma bakmadı, canı isterse sevdi isterse sevmedi. Öyle saçma şeylerdi ki kesinlikle beni manipüle etmeye çalıştı. Ve her zaman bir açıklaması, mazereti vardı. Tüm bu rezilliklerini 20 gün içinde öğrendim. Peki ben ne mi yaptım? Asla ve asla kendimi bozmadım, bir kez bile sesimi yükseltmeden tane tane durumu anlatıp karşı tarafı dinledim. O evden çıkıp gittiğinde onu aramadım, nerdesin demedim. Anlattıklarını bir insan olarak anlayabilirim ama benim istediğim ve beklentim bu değil dedim kapıyı çektim çıktım. Ne kadar ağlasa, dil dökse de o kapıdan çıkıp gitmeme engel olamadı. Zarifliğimden, kibarlığımdan bir gün bile ödün vermedim. Biz birbirimize zarar veriyoruz bu ilişki toksikliğe dönüştü ve beni bir süre tam kararımı verene kadar asla ve asla aramayacaksın dedim.
Kendime çok kızıyorum, hayal kırıklığıma çok üzülüyorum ama onunla devam etmeyeceğim. Çünkü bunun sonu yok. Bu arada karşı taraf asla asla vazgeçmiyor, özürler, hediyeler, çiçekler, ağlamalar, yalvarışlara devam ediyor, cevap alamayınca da rest çekmeye, umurumda bile değilsin havası yaratmaya çalışıyor. Tavsiyem şu ışığının sönmesine izin verme... Muhakkak atlatırsın... Okuyanlar benim durumuma da cevap yazın lütfen.

Demek ki şu anda bir yedeği yokmuş. Asla sizi sevdiği için yalvardığını düşünmeyin. Erkekler beklemediği anlarda terk edildiklerinde bunu hazmedemiyorlar. Sizin merhametinize güvenerek hata üstüne hata yapıp affedileceklerinden eminler ve yaptıkları her şeyin farkındalar. Ama yalvarıp yakarma girişimleri sonuç vermediğinde b planına geçip manipülasyon, karşı tarafı suçlama, çirkeflik, sensiz de mutluyum gibi umursamaz tavırlar ve hatta hayatıma yeni birini aldım ya da alıyorum gibi oyunlara giriyorlar. Bunlardan da sonuç alamazsa o kısır döngü devam ediyor. Yalvarma, çirkinleşme vs. Sizle barışma çabaları devam ederken aynı zamanda başka kadınlara da yazıp kendilerini garantiye de almaya çalışıyorlar. Eğer bu dönemde birini bulurlarsa sizi bir süre rahat bırakıyorlar. Ancak daha ayrılık psikolojisini atlatamadan buldukları kadınlarda eski sevgili veya eşe ait özellikleri arıyorlar ama ufacık bir farklılık bile onları rahatsız ediyor ve eski ilişkisine tekrar özlem duymaya başlıyor. Bu defa buldukları kadınla devam ederken tekrar eski sevgiliye ya da eşe yazıp şanslarını deniyorlar. Bu döngü sizin hayatınıza biri girip sizin mutlu olduğunuzu görünce sona erecek. Eğer sizin hayatınıza bu döngüler yaşanmadan yani kısa bir süre içinde birisi girerse yoğun bir şekilde öfke, kin, nefret, saldırma gibi durumlara maruz kalabilirsiniz. Ama her iki şekilde de sizin hayatınızda biri olduğunu öğrendiklerinde öfkelenseler bile sonuç kabulleniş oluyor. İlişkiyi bitirmek için mutsuz olmak yeterlidir. Defalarca şans verseniz dahi yine mutlu olamazsınız. Şans vermeniz sadece karşı tarafa rahatlık verir ve yaptıklarının dozu artar sizin ise özgüveniniz azalır. Lütfen kendinize değer verin ve barışmayın.

cevabın için teşekkür ederim. gerçektende dediğin gibi. geri dönüş yok, mutsuzum ve boşanıcam. Herşey bundan sonra çok güzel olacak bunu biliyorum.

Şimdi bu adam iki sene sizden gizli telefon kullanmış, sizi defalarca dövmüş insanların içinde tek başınıza iken evden dışarı atmış. Yalancı şahit tutmuş muhtemelen Deccal zuhur etse ancak bu kadarını yapabilecekken siz nasıl hala belki bir açıklaması olabilir diye beklemede kaldınız ben gerçekten anlayamıyorum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…