boşanma delil dokümanlar

Momentous

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2024
17
10
31
Kızlar boşanma için lazım. whatsap konuşma dokümanları nasıl çıkarılmalı . ekran görüntüsü mü almalı yoksa kopyala yapıştır ile iletilerek mi. bir de videolar flasha aktarılarak mi cd yüklemeli mi

Wp karşılıklı konuşma ekran görüntüsüde olur flasha aktarman gerekli cd hala kullanılıyormu pek bi fikrim yok

WhatsApp konuşma dökümanlarının özel hayatın gizliliğinin ihlal edildiği gerekçesiyle başınızı ağrıtabilir karşı taraf.
Bir avukatla hareket edin bence.

Eşinizin telefonunun ayarlar kısmını açarak orada eşinizin numarasını gösterin video çekerek. Sonra da whatsappta yazıştığı numarayı açıp göstererek videoya devam edin. Bunu yapmazsanız kurgu der geçer eşiniz. En son da yazışmaları çekin. Allah yardımcınız olsun.

Savcılığa whatsap konuşma kayıtlarınızı delil olarak sunabileceğinizi belirtin.
Kendilerinin böyle bir talebi olursa isteyeceklerdir zaten.
Veya dediğim gibi avukatınız hukuka aykırı olmayacak yasal şekilde sizi yönlendirecektir.
Durumunuz el vermiyorsa baroya başvurun.
Kolaylıklar diliyorum.

Eşinizle aynı evde değildiniz şu an. Eşinizin wp ına nasıl ulaşacaksınız ?

WhatsApp konuşma dökümanlarının özel hayatın gizliliğinin ihlal edildiği gerekçesiyle başınızı ağrıtabilir karşı taraf.
Bir avukatla hareket edin bence.
bana saçma geliyor mesajda yazılmış şeyleri mahkemeye sunmak işsizlik gibi. kavga da karşılıklı oluyor. bende kötü şeyler yazdım. ama karşı taraf whatsap konuşmalarımizi sunmuş. bende vermem gerekiyor artık bana karşı küfür hakaret var

kızlar peki geçmişe dönük deliller (2022 yılına ait) şu an verilir mi . yoksa buna rağmen birlikte yaşamaya devam ettiğim için önemsiz mi sayılır . net bilgisi olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…