boşanma aşaması

Adam esrar içtiğmi alkol içtiğini abine nasıl söylersin diyor bana olay böyle büyük bı kavga olmuştu aileler vesilesiyle tekrar bı barışma olmust

Kullanan vardir yoktur demiyorum da kanitlanirsa barindirmazlar. Kumarı kendi hesabıyla oynamıyor demek ki çünkü kumardan eminim.
Valla kumarı da eskeriyerinin ikmal parasını yani yeme içme parasını bile kumara atıp kaybedip daha sonra bı arkadasindan borç alarak kapatmıştı oynamayan asker yok inanın kumarı

Sen yetkili bir abla olduğun için haklisindir
Balım yemin ederim en ufak bir kinaye olmadan tüm kalbimle söylüyorum böyle senin gibi iyi niyetli dünyası bozulmamış insanları çok seviyorum. Umarım hiç ama hiç bozulmaz ve dünyanın ne kadar çirkin bir yer olduğuna hiç şahit olmazsın.
Yemin ediyorum bak bunu direkt böyle düşünerek söylüyorum. Ben en son 7 sene önce filan böyle dünyada bir şeylerin yolunda olduğuna inanıyordum.
Hiç bozmadan böyle devam et ama yine de içinde bir yerlerde bil ki tahminin ötesinde çirkin bir yer dışarı

İnan herkesten herşeyden şüphe duyan ve güvenmeyen biriyim ama ne bileyim ya kumar yüz kızartıcı suç , esrar sonuçta bilinç kaybı yapıyor ve bu asker çivisi çıkmış da bir umut...

İnan herkesten herşeyden şüphe duyan ve güvenmeyen biriyim ama ne bileyim ya kumar yüz kızartıcı suç , esrar sonuçta bilinç kaybı yapıyor ve bu asker çivisi çıkmış da bir umut...
Daha Ankara'da ikamet ederken benden gizli pavyona gitmisligi de var ama bunu da dilekçe de benim iznimle gittigini arkadaşlarıyla eğlenip dönmüş bı sekilde yazmış. Tabi ben bana yalan söylediğini de ispat edebiliyorum. Benim ispatlarim delillerim daha çok.annesinin evliligimize çok müdahale etmesi de ayrı. Benim derdim gerçekten davayı kaybetme korkusu telefonum gerçekten 3 buçuk aydır onlarda kendileri kullandı bı delil üretmeleri vs falan ve ben bı hatamdan dolayı kusurlu olur muyum. Gerçekten bu süre zarfında bı arkdasimla bile konuşmuyorum buraya yqziyorum bazen işte sıktım bunalttim belki diğer üyeleri ama çok şey yaşadım ve hep ben suclandim. Adam esrar içmesini pavyona gitmesini ailem duydu diye suçlu oldum

Ben şuanda da bunları yazmadım hani dilekçeyi uzatması delil bulmak delil üretmek için mı ne amacladir vs diye yazdim. Herşeyden tırsıyorum çünkü bu adam beni anneme birakil terk edip gitti birden bende annemden telaşla ne oluyor niye almaya gelmedin diye defalarca aradım açmadı dilekçede ondan bile şikayet etmiş

Aşkım sen çok panik yapıyorsun ben seni yarın rahatlatıcam yazarak merak etme. Şu an çok vaktim yok uzun yazmaya

Aşkım sen çok panik yapıyorsun ben seni yarın rahatlatıcam yazarak merak etme. Şu an çok vaktim yok uzun yazmaya
Valla çok sevinirim beni anladığınız içinde çok teşekkür ederim yarın vakit ayırıp yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim

Benden özür dileyin diye yazmadım size kirdiysam ben özür dilerim yanlış anladınız telaş işinize yaramaz Sakin olun o onu demiş bunu demiş eşiniz öyle havadan sizden o kadar yüklü para alması için mahkeme kararı dava sonucu gerekir öyle onu alırım yok bunu alırım kanunda laf ile olmuyor.Burda bile afedersiniz donuna kadar al diye bı tabir var tamamen hayal ürünü.Her boşanma her olay farklı .Avukatiniz yokmu yada danışmanlık alacaginiz hukuk bilgisi olan işin icinde biri .Yani burdan nasıl bir bilgi alacaksiniz kesinliği olan.Ne bileyim hiukuk sitelerine danissaniz.Tazminat davası sonuclandimi mahkeme ödeme emri mi gonderdi size Onun dava açıp bu paraları istemesi ne işe yarar.Bakalim mahkemeyi kazanacakmi mahkeme parayı vermenizemi hükmedecek.Olmadi temyize basvurursunuz.Ben sonucu bekleyin yada iyi hukuk bilgisi olan yetkili kişilerle görüşün dedim.Sorununuzu halletmeniz için

Sanki dava görülmüş , tazminat ödenmeye karar verilmiş gibi yazıyor
Borçla kaldım falan diyor
Yani yaptığı bir şey yok ise, ne bu telaş korku kabulleniş, ben hiç anlamadım

Adam evliyken kredi çekti üzerime ödemedi faizlenerek 500 milyar oldu şuan icralık durumdayim o banka borcu yüzünden bunu anlatmaya çalıştım

Belki bosanma aşaması gerçekleştiren kadın arkadaşlarımız vardır onlar bu süreci biliyordur bilgi almak istedim sadece.

Eğer eşinizin avukatı varsa ek süre istemesinin hiçbir anlamı olmayabilir. Avukat dilekçeyi hazırlayacak fırsat bulamadıysa ek süre istemiş olabilir mesela. Her hukuki aşamadan anlam çıkarmaya çalışırsanız çekişmeli boşanma davanız bitene kadar kafayı yersiniz.

Galiba öyle ben çok telaşlı fazla düşünen birisiyim malesef bı de evliliğim boyunca eşim hep planlı hareket etti sadece hep ondan sanki bı plan bekliyorum. Ayrılırken beni terk ederken bile inanın büyük bı planla hiç birşekilde anlaşılmadan terk edildim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…