Bosaniyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Kendimce bunu tekrarliyorum. Beynim zaten gelmez diyor. Duygusal olarak da kabul etmeye çalışıyorum ama. İşte içimi kemiyor sanki bu sizi. Sevdiğim ne varsa hepsini unuttum hiç biri yok zevk vermiyor. Onu düşünmemeye çalışıyorum ama zombi gibiyim. Haklısınız terapisiz asacak gibi değilim.

benim çok yakın arkadaşımda aynı süreci yaşıyor. Psikologa gidiyor. inan o sancılı dönemi çok rahat atlatıyor.

kesinlikle psikoloğa git canım. başka kimseyi dinleme kafan karışıyor.
Psikologa gitmem lazım anladım. Asamiyacam. Daha öncede gittim faydası olmadi lakin. Psikologsuz olmayacak böyle.

Galiba işin başı kabullenmek. Belki bende bosanalimi ilk deseydim. Onunda egosu alt üst olabilirdi. Yalnız gerçekten bir yerlerini kaldırdım hayır bosanmayalim seni seviyorum diyerek. bu gün bir şey farkettim. Ben aslında evli iken onu önemli biri gibi hissettirmedim. Onun ailesi bunu o kadar çok yapmiski her davranışlarını ona danisiyorlar kendi ailesinin para politikasıni o yönetiyor. Her şey de ovuyorlar pofpofluyorlar sadece ailesi değil tüm akrabalari.İşte ben bunların hiçbirini yapmadım. Normal davrandım. O ise aynisini istedi. Olmayınca kafasında her şeyde kurdu. Sizde bebekde varmış duygusal olarak daha zor geçmiştir ya da bebeğe mı sarılip daha mı kolay geçirdiniz? Siz nasıl bu zamanları atlattiniz.

Biraz daha iyiyim. Ben sonradan rest çektim. İki defa boşanalım dedi geri adım atmıştım. Embriyolarım var bir daha anne olamam deyip çocuk için şans vermiştim ama baktım adam daha beter oluyor. Boşanmak istiyor ama dava açmıyor. Boşanalım diyorum beni oyalıyor. Davayı açıp evden gönderdim. Şimdi kaybolan gurur ve özgüvenimi kazanmaya çalışıyorum. Artık kendinizi sorgulamayı ve kendinizde suç aramayı bırakın. Kimse kimsenin istediği gibi olmak zorunda değil.

Bu durumdayken çocuklu mu cocuksuz mu olmak isterdiniz ? (Bebeginize ve size Allah mutlu sağlıklı güzel ömürler versin inşallah. ) Bende bir süre sonra sizin gibi kaybolan gurur ve ozguvenimi ariyacam kesin cunku ben onu sen de bu yaptın suçlusun diyemedim. Zaten şu an kabulleme aşamasındayım. Napiyorsunuz peki şimdi nasıl gününüzu geciriyorsunuz? Bosandiniz galiba.

Daha önceki mesajlarımda yazdım. Boşanmadım. Çekişmeli dava açıl evden gönderdim. Dava açalı 5 ay oldu. Yaşım ileri olmasa idi çocuk yapmaz direkt ayrılırdım. Böyle bir durumda normal şartlar altında çocuksuz boşanmak en iyisi. Siz gençsiniz de bir daha evlilik yaparsınız, çocuğunuz da olur. Kızımla geçiyor günlerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…