Bosaniyorum .. artik en hayirlisi bu olsa gerek

Nasıl birşeydir yahu bu...

İnanın ne diyeceğimi bilmiyorum.

Geçmiş olsun, umarım bundan sonraki hayatınızda mutluluğunuz daim olur...

arkadasim :) bu hale gelmemizin bas rol oyuncusu zaten annesi ..
Hanimefendinin sayesinde esim ile cok iyi iken aramiz bozuldu ..
basdan beri istenmeyen gelindim .. o karsi cikdi ailesine evlendik ..
hersey güzel giderken .. askerden yeni gelmis esimi olup olmadik uyduruk nedenler ile
aramizi bozdu ..
yani ailesi ona heyy kendine gel demek yerinee .. heyy salla kizi gitsin dedi :)
o sözlenme isinide annesi kendi köyünden bi kiz bulmus onla sözlendirmis ..
yani hakkedigi geline sahip oldu ..

anne var anne var işte ama o koca olcak müsvetlide hiççç akıl yokmuş ki nikahlı karım var ben ne yapıyorum demiyor.

Beyimiz cok fazla annesine düskün ..
yanlis ikizi secmisim ben simdi aklim basiyor kaydirigubbakcemile3
Kaynim bile masaya yumrugunu vurup sevgilisine sahip cikarken benim esim nikahli karisina sahip cikamadi :) belki bendede hata vardir .. ama söyle dönüp yapdigim fedakarliklara bakinca
egoist olup kendimde bi hata görememekdeyim ...

canım senin ne hatan olcak olsa olsa bu adama fedakarlığın olur,ona değer vermen olur.adam insanlıktan çıkmış

K.validenizin bulduğu kızın ailesi de sesi çıkmıyor hiç ya oğlunuz evli dememişlermi hiç nasıl bir mantık tır bu ..

canım ,bu adam baştan ailsenin sizi istemediğnii bildiği halde evlenip,çocuk yaptı..askere gidip geldi annesini dinlemeye başladı....tuhaf ..

sizi severek evlendiği bariz o halde... eften püften nedenlere ,sorunlara kanacak kadar,senden hatta evladından vazgeçecek kadar ne olabilir..aşık ta olmuyor ,annesi buluyor kızı eşinde heee diyor yani öyle mi ...

acaba bir pişmanlık yada askerlik ertesi bir bunalım ,bebek sahibi olmanın ,baba olabileceği endişe ve korkusu vs ,yani ne bileyim aklım alamıyor ildemmcim..

uyduruk nedenlere kanacak bir adam, ta en başında ailesine karşı durum ,seninle evlenmeyi başaramazdı ki...

kayınvalidene yapacak yorumum yok ,allah ıslah etsin onu ,yazık ,çok zavallı...

Cok sükür artik canim acimiyor ..
duygu namina bisey kalmamis icimde ..
icimde tek olan sey Kizim ♥

Yakinda yine bekar ve cocuklu bi kadin olacagim kaydirigubbakcemile3
gülüp gecmek en iyi ilac galiba :)

Keşke çok daha kişilikli bir erkek olsaymışta olaylar bu noktaya gelmeseymiş.Ama güçlü duruşuna ve bebeğine tek başına sahip çıkışına hayran kaldım.Çoğu kadın için zordur tek başına çocuk büyütmeyi göze almak.Çok takdir ettim.En büyük şansın ailenin arkanda olması.Bir an bile düşünme çok doğru bir karar vermişsin.Bebeğinle çok daha mutlu bir hayatınız olacağından eminim.Henüz boşanmadan sırf ailesi istiyor diye başka biriyle sözlenen bir erkek bebeğin içinde uygun bir baba modeli olamazdı.Zorlukları olacak tabi ki ama sakın pes etme.Şu an ki gücünü sakın yitirme.Şansınız açık olsun...

K.validenizin bulduğu kızın ailesi de sesi çıkmıyor hiç ya oğlunuz evli dememişlermi hiç nasıl bir mantık tır bu ..

aynen aynen o gelin de ailede dememişmi bişey yaa nasıl içleri rahat ki ama bak görürsün ildem hiç mutlu olamaycaklar mutsuz bi insan bırakan ardında mutlu olamaz çokkkkk pişman olacaklar hepside buraya yazıyorum

Kizlar tam konuya girmekden cekindigim icin bazi seyler eksik kaliyor ..
mehsep mi deniliyordu .. o var konununun icerisinde .
belki simdi anlarsiniz beni biraz daha ..

kiz esimi eskiden beri begeniormus zaten .. yakinda bosanacagini vs. duyuncada
kabullenmis sözlenmeyi .. esimde annesinin sözünü dinliyor ya artik .. bide laik görüldügü vaziyette bi kiz .. oda taamam demisdir galiba bilemiyecegim ..

yapılan yine yanlış daha boşanmamışlar hemen söz yapmışlar kızda boşanmayı bekliyor gibi hali hazırda beklemiş CADIARZU

allah yardımcı olsun canım içim bi tuhaf oldu konuyu okuyunca
inşallah kendi düzenini kurarsın en yakın zmanda
allah o adamıda ıslah etsin inşallah sana yaptıkları yanına kar kalmaaz merak etme !

Yorumlarınızı okudukca bu kadar guclu olmanız sasırttı benı.
bır o kadar da mutlu oldum.
Ne guzel, kendınıze guven duyuyor olmanız.
Tebrık ederım sızı.
Kızınızla omur boyu mutlu olun ınsallah.

rahattı demekki kabulleniyorlar işte hangi aklı başında aile buna izin verir

Demekki kız herşeyi kabul ederek evlenmek istiyor madem önceside var bunun beğeniyormuş ama varya kesinlikle mutlu olamazlar eğer annesi istedi diye evleniyorsa hüsran olur sonları

nedense yazdıklarını okuyunca annem aklıma geldi... bizim için nasıl çırpındığı... Ah eden ah bulurmuş... Senin kayınvaliden hakkını ödemeden ölemez cnm hiç merak etme.. bu dünyada olmasa bile öbür dünyada görecekler günlerini... Ay valla kocana çok sinir oldum...
Bence bebeğin çok şanslı bir bebek.. Böyle güçlü annesi olduğu için...

hem evliyken hem de eşi karnı burnunda iken başkasıyla sözlenmek
ne kadar vicdansızlık
eşinle sözlenen o kız ve ailesi de bit oturup acaba dememişler mi bu adam beni de veya kızımı da ortada çok rahat bırakır diye

oncelikle gecmis olsun ve yeni duzeninizde kizinizla saglikli mutlu huzurlu gunler gecirirsiniz insallah

yazdiklarinizi okudukca turk kadininin gercekten yapmasi gereken bu diye dusundum basta ailesinin yaninda olmasi ve kendi ayaklari ustunde dimdik durmasi cok cokk guzel bir dururm oldugunu dusunuyorum .
ALLAHIM yardimciniz olsun hep boyle guclu durun hayatakaydirigubbakcemile5

Çocuğunu istememesine şaşırdım ilk olarak...
Sonra evliyken sözlendiğini öğrenince daha bir şok oldum :S
Ne acelesi varmış anlayamadım. Düpedüz saygısızlık, hakaret bu...

bence pişman olacak ama son pişmanlık neye yarar kızınla inşallah mutlu olursun bence bütün yasal haklarını al şuan istemiyorsun ama lazım olacak birde neden okadar arhat gidip ayrılsın bide nişanlanıyor sende birşey istemiyorum diyince annesi kına yakmıştır iste canım bukadar kolay olmamalı yuva yıkmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…