Bosandim ve kendimden yaşça büyük bir bekar bir erkekten hoşlaniyorum

Melduz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2024
4
0
27
Arkadaşlar başımdan bir evlilik geçti 27 yaşındayım kendimden 11 yaş büyük birisinden hoşlaniyorum ama bekar açılmaya çekiniyorum kabul etmez diye aranızda böyle bir durum yaşayan var mı?

Arkadaşlar başımdan bir evlilik geçti 27 yaşındayım kendimden 11 yaş büyük birisinden hoşlaniyorum ama bekar açılmaya çekiniyorum kabul etmez diye aranızda böyle bir durum yaşayan var mı?

Açılabilirsiniz en kötü ne olabilir?
Ama karşınızdaki insan nasıl biri?
Boşanmış olmanızdan faydalanmaya çalışacak karakterdemi? Size başta tamam diyip sonra yarı yolda bırakacak birimi?
Açılın ama mantıklı olmaya çalışın.

11 yaş büyük birinin yaşantısı ,bakış açısı size uyuyorsa yavaş yavaş varlığınızı belli edip zamana bırakabilirsiniz.

Ben erkeklere açılmaya karşıyım ya. Erkekler nettir hoşlansa zaten bir elektirik olur kendinizi flört ederken bulursunuz.

Artık erkekler bile açılmıyor kızlara. Karşılıklı flört ediliyor sonra elele tutuşma gerisi geliyor.

Bunlar yokken boşa açılmayın red yersiniz demek ki sizden hoşlanmıyor. Karşılıklı hoşlanmada çorap söküğü gibi gelirdi zaten.

Dünkü imam nikâhı konusundan sonra gelecek ayrıntılardan korkuyorum ama yine de yazayım. Eğer ondan hiçbir işaret görmediyseniz açılmayın bence.

Ben 35 yaşında boşandım. 4 sene bekar kaldım. O süreç zarfında kendimden 17 yaş büyük bir adamla beraberlik yaşadım. 6 ay sürdü. Ama ben ileriye taşıyamayacağımıza kanaat getirdim, ayrıldım. Kendi yaşıtım biriyle evlendim.
11 yaş çok. Siz nasıl bir kadınsınız? Siz sakinsindir, beyefendi hareketlidir. Dengeleyebilirsiniz.
Ama kesinlikle siz açılmayın. Karşı taraftan bir adım gelmezse başlamadan unutun.

Açılma zaten. Bosluktandir. İyi düşün taşın.

Gerçekten hoşlanıyor musunuz yoksa duygusal boşlukta mısınız iyi belirleyin bunu bence biraz zaman tanıyın kendinize

Açılmayın derim ama ilginizi de belli edin. İletişiminiz var mı mesela? İlgisini çekmeye çalışın. Sonra duruma göre bakarsınız.

X