Boşandıktan sonra nasıl cinsel hayatınız?😞

Adam sizin gibi eşi zor bulur valla daha evdekini doyurmayı becerememiş onun neyine aldatmak maceralar falan soğan erkeği..
Hisleriniz gayet normal bu arada cinsellik yemek içmek gibi bir ihtiyaç bu evrede manuel takılmaktan başka bir çare pek yok gibi maalesef insallah doğru insan karşınıza bir an önce çıkar boşandıktan sonra da düzenli sizi tatmin eden güzel bir ilişkiniz olur

Bunlar şerefsiz işte, gözleri kendilerinin olmayanda, sadece arsızlık. Gece vakti tepem attı, elimin altındakini dövesim geldi

Kişiye göre değişebilir ama alışılıyor zaten tam bi cinsel hayatın yokmuş umudun olmayınca isteğini bastırmak daha kolay oluyor

Çevrende potansiyel varsa bekarken cinsel hayatın çok daha iyi olabilir isteğini bastırmaya çalışırsan başka yerden patlar bul düzgün birini yaşa
Nebilyim
Mastürbasyon için vibratör tarzı bir şey kullanıyor musunuz?
Hiç vipratör kullanmadım. Sadece mast yapıyorum ama hiç yapmamış gibiyim sürekli kafamda bı iş falan da yapamıyorum. Çok meşgul ediyo. Bı doktora falanmi gitsem diyorum utanırım ama ne diycem hangi doktora gitmem lazım ben çok istekli biriyim ama evliliktede Cinsel hayatım yoktu zaten ayda 1 defa falan. 2 o da olmasa daha iyi tek taraflı evlilikten dolayı piskoljim zaten kötü bide bu illet çıktı

Bence kullanın belki biraz yardımcı olur.

Allah sana bin panter gücünde koca nasip etsin canım, ilkinden yüzün gülmemiş boşver yenilerine sağlık. Next
Çok güldüm gerçekten canım artık evlenme falan konusunu kapattım. İstemiyorum ben 3 sene evli oldum hayatımın kabusunu yaşadım öyle böyle değil. Piskolojim alt üst toparlana bilirmiyim bilmiyorum. Ama bi. Buçuk yaşında kızım var onun için iyileşmek zorundayim

Oruç tutabilirsiniz.

Aynen canım malasef teşekkür ederim
şandıktan sonra da düzenli sizi tatmin eden güzel bir ilişkiniz olur

Kesinlikle Oruç tutun,en hızlı şekilde derdinize fayda oruçtan bulursunuz

Kendini tatmin etme yöntemleriyle daha da bu isteğin artacaktır,önceki yorumda da yazdım oruç en güzel ve hızlı çözüm

Oldu, sonra bir yerde cesedini bulurlar, verdiği akila bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…