Boşandıktan sonra nasıl cinsel hayatınız?😞

Cinsel oyuncaklar al ?

Tek gecelik internet zimbirtisini görmezden gelip rol on tavsiyenize bir şey soyleyecem tüm dünya saf su dışında bir şey kullanmayın derken orasına rolon mu sürecek ? Ter onleyicide sap ne alaka ?

Tek gecelik internet zimbirtisini görmezden gelip rol on tavsiyenize bir şey soyleyecem tüm dünya saf su dışında bir şey kullanmayın derken orasına rolon mu sürecek ? Ter onleyicide sap ne alaka ?
Şapın en doğal ter önlayici olduğunu okumuştum bi yerlerde

Cicim neden (3 ay oldu boşanalı) diye yalan söylüyosun

Hala evliler yani öyle mi ? O yüzden ısrarla başka birini istemediğini söylüyor.
Muhtemelen. Hem koca gitmesin beni aldatsın başkalarıyla, ayrı ayrı odalarda uyuyalım, hem de ben kendimi tatmin edeyim. Tüm sorun cinsel hayat çünkü, bi çocuğa sağlıklı ebeveyn olmak aile ilişkisi yaşamak falan bunlar problem değil (!) Koca mühim, evde dursun da ben gurursuz gurursuz takılırım diyo demek ki.

Gurursuz değilim. Sonunda kurtuluyorum. konuştuk ayrıldık boşanma sürecindeyiz. Bı kaç aya ayrilcam evden ailem yurtdışında yaşıyor oraya gidicem. Bebeğim tedavi goruyo hasta. Biraz beklemem lazım

Hala evliler yani öyle mi ? O yüzden ısrarla başka birini istemediğini söylüyor.
Evet kağıt üzerinde evliyim ama inşAllah yakında biticek. İkincisi. zaten evliyken kocamın umrunda değildim o hep başka kadınlarda oldu aklı beni hiç görmedi. Sanal seks vs yapıyordu kendi işini goruyordu cinsel konudada ihtiyaç duymuyordu bana. Beğenmiyordu. artık o kadar tiksindim ki.. kocam yüzünden kimseyi hayatıma sokmak istemiyorum. Ne de evlenmeyi düşünmüyorum.

Ve ya gurursuz olmaktan vazgeçtim bosaniyorum

Evlilik sürecinde sizi sevmeyen bir erkeğe kendinizi beğendirmeye çalışıp yorulmuşsunuz. Sürekli en ufak bir ilgi kırıntısı ile yetinmişsiniz. Şimdi boşanma aşamasında olduğunuz için daha fazlasını istiyorsunuz. Size o ilgi az geliyor. Tamamen boşandıktan sonra sizi istediğiniz gibi sevecek arzulayacak çok erkek olacak etrafınızda. Kapılarınızı kapatmayın. Siz de sizi seven bir erkekle sevişmeyi hak ediyorsunuz. Ne demek istediğimi anlayacaksın.

Teşekkür ederim Bana gürürsüz falan yazıyorlar nebilyim suçlu benim gibi. Napsaydim bende mi onun yaptığını yapsaydım aldatsaydim? Bekledim çünkü bitmesini istemiyordum. Sonunda pes ettim bitsin dedim inşAllah yakında kağıt üzerindende bosanicaz. Neyse

Yüksek tempolu sporlar tavsiye ederim. Onun dışında eğer seks partneri istemiyorum diyorsanız, şu kendi kendine hareket eden titreşen realistik seks oyuncaklarından sipariş edebilirsiniz. Doğanızda olan temel bir içgüdüyü bastırmaya çalışmayın.

Geçti, bitti hepsi. Artık önünüze bakın. Bana sorsanız ben de keşke bu kadar beklemeseydiniz derdim. Boşandıktan sonra sizi gerçekten seven insanların yanında bu zamanları hatırlayıp keşke daha önce boşasaymışım bunu diyeceğinize eminim Güzellikler dinliyorum size

Eşiniz sürekli başka kadinlarla iletisim de imiş aldatmış size dokunmamış ya

Acaba bunlar sizde bi bilinç alti sorun yaratıp psikolojinizi mi etkiledi ki
Seks istiyor vede yetmez hale geldi

Aşırı seks isteği de bir hastalık
Bundan kaynaklanıyor da olabilir bu durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…